Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

A potem je tudi moje plastike na DT-jki brezveze barvat? Sem jih mislil dat zdej čez zimo mal porihtat ker že zelo bogo zgledajo, samo če se po čez pou leta začela barva luščit je brezveze.

Hehe, jadrat je pa res hudo, a ni? Če ne delaš orc dougčas rata :D

Ja nevem jst kšne plastike maš @ DTjki. Kolkor se jst spomnem so pregibne!

K če bi jo fajn zviu bi počla al bi postala na pregibu bela?Če bi postala bela je ne barvat ;)

Ja ... sj je kul ... sam če jadraš po zalivu 0,5 km maš 5 orc v 2 minutah xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem jst kšne plastike maš @ DTjki. Kolkor se jst spomnem so pregibne!

K če bi jo fajn zviu bi počla al bi postala na pregibu bela?Če bi postala bela je ne barvat ;)

Ja ... sj je kul ... sam če jadraš po zalivu 0,5 km maš 5 orc v 2 minutah xD

Ja mehke so ja (pregibne) in ja, na nekaterih delih so že bele (mislm da ne bi počla če jo zviješ ampak rata bela) al se pa barva stran lušči. Predvsem na stranskih plastikah (ob tanku). Sepravi brezveze barvat =/ Samo mi gre malo na živce ker tko slabo zgledajo.

Hehe, po zalivu se pa res ne jadra, to greš vn na odprto morje da se ne cjazš v bonaci :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mehke so ja (pregibne) in ja, na nekaterih delih so že bele (mislm da ne bi počla če jo zviješ ampak rata bela) al se pa barva stran lušči. Predvsem na stranskih plastikah (ob tanku). Sepravi brezveze barvat =/ Samo mi gre malo na živce ker tko slabo zgledajo.

Hehe, po zalivu se pa res ne jadra, to greš vn na odprto morje da se ne cjazš v bonaci :P

sam sj tam niso spet tok mehke plastike... če ti kdo kvalitetno barva pa da ne zvijaš plastik pomojm nebi smelu bit problem. Itak zvija se vsaka plastika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mehke so ja (pregibne) in ja, na nekaterih delih so že bele (mislm da ne bi počla če jo zviješ ampak rata bela) al se pa barva stran lušči. Predvsem na stranskih plastikah (ob tanku). Sepravi brezveze barvat =/ Samo mi gre malo na živce ker tko slabo zgledajo.

Hehe, po zalivu se pa res ne jadra, to greš vn na odprto morje da se ne cjazš v bonaci :P

Res je tako kot je rekel dejko39. Pejt do nekega ličarja pa ga povprašaj. Se da nardit tako da se barva ne bo luščila. Ličar ti jo bo mogu prvo zbrusit da bo groba, potem pa nanesti emulzijo in šele nato prebarvat s kvalitetno barvo, pa seveda dat v peč da se lepo na pravi temperaturi posuši. Jaz sem dal na svoji Husi prebarvat sprednjo masko in se zaenkrat barva še vedno drži. Je pa res, da mi plastike ni prvo nič prebrusil in je barvo nanašal kar na gladko površino, in mi je tudi povedal da je možnost da se bo barva začela luščit. Če se bo, je rekel, da bo popravil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mehke so ja (pregibne) in ja, na nekaterih delih so že bele (mislm da ne bi počla če jo zviješ ampak rata bela) al se pa barva stran lušči. Predvsem na stranskih plastikah (ob tanku). Sepravi brezveze barvat =/ Samo mi gre malo na živce ker tko slabo zgledajo.

Hehe, po zalivu se pa res ne jadra, to greš vn na odprto morje da se ne cjazš v bonaci :P

Za 100€ maš komplet novih plastik za DTjko ( je nekdo v temi DT 125 nalimal LINK pred kraktim ).

Če bi spoznal mojega skiperja bi ti blo vse jasno. Tip nas je prvleku na 14.6 vozla xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 100€ maš komplet novih plastik za DTjko ( je nekdo v temi DT 125 nalimal LINK pred kraktim ).

Če bi spoznal mojega skiperja bi ti blo vse jasno. Tip nas je prvleku na 14.6 vozla xD

Kaaaj :surrender: 14,6 vozla ste šli? :blink: Svaka čast! Kero jadrnico ste pa mel?

Aha, no bom pol mal nazaj prelistu pa če so res samo 100€ se mi potem res najbolj splača nove naročit.

Tnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaj :surrender: 14,6 vozla ste šli? :blink: Svaka čast! Kero jadrnico ste pa mel?

