Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

mhm to ni lih dobr doma delt .... dobr je da poznas koga ki servisira na dirkah ... hehee :P pa dobis ... ce bo vse po sreci bom kupu ribneno aprilio pa mi bo edn ustimu ko poznam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glawo nizat hehe to sem tud jaz ze nekaj razmislow samo to ej tvegano...no ce znas niti ne mislm pa da se spusti pri apriliah lahko za 0.8mm naj me kdo poprawi ce se motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo pa delal to pr mopedih ja hehe...kapo dol...v "drejponk"-struznco pa smo drejal tist alumij sam pr mopedh ce si "na oko" delal in ce je zaribal si pac kupu now bt pobrusu cilindr gasa naprej :D tk oda tukj pa pazi pa se dobr pozanimej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm pogledal, polini kiti majo kompresijo 14:1, original pa je 11:1. Torej bi blo treba preračunat, kolk je treba znižat za tako kompresijo. Kolk so pa meje pri teh 2t mašinah pa ne vem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki močno zanima. A je izvedljiv da se zamenja zadnji del novejše rske z zadnjim delom tastare. Da bi biu zadek na gor ostalo use isto kokr je pr novejši. K sm gledu chesterfieldko ma use isto sam zadnji del je drugi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Gledam slike Chesterfieldke, pa ko primerjam malo z novejšo rsko, po mojem mnenju tega ne moreš samo premonitrat! dodatne nosilce bi potreboval

če pogledaš npr novo rsko ma sedež in plastike nazaj dol usmerjene, chesterfieldka pa ma zadek usmerjen rahlo proti nebu, kot nekakšen streetfighter. tako da samo premonitranje plastik po mojem imposible, treba bi blo vse spremenit, potem pa so še problem dimenzije, pa oblika, ker rska ma zadek obalne oblike, chesterfieldka pa oglat! tako da bi bilo potrebno menjati tudi zadnjo luč, v glavnem celotni zadnji del, pa še sedež po možnosti ker je sedež tud druge oblike...

če maš novo rsko,celotn zadnji del chesterfieldke, dosti dosti časa, pa kr dosti ročnih spretnosti delaj to, samo imho, se ne splača, čeprav zgledalo bi dobro.. :D

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ravno kar (no ja 2 mesca nazaj recimo) kupu RSko125 in sm ful zadovoljen z usem razn zadnji del motorja je narjen malo bol po teljansko <_<

in en dan sem zdru zadnjo luč žmigavce in tablco dol in je motor brez tega fuuuuuul lepši :yea2:

tu imaste tudi sliko zadnjega konca.... :D

Zanima me pa če kdo pozna kašno trgovino (če se da u italiji) kjer bi se dalo dobit kašno manjšo zadnjo luč? Bele karbonske žmigavce sem dobil, luči pa ne.

Pa še to...kaj vse pride v tem kitu z rave ventilom, kolko to stane in kje se dobi najcenejše? :eek:

P8280002a.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ravno kar (no ja 2 mesca nazaj recimo) kupu RSko125 in sm ful zadovoljen z usem razn zadnji del motorja je narjen malo bol po teljansko  <_<

in en dan sem zdru zadnjo luč žmigavce in tablco dol in je motor brez tega fuuuuuul lepši  :yea2:

tu imaste tudi sliko zadnjega konca....  :D

Zanima me pa če kdo pozna kašno trgovino (če se da u italiji) kjer bi se dalo dobit kašno manjšo zadnjo luč? Bele karbonske žmigavce sem dobil, luči pa ne.

Pa še to...kaj vse pride v tem kitu z rave ventilom, kolko to stane in kje se dobi najcenejše?  :eek:

Enkrat sm opazil u katalogu od Louisa (Avstrija), da ma zanje luči in vse živo zraven...

Popravljeno . Popravil Enzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam zadni konc tud predelan z drugim nosilcom pa zmigavci zdaj pa cakam da mi kolega nazaj oz da mi prnese drugo ledasto luc zadaj!Ker z to lucjo ne zgleda dobro z uno malo belo pa bo svetovno!

post-5325-1126343910_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem si tudi vzel zadi dol ta blatnik. dal gor lepo malo luč in žmigavce in motor rez izgleda bomba samo pol ko pa namontiraš gor tablico pa ni več tak svetovno ko brez tega. no kaj se pa slik tiče. jih bom prilepil ko dobim motor domov iz servisa je že 3 tedne tam , kak dolgo rabijo da dobijo kaki del iz italije. pred tema pa se nisem spomnil da bi ga slikal od zadi. no slike pridejo kmalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem si tudi vzel zadi dol ta blatnik. dal gor lepo malo luč in žmigavce in motor rez izgleda bomba samo pol ko pa namontiraš gor tablico pa ni več tak svetovno ko brez tega. no kaj se pa slik tiče. jih bom prilepil ko dobim motor domov iz servisa je že 3 tedne tam , kak dolgo rabijo da dobijo kaki del iz italije. pred tema pa se nisem spomnil da bi ga slikal od zadi. no slike pridejo kmalu

Ja kdo ti je pa to vse dal, pa caka da zdaj dobi nazaj luc!!!!!Pa se nosilc sem dal zravn(se sreca sem si vsaj bolsiga pa lepsiga naredo :) )Drugac pa dej okvir od tablce dol pa bo vse ok!

Sliko od zadi kak zgleda bom dal gor ko dobim mojo LUC nazaj(upam da cimprej!!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a :lol1:  se men sam zdi, a sta vidva zamenjala luci :lol1:  :lol1:  :lol1:

Ne nisma jih zamenjala jst sem njemu mojo dal on bi mi pa mogo ko nabavim 125ko novo kupit pa sm jst prehitro nabavo pa se ni bil v avstriji!Sej bo :( vsaj upam! Ce ne mu bom pa to dol odsravfal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj nej en prlep res kakšna je z manjšo lučjo. A dobit se da sam v avstriji? Kam se pol montirajo žmigovci če ni nosilca original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj nej en prlep res kakšna je z manjšo lučjo. A dobit se da sam v avstriji? Kam se pol montirajo žmigovci če ni nosilca original?

Sam nardis nosilc iz aluminija(jst sem naredo ze 2)!Pa nardis na tem nosilci se nosilce za zmigavce.... dela za cca 3 ure(vsaj jst sem tak dolgo delo)!Lahk ti prilepim sliko kak je zgledala 50tka z malo lucjo ker od 125ke se nimam!Dala bi se verjetno dobit tud v slo sam bi jo placal dosti drazje ker ze gor pride 30 evrov!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nardis nosilc iz aluminija(jst sem naredo ze 2)!Pa nardis na tem nosilci se nosilce za zmigavce.... dela za cca 3 ure(vsaj jst sem tak dolgo delo)!Lahk ti prilepim  sliko kak je zgledala 50tka z malo lucjo ker od 125ke se nimam!Dala bi se verjetno dobit tud v slo sam bi jo placal dosti drazje ker ze gor pride 30 evrov!

DEj prlep no :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!