Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Js sm meu na sx-u že v štartu čudno ketno al pa zobnike, newem pa sm nov motor kupu. Na enmu mestu je bla nategnjena, na drugmu pa ne. Po 10 000km sm meu usega pouhn .... in sm kupu did set. Prišlo je 90€ (zobnika + zlata ketna) in razlika neverjetna. Motor nč več tresu, res velik bolj prijetna vožnja, tko da se to res splača zrihtat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje!

Gdo ima homologacijo za Gianelli resonanco?

Kako to izgleda?

Se da kej zrihtat surrender.gif

Prodajam motor pa kupcu fotr teži zrd avspuha huh.gif

Help....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst mam gianellija pa nimam homologacije :BUA: Bi tud jst rad to stvar poštimov tko da če ti kej rata zvedet glede tega prosim sporoči.

Zastopnik za gianellija za SLO je pa avto triglav v Ljubljani (na Dunajski c.). Lahko pokličeš pa vrpašaš....

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst mam gianellija pa nimam homologacije :BUA: Bi tud jst rad to stvar poštimov tko da če ti kej rata zvedet glede tega prosim sporoči.

Zastopnik za gianellija za SLO je pa avto triglav v Ljubljani (na Dunajski c.). Lahko pokličeš pa vrpašaš....

Odstranita si ploščico na kateri piše gianeli. In nebo nobenih problemov. Ali pa zmontirajta gor dušilec od orginala. Zvok in preformace je enak razen videz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje!

Gdo ima homologacijo za Gianelli resonanco?

Kako to izgleda?

Se da kej zrihtat surrender.gif

Prodajam motor pa kupcu fotr teži zrd avspuha huh.gif

Help....

mam jest homologacijo za gianelija če rabš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jest homologacijo za gianelija če rabš :P

Ooo super, a bi se jo dalo kako skopirat :D Drugače pa jo odstopim brejkerju ker je prvi vprašal in jo bolj nujno rabi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odstranita si ploščico na kateri piše gianeli. In nebo nobenih problemov. Ali pa zmontirajta gor dušilec od orginala. Zvok in preformace je enak razen videz.

Zvok in performenc giannellija ni enak org avspuhu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za resonanco ni homologacije, sam za lonc je.

Če imaš. Bi se dalo zrihtat?

Odstranita si ploščico na kateri piše gianeli. In nebo nobenih problemov. Ali pa zmontirajta gor dušilec od orginala. Zvok in preformace je enak razen videz.

Nimam ploščice. Na pokrovu kjer pride izpušna odprtina je izbočen napis... Drugega ni.

mam jest homologacijo za gianelija če rabš :P

Kako to izgleda? A4 list. A je kakšen štempel (žig-podpis...?)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš. Bi se dalo zrihtat?

Nimam ploščice. Na pokrovu kjer pride izpušna odprtina je izbočen napis... Drugega ni.

Kako to izgleda? A4 list. A je kakšen štempel (žig-podpis...?)

ej ne vem morm it pogledat pa se mi ne da zdele ti bom pol povedu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam ploščice. Na pokrovu kjer pride izpušna odprtina je izbočen napis... Drugega ni.

No tukaj se ti pa bo zakompliciralo, saj na tisti ploščici je bila seriska številka izpuha. Če je pa ni pa ti je pomojem jasno da nebo šla homologaciaj skozi :( , daj gor orginal dušilec, krivina naj ostane gianeli, pa bo mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne vem morm it pogledat pa se mi ne da zdele ti bom pol povedu :P

A si mogoče že pogledu kako zgleda? :rolleyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Fantje eno prošnjo mam.

Izdelujem avspuhe za 2t motorje. S prjatlom se pogovarjava da bi max isztisnila iz aprilije rs 125/01.Odloču sm se da mu nardim avspuh, ker kupovat gianellija oz katerga druzga je prevelik strošek. Sicer ga lahko sam preračunam, ampak da ne šravfam vseh platik dol ter avspuha bi prosu koga če ima kake podatke o cilindru? (površina izpušnega v cilindru, premer na prirobnici (kjer se natakne avspuh), razdalja od bata do prirobnice (do začetka avspuha), na kakšnih obratih se odpre ventil oz kdaj nastopi resonanca na originalnem avspuhu, kakšen je kot izpušnega kanala...) torej zanimajo me vsi podatki.

Mogoče če ma mogoče kdo clo mere od kakega športnega avspuha, tudi nebi škodlo :)

Lp Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje eno prošnjo mam.

Izdelujem avspuhe za 2t motorje. S prjatlom se pogovarjava da bi max isztisnila iz aprilije rs 125/01.Odloču sm se da mu nardim avspuh, ker kupovat gianellija oz katerga druzga je prevelik strošek. Sicer ga lahko sam preračunam, ampak da ne šravfam vseh platik dol ter avspuha bi prosu koga če ima kake podatke o cilindru? (površina izpušnega v cilindru, premer na prirobnici (kjer se natakne avspuh), razdalja od bata do prirobnice (do začetka avspuha), na kakšnih obratih se odpre ventil oz kdaj nastopi resonanca na originalnem avspuhu, kakšen je kot izpušnega kanala...) torej zanimajo me vsi podatki.

Mogoče če ma mogoče kdo clo mere od kakega športnega avspuha, tudi nebi škodlo :)

Lp Luka

Če bi meu to vse, kar si zdj našteu, bi lahko sam izdelovau izpuhe ^^ ( kar sploh ni problem, če imaš spretnega mojstra --> dimenzije so večji problem, še posebaj za 2t, kjer je zelo pomembna resonanca. )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res misliš da je avsph tako lahko narest? Mogoče bi blo dobro da poizkusiš. Vse dimenzije na cilindru se da izmert, tiste ki jih potrebjem za avsph pa izračnam & dosedanje izkšnje...torej nima nihče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha kok ste bogi... v naših cajtih je blo tko da bolj ko se je drl bolš je blo :D

pa nben ni meu homologacije od nas :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal na googlu poiš, sm 99% da boš najdu :)

Ej ma prou nč ne najdem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha kok ste bogi... v naših cajtih je blo tko da bolj ko se je drl bolš je blo  :D

pa nben ni meu homologacije od nas :D

carji :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

carji :notworthy: :notworthy: :notworthy:

jap res smo bli. vi ste pa totalni reveŠi

še en posnetk :)

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res misliš da je avsph tako lahko narest? Mogoče bi blo dobro da poizkusiš. Vse dimenzije na cilindru se da izmert, tiste ki jih potrebjem za avsph pa izračnam & dosedanje izkšnje...torej nima nihče?

Nekaj plehastih kvadratov zvit v oval in skupi sešvasat? :) Kot sem že rekel...vsak malo bolj sposoben majstr bi lahko naredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Danes sem malo zalaufal motor in se zapeljal na bencinsko omv, natankal sem za 10€ bencina in iz rezerve dal na on.

Ko sem zapeljal iz bencinske, sem malo potegnil in motor po 200m crkne in zdej noče več vžgat.

Dam nazaj na rezervo, mogoče pa bo vžgal, ampak ni. Pogledam svečko in ni bila zalita in če ga vžgeš da iskro. Cevka za bencin tudi ni zapacana, lepo dela tudi stikalo. Je pa malo drugačen zvok pri vžiganju. Mogoče ve kdo kaj bi lahko bilo narobe? Imam aprilio rs 125, letnik 2003,

Hvala, lp Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!