Aha, no bom pol mal nazaj prelistu pa če so res samo 100€ se mi potem res najbolj splača nove naročit.

Tnx.

Bavaria 36 Sport ( matr sva že offtopic )

Sj nalepk pa po mojem nerabiš^^

Za Aprilijo je ena nalepka tok, kot so use tvoje plastike skup xD

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bavaria 36 Sport ( matr sva že offtopic )

Sj nalepk pa po mojem nerabiš^^

Za Aprilijo je ena nalepka tok, kot so use tvoje plastike skup xD

ena originalna stranska nalepka za aprilio rs125 rumeno, stane malo več kot 120€ :surrender:

raje se brez plastik vozim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bavaria 36 Sport ( matr sva že offtopic )

Sj nalepk pa po mojem nerabiš^^

Za Aprilijo je ena nalepka tok, kot so use tvoje plastike skup xD

Da gre taka krava lahko tok hit :unsure: ne vrjamem... :winkiss: (sicer sva pa že res precej off topic)

Ja vrjamem ja, za aprilijo so deli dost dražji kot za yamaho...

Sem pregledal zadnjih 20 strani v temi od DT-jk pa nisem našel tistga linka... Edin če je blo še bolj nazaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.Hmm moja aprilia mi neuzge in nevem zakaj :( prvo mi je crkinila na poti domov iz lepega, sem se spustil po klancu presaltal v 1 in je vzgala.Nato sem se pripeljal domov ugasnem motor in ugutovim da morm se do trgovine, hocm vzgt negre...spucam svecko, frgazer vse.neuzge.potem priklopim akumulator na avto z žicami nevzge.vzamem svecko vn posvetm s svetilko da vidm ce se bat premika ko pritisnem start up gumb, bat se vrti.

moti me samo nekaj v starterju ker ga neglede na akumulator komaj obrne...kot da se zatakne lih pred tisitm ko bi motor moral normalo vzgat :(

Kak nasvet?

LP, anze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.Hmm moja aprilia mi neuzge in nevem zakaj :( prvo mi je crkinila na poti domov iz lepega, sem se spustil po klancu presaltal v 1 in je vzgala.Nato sem se pripeljal domov ugasnem motor in ugutovim da morm se do trgovine, hocm vzgt negre...spucam svecko, frgazer vse.neuzge.potem priklopim akumulator na avto z žicami nevzge.vzamem svecko vn posvetm s svetilko da vidm ce se bat premika ko pritisnem start up gumb, bat se vrti.

moti me samo nekaj v starterju ker ga neglede na akumulator komaj obrne...kot da se zatakne lih pred tisitm ko bi motor moral normalo vzgat :(

Kak nasvet?

LP, anze

Lj če si spucu uplinjač in svečko, je idina možnost samo še iskra in gorivo :D poglj če ma motor iskro pa če pride benz v uplinjač :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj če si spucu uplinjač in svečko, je idina možnost samo še iskra in gorivo :D poglj če ma motor iskro pa če pride benz v uplinjač :D

Iskra je na obeh sveckah, na novi & tastari...Benz je pa tudi v uplinjacu :/ :S mozno da je starter zjeban? :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskra je na obeh sveckah, na novi & tastari...Benz je pa tudi v uplinjacu :/ :S mozno da je starter zjeban? :/

zdej se ko ga furam neuzge...sam startr je slb slišat... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskra je na obeh sveckah, na novi & tastari...Benz je pa tudi v uplinjacu :/ :S mozno da je starter zjeban? :/

Ne vrjamem, če si rekel da ti bat obrača, to je nekaj drugega. Dej probi direkt benz v cilinder nalit pa poglej če vžge. Sicer je bolj primitivna metoda, ampak če ti užge pol veš, da moraš mal ferg. prešlatat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vrjamem, če si rekel da ti bat obrača, to je nekaj drugega. Dej probi direkt benz v cilinder nalit pa poglej če vžge. Sicer je bolj primitivna metoda, ampak če ti užge pol veš, da moraš mal ferg. prešlatat.

bom probal, hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ste švedi ej :D lih mal nazaj sm jest imu isti primer... motor k sm se pelov je ugasnu... pogledu sm svečko, zamenu, naliv benz v glavo nč... štart je delu, probu na kable-nč, probu ferg spucat-nč, pogledu če pride sploh do celindra pride, pogledam lamele-nč, vzamem cilindr, batn obročk mij zagrabil... Torej? Motor ni imev kompresije na vžig, ampak na kurbl, vrjetno ti tud pod štantgasom ne dela?

