Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ja pol pa nwm kok ste kej na tekočem če ne veste...

(http://www.motorcycle-superstore.com/2/9/195/18675/ITEM/NGK-BR10ES---Spark-Plug.aspx)

K mi veselo limate - :notworthy: sj mij že prov bedno pisat tle, ker karkol hočeš pomagat, vsak nekej nasprotuje/pametuje. Meni je to povedal človek, k ma tolk izkušn kot mi vsi skupaj... tud tisto za hladiln tekočino sm ga prašov, po nepotrebnem bi se po domače "jebov" s tistmu k je en prbiju d morš v hladilnik pa pol še tm pr glavi k je cevka pa nwm kva še use... hotu sm sam predlagat kako naredit enostavneje, pa že takoj vsi pluvate. prov razočaral ste me, sm mislu d ste kej bl odrasli (a očitno se tudi js motim:pa nič zato :whistle: ) br10eg sm tud js hotu nabavt pa ni blo, in je reku da mora prov od motocross programa naročit, ker jih tudi uporablajo. zakaj? zto k je motor navit in deluje na višjih obratih, kor original! iridium je pa še močnejši, ter življenska doba je dosti dalša.(ajde kdo bo spet reku da ni res??) so pa tud razlike (razmak) med katodama, zato tud to mal merkej :music4:

Če je ta stavek bil mišljen o prezračevanju sistema, ti moram reči da točno tako piše v manualu. Če mi ne vrjameš si ga zdawnlodaj, pa si sam preberi. Sem 5-krat tko prezračil in nikoli nisem mel problemov. Če znaš enostavneje mi povej, da vem kje sem ga kiksnil :?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem sedaj kupil BR 9 ES..tako je priporočil prodajalec.

Me pa zanima če je možno da svečka crkne ker ga pač sedaj ne gonim v obrate - malo kdaj do 8000 oziroma več, ker je pač nov cilinder. In zdej če je svečka narejena za večje/velike obrate, je mogoče to problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridi gledat 1x če te zanima... pač aprilia kak aprilia razen da se ta razlikuje od drugih po barvi :D

končo ma lahko dirkala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemoreš met, ker mam jas tvojo gor :P

@666 gdor čaka ta dočaka:P

Je od tvojega brata kupu rs-ko ? :) Ali še jo prodaja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je od tvojega brata kupu rs-ko ? :) Ali še jo prodaja ?

je nehal prodavat...sej bi že tu kak domačin kupil, samo si je premislil in ga bo vozil še drugo leto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... na avto net nisem nikjer zasledil modre

avto net /_MOTO/ad.asp?ID=4079960

tota je :D

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto net /_MOTO/ad.asp?ID=4079960

tota je :D

Kaj si se danes že v mb z njo pelal. Ker mislim da je pred faksom stala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!