Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

No lej js pa na stvar tko gledam. Un k ma 2t in ni pozoren na menjave, servisne intervale je sploh škoda da ma motor. Js raj menjam prej kot pa pol, ko je že prepozno. In dam velik na kvaliteto, oky priznam, nimam izkušenj z mitako, sam mam pa majstra ki dnevno šraufa motorje in prau da se splača dat mal več €€ in da stvar pol drži, pa že tko se kej zalom kdaj (sm vidu lukno v blok k je laufal na prox kit in je zlo grdo pogledat to). Zame mitaka ne pride v poštev, k mam že tko dost natunan motor in use skupi laufa pod visoko obremenitvijo, in priznam da nism mirne vesti na motorju ko se pelm kam v tujino, 70% manj sigurn kokr na 4t, če bi meu pa v mislih da mi use skupi laufa na mitako pol bi pa živčnga fasu pomoje usakič ko bi se kam dalj pelu. Če pa tebi dela potem pa hvala bogu, oz. tvojemu bratu. Tist cilindr k sm ga pa js pr spizeku vidu (mitaka direkt iz anglije) je biu po uzun tak k da bi ga v kit vrgu pa pustu da se posuši, lahko spizek isto pove, mogoče ma še kako sliko, uglavnm podn že za pogledat...

jas redno šraufam svoj motor sam doma pa v okolici kolegom večina rs125 in vem da so mitaka cilindri vredu..sej pozimi bo brat z preventive menjal bat in potem bom slikal cilinder..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvasko: glede na stanjde celindra bi ti lahko naredil 1000km brez olja pa nesme bit nič. Ker kolko ga je zažganega na celinder gor. Jaz bi v prihodnje malo zamnjšal količino olja v tvojem primeru. Tankaš motula al tts-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je možno da je štangas do konca zašravfan, obrati so pa na približno 1100rpm?

In kaj te trese?

1100 je dost.

2000 je še bolš.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvasko: glede na stanjde celindra bi ti lahko naredil 1000km brez olja pa nesme bit nič. Ker kolko ga je zažganega na celinder gor. Jaz bi v prihodnje malo zamnjšal količino olja v tvojem primeru. Tankaš motula al tts-a.

Ei to sam na sliki tko zgleda. Sm js prej že spucu pa use tko da je k šipa, zgleda pa k da bi blo 1 cm saj gor. Res u piko se svet cilinder na slik, oljno pumpo mam pa če boš verjeu do konca zaprto. Newem moja more bit neki sfukana, čist preveč daje. Tankam pa agip speed 2t :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe no sm ti pozabu udpisat učeri sori :D sam zdj vidš zakaj nebi mogla it x) spomlad pa tkoj k se mal vreme pokaže :P sej boš meu še motor ane :D?? Se kr prprav k bo moj kr konkretno šu :naughty:. Aja softiči ste pa vi k mate na štart, tole je čist harcore k je treba brcnt hehe :D

:P

motivator587209.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolk km sploh zdržijo te mašine.Oz vsake kolk treba bate menjat.

a nis vidu mojo k sm napisu d sm naredu 15500? tm pr 20000 je fajn d preverš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je možno da je štangas do konca zašravfan, obrati so pa na približno 1100rpm?

dj ti raj enmu majstru pel d ti to pregleda, ti ne šravfaš neki duma? (vsaj tko si mislm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nis vidu mojo k sm napisu d sm naredu 15500? tm pr 20000 je fajn d preverš

Tko mal nrdijo tele aprilie,hehe,to bi rabu trikrat na sezono mejat bate če bi jo mel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj ti raj enmu majstru pel d ti to pregleda, ti ne šravfaš neki duma? (vsaj tko si mislm)

Neki hudo fejst res ne.

@Brejker... ha--ha--ha trance_16_dozingoff.gifsleep.gif

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa verjetn še kak cilinder,pol sreča da mimam taga motorja,pol bi dost manj km naredu.

jst sm jih naredu 3krat manj to sezono: iz R125 (28kkm) na RS(9kkm) :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm jih pa naredu 55.000km,mi je ata povedu k ga je daju na redn servis da sm se lah pelu.

Sam 28 ni trikrat manj,pol manj.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oz enkrat več je 55.000km.Ne pa trikrat.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj js sm mel tko sezono skos,to je blo računano od junija enga leta pa do druzga leta do avgusta 2008 ko se je zgodil nesrećni dan.

Tut če je blo -15 sm se js še zmer spravu na motor.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj js sm mel tko sezono skos,to je blo računano od junija enga leta pa do druzga leta do avgusta 2008 ko se je zgodil nesrećni dan.

Tut če je blo -15 sm se js še zmer spravu na motor.

ja ti si bol na to da se pelaš nekam v špansko vas...eni pa gremo na ovinke in naredimo dosti manj kilometrov...sicer pa ne misli da so vse 4t 125cc mašine tako vzdržlive kot tvoj virago...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj!

Danes sem malo lavfal aprilio na najprej 4000rpm. Grem jaz delat nekaj drugega, ko pa pridem čez 10min nazaj so bili obrati nabiti na 7000rpm ter vse črtice za temperaturo so bile prikazane.

Je lahko kaj narobe zaradi tega?

(zamenjal sem cilinder, zato sem ga tako lavfal)

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!