Mislm modeeli kva to pokate smehe hehe :notworthy:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loh pa še iz preventive našpricaš v zračn filtr s brake celaner-jam, pa povej kašna je sploh barva svečke, al je svetla, črna, al pa lepo kavnate?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ste švedi ej :D lih mal nazaj sm jest imu isti primer... motor k sm se pelov je ugasnu... pogledu sm svečko, zamenu, naliv benz v glavo nč... štart je delu, probu na kable-nč, probu ferg spucat-nč, pogledu če pride sploh do celindra pride, pogledam lamele-nč, vzamem cilindr, batn obročk mij zagrabil... Torej? Motor ni imev kompresije na vžig, ampak na kurbl, vrjetno ti tud pod štantgasom ne dela?

Mislm modeeli kva to pokate smehe hehe :notworthy:

Mah nwm...predn je crknla je cist lepo pod stant gasom delala...in kaj si ti naredu?sicer je moja letnik 99' mal staro ane...

aja pa barva svecke je cist normalna trenuntno, pac "kromasta" ni crna pa suha je tud....

Popravljeno . Popravil anzeee93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah nwm...predn je crknla je cist lepo pod stant gasom delala...in kaj si ti naredu?sicer je moja letnik 99' mal staro ane...

aja pa barva svecke je cist normalna trenuntno, pac "kromasta" ni crna pa suha je tud....

nehej sam šraufat preden nardiš pizdarijo večjo kot je... kromasta barva svečke???? tle govorimo o barvi izolatorja elektrode, ki je nov 'keramično bel' kasneje pa črn, kofetast rjav al pa bel s pikcam pa še kej bi se našel... in če dobr gori je edina farba 'kofetasto rjava'... mislm... 'krom farba svečke'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehej sam šraufat preden nardiš pizdarijo večjo kot je... kromasta barva svečke???? tle govorimo o barvi izolatorja elektrode, ki je nov 'keramično bel' kasneje pa črn, kofetast rjav al pa bel s pikcam pa še kej bi se našel... in če dobr gori je edina farba 'kofetasto rjava'... mislm... 'krom farba svečke'

hahah jeb*** ga svecka je zaenkrat nova, tastara pa ma iskrco sm preveru...

sej pocas se bomo naucil kako pa kaj...

na tastari je pa izolator se vedno bel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah nwm...predn je crknla je cist lepo pod stant gasom delala...in kaj si ti naredu?sicer je moja letnik 99' mal staro ane...

aja pa barva svecke je cist normalna trenuntno, pac "kromasta" ni crna pa suha je tud....

Cilindr dol uzev pa pogledu in našu zadevšno.. sm pa zanč eno kupvov in je majstr kr feltno dol dajov pa mašino d je cilindr narazn dobu pa pustu mašino po leta odprto, nezaščiteno :D mislm kva to en folk misl prodajat d te glava peče... drugač pa res rajš pusti to to pa dj kšnmu k zna... k vidm da ti ni čist jasn tlele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilindr dol uzev pa pogledu in našu zadevšno.. sm pa zanč eno kupvov in je majstr kr feltno dol dajov pa mašino d je cilindr narazn dobu pa pustu mašino po leta odprto, nezaščiteno :D mislm kva to en folk misl prodajat d te glava peče... drugač pa res rajš pusti to to pa dj kšnmu k zna... k vidm da ti ni čist jasn tlele

hehe, hvala...mja sej bom dau enmu k zna da nam res se vecje stale naredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej se sliš če kompresija pušča. Lahko pa probaš z nečem zamašit, kjer pride svečka, daš v prestavo in obrneš zadnjo kolo (oldschool varjanta). Če ga požene v zrak je dobr, če pa spusti, pol pa je neki šlo po gobe :). Lahko pa kupiš manometer.

Pa če nisi siguren, raje zdownloadi manual pa si z njim pomagaj, tam ti vse lepo piše.

Rage1337 tuki ni nobenih švedov, no močno dvomim da kdo je :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej se sliš če kompresija pušča. Lahko pa probaš z nečem zamašit, kjer pride svečka, daš v prestavo in obrneš zadnjo kolo (oldschool varjanta). Če ga požene v zrak je dobr, če pa spusti, pol pa je neki šlo po gobe :). Lahko pa kupiš manometer.

Pa če nisi siguren, raje zdownloadi manual pa si z njim pomagaj, tam ti vse lepo piše.

Rage1337 tuki ni nobenih švedov, no močno dvomim da kdo je :D.

Nisi dojev kaj sm hotu povedat ;) veliko kokodakanja, nč pametnga za unga ki sprašuje :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!