Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ni slabo....sam je se vseen prevelka rit... drgac pa ledice

zgledajo ODLICNO!

majhen namig: pobrisi registrske stevilke

Hvala za namig si bom zapomno za drugic(uredit se pac ne da vec),rumene tablce pa tak ni vec v enem kosu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je motor vse to kar je napisov je vreden toliko.

ja motor je res lepo ohranjen, pa model se je tut lepo furov, ni pretiravov (nažigov & stuff)

po mojem mnenju je tok vredn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po letniku nebi biu vredn tolk sam ma mal kilometrov. Zahtevi račune ker dele je menju pa tko naprej. Sploh pa pejd motor gledat pa nared ene krog in če se kej spoznaš boš takoj vedu če dela dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej pa če je res bil servis narjen 600km nazaj pol je že to neki vredn ker šele k ga morš narest veš kok to stane :D :lol:

sam če je že tovarniško 18kw ga praši kok ma v knjižci da nouš mel pol blemov s kiflci .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr kej bi dal da bi se kdo lotu prodajat ta model aprilie ...

ej ta mi je ful postena .... ce pa ma kdo in jo tako hoce prodat mooo nej me kar konekta :P .... drgac pa ma frend tako pa je 99/00 tko da ne more bit lih ne vem kok draga a ? :)

post-291-1126691862_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr kej bi dal da bi se kdo lotu prodajat ta model aprilie ...

ej ta mi je ful postena .... ce pa ma kdo in jo tako hoce prodat mooo nej me kar konekta :P .... drgac pa ma frend tako pa je 99/00 tko da ne more bit lih ne vem kok draga a ? :)

sm mel tako, mmm... lepi spomini! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moooooooo ma dej PROSM PROSM PROSM ce jo ma kdo nej me tkoj konekta se lahk kar napiseste kupoprodajno pogodbo :D ne sam res dej ful bi rad mel tako ..

ej Peter kam si jo pa prodal ? in kir letnik je bla ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej pa če je res bil servis narjen 600km nazaj pol je že to neki vredn ker šele k ga morš narest veš kok to stane biggrin.gif laugh.gif

sam če je že tovarniško 18kw ga praši kok ma v knjižci da nouš mel pol blemov s kiflci wink.gif

Sm ga klical pa je reko da računev od servisa pa nima, to bo že treba mal ceno zbit.

Popravljeno . Popravil Josi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moooooooo ma dej PROSM PROSM PROSM ce jo ma kdo nej me tkoj konekta se lahk kar napiseste kupoprodajno pogodbo :D ne sam res dej ful bi rad mel tako ..

ej Peter kam si jo pa prodal ? in kir letnik je bla ? :)

zamenu staro za novo;RS250 ..še lepši spomini,

drgač je bla pa l.99, k sm jo kupu je bla zaprta pol sm pa kupu(ventil, frgazr in auspuh),pol je šla pa k burja(190 po števcu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej pa če je res bil servis narjen 600km nazaj pol je že to neki vredn ker šele k ga morš narest veš kok to stane

sam če je že tovarniško 18kw ga praši kok ma v knjižci da nouš mel pol blemov s kiflci

Sm ga klical pa je reko da nima računev od servisa, bo treba že mal ceno zbit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr kej bi dal da bi se kdo lotu prodajat ta model aprilie ...

ej ta mi je ful postena .... ce pa ma kdo in jo tako hoce prodat mooo nej me kar konekta :P .... drgac pa ma frend tako pa je 99/00 tko da ne more bit lih ne vem kok draga a ? :)

Ej kaj maš ti s tem moooo-jem? v vsakem postu mooooooo-jaš, moooo si norc :D

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol burek :D kdaj bos prsu do mene jao ! :D zej dans ko je bil tak lep dan :P

peter hard .. :)

ma dej ma folk res dej ce kdo to prodaja ma ej dej sporocte mi psite vse kar ceste to kupm ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... sori :rolleyes:

p.s.: u cetrtek kup salomonca pa mau poglej ;)

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi se splačalo pri tem motorju malo glavo znižat (samo ne vem do kolk bi se splačalo) ? Bi dodalo vsaj kakšen konjič ali dva ?

Jst sm to prej pri mopedih delal, sam je blo treba pol še vžig nastavljat. Zdej pa ne vem kako je z vžigom pri aprilii.

vzig se tu avtomatsko nastavlja - elektrodi svecke sta kao nek ionski senzor (tak so mi neki pri S.E.M. bluzli, ne vem al jim je za verjet al sam hocjo povedat kaki carji so), tak da je kao ful pomembn kako svecko mas. drugac se pa ze ce sam zravnas glavo, pozna ful ful ful - po celem obmocju obratov - ampak pazi, mene je taka masina parkrat skor v avto spredi porinla ko sm skaku iz kolone pri prehitevanju - brez zajebancije! res sm mal pretiravu pr vsem skup... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!