Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Jst vem ko mi je prejšna ribnila, ima prov tak tih in značiln zvok. Enostavno sem vedel, da je ribnila takoj. Samo če ti vžge na potisk je pol neki drugega.

Maš pa prav ja, če se guma obrača brez večjih zadržkov, je ulala stroškov.

probov sm z drugo pa ni blo nobenih posebnih težav porivat... zej js sm se mal pozanimu in mi je tud en mojstr reku da je lohk pol še to, ker kt ste vidl sm precej napisu kva sm preveru =)

se pa iskreno zahvaljujem, d se niste kregal en čez druzga hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah dej dol cilinder pa stvar poglej, če v drugi komot porivaš, pol je že šla. Če na cilindru ni kakšnih posebnih ris je pol vrjetno zaradi obrabljenosti šel. Kdaj je bil pa bat zamenjan, pa kok ma prevoženih (realno)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je da aprilije crkujejo husqvarne pa ne

dejstvo je da je tebi zaribala najprej..jas sem kupil 10 let staro pa mi je šla več kot 1000km ti pa novo pa ti zariba.

malo to računaj kaka bo tvoja husa čez 10 let in kaj vse bo pocrkalo...vsi mate tolko proti tem apriliam ,ja kako nej bo vse ok če to vsak 16-letnik žjavi kolko gre?pa da kupiš starega 10let?čudno da še sploh gre :rolleyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ko husqvarna zariba to naredi nežno, aprilia pa te fukne v koruzo :D

sej ni hudo da me je fuknalo v kuruzo..zgubil sem čike :D

ko me je fuknilo v koruzo mi ni zariba, pač pa 3 dni prej ko je naredila prav nežno in samo začela ustavlat :P

Popravljeno . Popravil rs125black
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah dej dol cilinder pa stvar poglej, če v drugi komot porivaš, pol je že šla. Če na cilindru ni kakšnih posebnih ris je pol vrjetno zaradi obrabljenosti šel. Kdaj je bil pa bat zamenjan, pa kok ma prevoženih (realno)?

K sm kupu je mela 3.200 km... 100% vsi račune pa vse je blo zravn, jest jih mam pa zej 15.000, zmer sm tanku Agip Speed pa pred vožno ga ogrev na delovno temperaturo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm kupu je mela 3.200 km... 100% vsi račune pa vse je blo zravn, jest jih mam pa zej 15.000, zmer sm tanku Agip Speed pa pred vožno ga ogrev na delovno temperaturo

ja kt veš bi pr 15000 mogu menat tko al pa tko ;)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kt veš bi pr 15000 mogu menat tko al pa tko ;)

Sm slišov da lahko še več... drugače bom pa pogledu in ti povedu kašn je bat ;) da nav kdo reku da pamet sulim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si monokel :P

motorist1 ma prav, yama šiša vse po vrsti :D od yamahe dobiš pokrov za wc školko, zvočnike, zobne ščetke vse živo... od husqvarne dobiš bonbone... kaj pa dobiš od aprilie?

exactly my point...trance_33_sleep.gif

grem spat, neda se mi prepirat z vami aprilijaši ko si nič ne daste dopovedat!trance_16_dozingoff.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm kupu je mela 3.200 km... 100% vsi račune pa vse je blo zravn, jest jih mam pa zej 15.000, zmer sm tanku Agip Speed pa pred vožno ga ogrev na delovno temperaturo

Jah, moja je imela 16.000 ko so ji zamenjal bat, pa sem že lahku čutil, da ne gre več kot je šla. Drgač če si tako ravnal kot si napisal, pol je lahko tudi kakšen drug razlog da je šla. No sej boš vidu ko boš stvar odpru, če ne pa odpelji mehaniku ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si monokel :P

motorist1 ma prav, yama šiša vse po vrsti :D od yamahe dobiš pokrov za wc školko, zvočnike, zobne ščetke vse živo... od husqvarne dobiš bonbone... kaj pa dobiš od aprilie?

exactly my point...trance_33_sleep.gif

grem spat, neda se mi prepirat z vami aprilijaši ko si nič ne daste dopovedat!trance_16_dozingoff.gif

heh

aprilia ne potrebuje neke reklame z bonboni ipd. kerih 125cc motorjev pa je največ na cesti? husqvarn? :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh

aprilia ne potrebuje neke reklame z bonboni ipd. kerih 125cc motorjev pa je največ na cesti? husqvarn? :lol1:

mislim da sta rs-ka in yzf-ka kar izenačeni glede tega proda se pa yamah ziher več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah...Husqvarna je igračka (pozitiuno mišljeno), Aprilia je bomba :)

Kateregakol od teh dveh petard kupš nemorš bit razočaran. :)

Kar se pa tiče prepoznavnosti...Husqvarna do prevzema BMWja sploh reklam ni mela ( razn za motorke :D ) ... tako da nemorete zdaj z Aprilijo primerjat, ki je na vsakem sejmu in v vsaki reviji na 5 straneh. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!