Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

yzf-k se lahko proda 100 na leto več pa nebodo prišle na tako cifro kot je rs-k.

sej je pa rs125 skor pri vsaki drugi hiši..tako da ne o tem da je r125 toliko kot rs-k ,bog nedaj da še rs50 še polek štejemo...sigurno da je 2t največ rs-k in pika :yes:

kolko pa je potem cbr-k 125? :lol1: vem da je veliko hond verjetno največ samo pri 600cc+.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia je bol komot, husqvarna pa ima boljše vozne lastnosti. Zvok je tudi nekoliko drugačen.

Husqvarna n1 v sm dirkah! ;D

Je pa res da ni husqvarn tolko v slo... V nemčiji imajo skoraj vsi husqvarne :)

In pa kaj ma veze koliko je rsk in yzfrjev... Saj to sta čisto drugačna motorja, ni niti eden boljši od drugega... Odvisno v čem ju primerjaš

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia je bol komot, husqvarna pa ima boljše vozne lastnosti. Zvok je tudi nekoliko drugačen.

Husqvarna n1 v sm dirkah! ;D

Je pa res da ni husqvarn tolko v slo... V nemčiji imajo skoraj vsi husqvarne :)

rs125 ma sigurno najbolše vozne lastnosti ,sem se vozil z kar nekaj 125cc sport motorji in vem da je rs125 najbolša..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjal sem temo. Rska je tudi moj favorit med 125 sportaki :) po izgledu pa sploh (belo črna 2006 :$) samo ni to za mene... Predolge prestave, premalo pospeškov..

pa prehitra... :P

meni osebno je najlepša 07 črno rdeča med 125cc

samo najlepši motor do 125cc mi pa je še vedno rs50..rdečo črna 07 :wub: ..sam kaj ko je 50cc :cry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vi k se veselo kregate nej puvem da sm udkriv težavo: jap... batn obročk. =) zdej pa hitr novga naročit, d navte tle še kj preveč udkril :P

Jah, moja je imela 16.000 ko so ji zamenjal bat, pa sem že lahku čutil, da ne gre več kot je šla. Drgač če si tako ravnal kot si napisal, pol je lahko tudi kakšen drug razlog da je šla. No sej boš vidu ko boš stvar odpru, če ne pa odpelji mehaniku ;).

Pismo bat je drgač ful lep še... pa zgorej je zelo lepo zapečen =) ampak... je pršu čs k je treba zmenat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjal sem temo. Rska je tudi moj favorit med 125 sportaki :) po izgledu pa sploh (belo črna 2006 :$) samo ni to za mene... Predolge prestave, premalo pospeškov..

:worship: veš kaj je lepo ;). Pridi enkrat na Rakitno pa boš vidu, kako prav pridejo dolge prestave.

pa prehitra... :P

meni osebno je najlepša 07 črno rdeča med 125cc

samo najlepši motor do 125cc mi pa je še vedno rs50..rdečo črna 07 :wub: ..sam kaj ko je 50cc :cry:

A dej no, kakšna črna, belo črna kombinacaija zmaga :lol1:.

Sory za :topic:

Rage1337 a ti ga je prijel na tisti strani kjer so kanali, ali pa tam kjer se obročka dotakneta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: veš kaj je lepo ;). Pridi enkrat na Rakitno pa boš vidu, kako prav pridejo dolge prestave.

A dej no, kakšna črna, belo črna kombinacaija zmaga :lol1:.

Sory za :topic:

Rage1337 a ti ga je prijel na tisti strani kjer so kanali, ali pa tam kjer se obročka dotakneta?

vsak ma svoj okus :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tle se lepo vid d je biv iz druge strani zagrablen ne tm k pride skupej... pa po sredin se lepo vid dj mal udrajsan

Uff tale bat pa zelo bogo zgleda... Bi ga mogu pa že prej menjati. A cilinder je ok? A ko ti je crknu potem ni več užgou ane? Ker ni dobro da si se s takim batom kej vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff tale bat pa zelo bogo zgleda... Bi ga mogu pa že prej menjati. A cilinder je ok? A ko ti je crknu potem ni več užgou ane? Ker ni dobro da si se s takim batom kej vozu.

Hja kako bi pa ti vedu d bi mogu menjat?? Men je stari mehankar reku, k se zelo dobr spozna na tele 2T d lahko nardiš 20-25k odvisno kako delaš z motorjem, mogoče bi pa zdržu več če bi bil js 1. lastnik ;) ja tako ni užgav ja zarad kompresije, pelov sm se pa lih tok mal po klanc dol d sm vidu.

Cilindr je pa čist uredu =) sj konc zime se bo motorčk prodajov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kako bi pa ti vedu d bi mogu menjat?? Men je stari mehankar reku, k se zelo dobr spozna na tele 2T d lahko nardiš 20-25k odvisno kako delaš z motorjem, mogoče bi pa zdržu več če bi bil js 1. lastnik ;) ja tako ni užgav ja zarad kompresije, pelov sm se pa lih tok mal po klanc dol d sm vidu.

Cilindr je pa čist uredu =) sj konc zime se bo motorčk prodajov

Ja sej to je res težko vedet. Ubistvu je še najlažje če snameš avspuh pa pogledš in potipaš odspodaj bat če ima že kej raz. No sej če se nisi peljal in je cilinder ok, potem je uredu. Samo jst bi se useeno raje pozanimal zakaj je zagrablo obroček, al je blo res zaradi kilometrine al je biu vzrok kje drugje (segrevanje al pa razštelan ferg.), da se ti ne bo to še enkrat zgodilo. Jaz ko sem imel slabo naštelan ferg mi je zaribal in potem ko sem zamenjal bat, mi je zaradi opilkov (opilki delajo opilke itd.)šla še ojnica + glavna lagarja in potem še enkrat bat. :wallbash: Skratka z motorjem mam že celo sezono težave, sedaj ko ga pa dobim so pa največji nalivi ever... Mah škoda besed, očitno mi ni usojeno da bi se vozu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rage1337 dej se pozanimi pri kakšnem mehaniku če je cilinder primeren za nov nanos nikasila (50€). Pač, da se ga od znotraj lepo obnovi in da boš bil siguren, da bo z novim batom šel tako kot treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!