Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Nisi dojev kaj sm hotu povedat ;) veliko kokodakanja, nč pametnga za unga ki sprašuje :notworthy:

Glejte da vzamete dol celinder je 1 uro dela, če se res štelaš polek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja povezava teli vem da so prejšno leto imeli. Samo ko sem jim poslal mail, če mi jih lahko pošljejo nisem nikoli dobil odgovora.

Ej majstr Leon poklicat je treba! :D

Kr stran je tako amatersko narejena, da kr glava boli. Recimo na prvi strani piše tole:

Enter Stor!!!

EDIT: Je dalo pod link, kr sm direkt kopirau, sam no ... ENTER STOR!!! K ni store? :D

Ne splača se u SLO kupvat, usaj v ITA poglej, ker je res VELIK cenej.!

Pa pri gospodu Bogataju bi se splačalo kei povprašat ^^ če boš kje staknu kšn podatk, kr jst nism nč najdu.

Popravljeno . Popravil budacki
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, sej če majo teli nicoletti bom že zrihtal, če res sponzorirajo štibilja, je moj sosed pa se bom že pozanimal pol kako pa kaj, če se odločim za to :)

Drugač pa ja, za rsko deli italija je majka, sam škoda ker je mal daleč, če se pa dela večji servis pol je pa zakon.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej majstr Leon poklicat je treba! :D

Kr stran je tako amatersko narejena, da kr glava boli. Recimo na prvi strani piše tole:

Enter Stor!!!

EDIT: Je dalo pod link, kr sm direkt kopirau, sam no ... ENTER STOR!!! K ni store? :D

Ne splača se u SLO kupvat, usaj v ITA poglej, ker je res VELIK cenej.!

Pa pri gospodu Bogataju bi se splačalo kei povprašat ^^ če boš kje staknu kšn podatk, kr jst nism nč najdu.

Je sej to bi bilo tut skor pametno :D.

No če jih pokritiziram: veliko uporabnikov ni bilo zadovoljno z njimi, saj so naročili oklepe in jih nikoli niso dobili.

Drgač pa vem, da dobiš za novejšo obliko na ebayu komplet poliestre za 250€, neki tazga.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje.

Zakaj je na enem mestu veriga bol nategnjena kot na drugem?

Npr. na enem mestu je vredu, ko pa malo zasučeš kolo pa je nategnjena na polno?

:) Hvala.

preprost odgovor.. ketno moraš zamenjat! Je blo pri meni isto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje.

Zakaj je na enem mestu veriga bol nategnjena kot na drugem?

Npr. na enem mestu je vredu, ko pa malo zasučeš kolo pa je nategnjena na polno?

:) Hvala.

en odgovor: zanič ketna :D

pri meni je isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glej, da imaš na obeh straneh enak razmak. Sam uporabljam šubler, ker ziher je ziher. Tebi je pa ketna šla in jo zamenji (prenategnjena). Lahko si tudi v temi verige itd. prebereš, kakšne verige oz. zobniki so primerni za menjavo. Pa če kupuješ kupi komplet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glej, da imaš na obeh straneh enak razmak. Sam uporabljam šubler, ker ziher je ziher. Tebi je pa ketna šla in jo zamenji (prenategnjena). Lahko si tudi v temi verige itd. prebereš, kakšne verige oz. zobniki so primerni za menjavo. Pa če kupuješ kupi komplet.

Katero pa imate na Apriliah? Kje kupujete te stvari, da je najceneje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje.

Zakaj je na enem mestu veriga bol nategnjena kot na drugem?

Npr. na enem mestu je vredu, ko pa malo zasučeš kolo pa je nategnjena na polno?

:) Hvala.

Enostavno al imaš dosti km z ketn setom. Ali pa zelo poredko mažeš ketno z sprejem. Tak da če je to kar praviš ful menjaj ketno ker drugače bo še ti zobnike uničlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavno al imaš dosti km z ketn setom. Ali pa zelo poredko mažeš ketno z sprejem. Tak da če je to kar praviš ful menjaj ketno ker drugače bo še ti zobnike uničlo.

Ja v temi verige sem prebral da bi se naj tako ali tako menjalo vse skupaj..ne?

P.S. Motor ima le 12.000 kilometrov.

Popravljeno . Popravil KingSize
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koliko km pa naj bi se menjala ketna? A je sploh kakšna okvirna številka? Ker moj motor ima 25kkm pa ne vem če je bila že kdaj ketna zamenjana (no mogoče je bila, samo glede na prejšnjega lastnika dvomim...), samo zaenkrat je še ni potrebno menjati...

:?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorist1, sej maš ene ko z enim setom naredijo 35.000+, pač odvisno kako z njo ravnaš. Se pravi redno mazanje, napenjanje. Zdej kakšno hitro pospeševanje in bremzanje z mašino sigurno dodatno obrablja ketno.

KingSize ti maš vrjetno novi model RS-ke, ane? Tisti prvi set sem jaz kar zamenjal z DID-ovim, ampak samo zato ker sem novega dobil smešno poceni. Ampak ko sem gledal razliko med ketno pri 06 in 99 sem opazil kar veliko razliko, če ne drugega mi je zobnik deloval ful tanko (t.j. od nove). Jah kupiš ga lahko na ebay-u, pjme.co.uk ali pa TIMMG-ju če si iz Ljubljane. Sej lahko tudi v AC-ju če ti cena ne igra vloge, pa vrjetno še kje drugje.

Popravljeno . Popravil macak333
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorist1, sej maš ene ko z enim setom naredijo 35.000+, pač odvisno kako z njo ravnaš. Se pravi redno mazanje, napenjanje. Zdej kakšno hitro pospeševanje in bremzanje z mašino sigurno dodatno obrablja ketno.

KingSize ti maš vrjetno novi model RS-ke, ane? Tisti prvi set sem jaz kar zamenjal z DID-ovim, ampak samo zato ker sem novega dobil smešno poceni. Ampak ko sem gledal razliko med ketno pri 06 in 99 sem opazil kar veliko razliko, če ne drugega mi je zobnik deloval ful tanko (t.j. od nove). Jah kupiš ga lahko na ebay-u, pjme.co.uk ali pa TIMMG-ju če si iz Ljubljane. Sej lahko tudi v AC-ju če ti cena ne igra vloge, pa vrjetno še kje drugje.

Torej najbolje se splača kupit DIDov set?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v temi verige sem prebral da bi se naj tako ali tako menjalo vse skupaj..ne?

P.S. Motor ima le 12.000 kilometrov.

15k km bi naj nekje zdržal na rski. Enim malo prej enim malo bolj pozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej najbolje se splača kupit DIDov set?

Splača se itak, še posebi če je X-ring. Sam spet cena glavna stvar. Sej vrjetno z Regino ne bi falil, je cenejša ampak vrjetno ima krajšo življensko dobo kot DID.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo za prodat RSko. Lahko ima zaribano mašino,polomljene plastike, stolčen rezervoar...glavno da je cel okvir, vzmetenje, platišča, zavore....

Punudbe pa najbolje da na ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te ketne so že v osnovi slabe ;) kup si DID set, ukol 100€ tm nekje. Te ketne v osnovi nimajo oringov in se grdo stegne pa je tko kt maš ti... in jest isto, tud ostali če majo original :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!