Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ej jst sm tud iz broda (na začetku taborske, nasprot mercatorja). Lahko kkšn dan pridem do tebe pa mal pogledam. A si hodu na OŠ Vižmarje brod? Sej vrjetno se poznava... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je 1 dan garancije za skrite napake, samo kaj ko ni bilo sončno vreme. Sem iz Ljubljane, bi se pripeljal do Mb, če bi motor delu, sam kaj k ne dela. Če je kdo iz Lj, bi lahko pripeljal, ali pa kranj. Kaj ti poslikam? tam k dam tank gor, zraven svečke?

Pa tko k sem bil vesel, pa res je ful lepo delu, pol pa naredim 2km in konc, prou žalostn sm :(

Servis pa najraj nebi peljal, ker vem da bo ful drago, sam k še nisem nikoli tega delal, to ni tomos.

Kako pa naj vem, da če zamenjam bat,... nebo čez 2km spet zaribal?

Lp Matej

Jaz sem imel v mislih motor od zunaj, da vidimo če je od koga od tukaj. Drugače pa ne rinit več motorja, ker z tem ste pomojem čist pokončali celinder nov orginal je 600€ plus bat 200€ dajo pa se dobit replice za 400 komplet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je biu motor ze segret k si ga ti pohodu al si mrzuga prtisnu??? predn si ga kupu a si se kej pelu??

Bil bil segret, je imel kar lepo konstantno temperaturo 70C, sem se pelu ene 200m, samo da sem videl če dela.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje si?

a maš mogoče 03 letnik črna mat aprilia, prežgan giannelli lonc, pa oranđne trakce na felgah tko mal češk naleplene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš mogoče 03 letnik črna mat aprilia, prežgan giannelli lonc, pa oranđne trakce na felgah tko mal češk naleplene :D

NPNP, vse original, 03 pa je x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepi sliko od nje, gor eno.

89585280.jpg

Kar je je, se vid da so plastike popravlene in so tud druge nalepke ob strani,

lp

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

89585280.jpg

Kar je je, se vid da so plastike popravlene in so tud druge nalepke ob strani,

lp

Če ma nalepljeno nalepko na tank postrani potem je moja bivša, drugače sem pa 95% kera je, smo jo hodli enkrat gledat pa je bla preveč "zdelana" za 1-2 leti starosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma nalepljeno nalepko na tank postrani potem je moja bivša, drugače sem pa 95% kera je, smo jo hodli enkrat gledat pa je bla preveč "zdelana" za 1-2 leti starosti.

Bom pogledu kako ma nalepko, drugače mislim, da je naravnost. Kupu sm v Laškem. Drugač pa ja je kr tko mal podrajsana po robovih, sam se ne pozna dost. So pa nalepke švoh naleplene pa grdo izrezane x), mene drugče ne moti, sam kaj k motor ne dela :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah če na hitr pogledaš zgleda ravno, drugače je pa proti vrhu tanka cisto malo zamaknjena, vidiš če res dobro pogledaš.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k ses pelu tij kolo zablokiral pravš? pa k si ga probu verglat pa na kable ni? Torej kt so že vsi povedal ti je zaribov... če tega nisi sam še nikol delu, ti ne bi svetovov, ker lahko da narobe obrneš bat (pravilno je puščica proti izpuhu), pa k bo dajov varovalko nazaj gor (seprav na obeh sraneh sornika) zna bit d ti kej spodrsne in boš kajhitro obraskov bat, drgač pa če maš očeta k kej zna ti lahko tud sam to nardi, ker je fajn d ti en drži batne obročke skup. Original bat maš vertex (na uradnmu je ukol 211€, d ti cilindr obnovi je pa ukol 250€, sam sj maš druge mojstre k ti ceneje nrdijo, dimenzija bata je 53.98). predn boš kej gor dajov vse okrog mašine lepo spucej, glej d nav kšnih smeti v cilindru/ na batu ker pol si ga po domače najebu :P + bat in cilindr namaži z oljem k ga uporablaš za mešanco, pa priporočam da tud menaš igličn ležaj, ker se si talho zgodi da ti bo čez 5.000km spet kej zablokiralo, kar vrjetno ne želiš =)

Upam de sm ti kej pomagov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uredu, hvala za nasvete,

drugače se pa da dobiti od vertexa bat za 100€(na ebayu). za cilinder si pa verjetno mislil popraviti ali novega za 250€?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uredu, hvala za nasvete,

drugače se pa da dobiti od vertexa bat za 100€(na ebayu). za cilinder si pa verjetno mislil popraviti ali novega za 250€?

Lp

Nov je okoli 500, 600€ ne vem točno. Popravilo z novim nanosom sive zlitine je okoli 200€, z nikasilom je 150€, nova puša je 100€ (+ delo, e vem točno koliko stane), če pa samo pohonaš je pa okoli 40-50€. To so različne varjante obnove cilindra.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov je okoli 500, 600€ ne vem točno. Popravilo z novim nanosom sive zlitine je okoli 200€, z nikasilom je 150€, nova puša je 100€ (+ delo, e vem točno koliko stane), če pa samo pohonaš je pa okoli 40-50€. To so različne varjante obnove cilindra.

Lp

Kaj je pa najbolj narediti, da bo delal in ne bo zaribu čez 2km xD

Men ni problem popravt motor, no en mal je treba gledat na denar :)

Kakšna je rezlika če daš pohonat, nanos sive zlitine, al pa nikisil? Kaj bo najdle zdržal oz kuk?

Hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa najbolj narediti, da bo delal in ne bo zaribu čez 2km xD

Men ni problem popravt motor, no en mal je treba gledat na denar :)

Kakšna je rezlika če daš pohonat, nanos sive zlitine, al pa nikisil? Kaj bo najdle zdržal oz kuk?

Hvala

lp

samo honanje odpade ker maš aluminjsat cilindr in bo neuporabn ;)

najbol da daš nikasil tko k je v originalu ;)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa najbolj narediti, da bo delal in ne bo zaribu čez 2km xD

Men ni problem popravt motor, no en mal je treba gledat na denar :)

Kakšna je rezlika če daš pohonat, nanos sive zlitine, al pa nikisil? Kaj bo najdle zdržal oz kuk?

Hvala

lp

Nanos sive zlitine je zelo kvalitetna zadeva, bo dolg držala (sam je tudi najdražja, pa če ti motor zariba oz. če ti bat zagrab, boš mogu spet obnovo delat, za 2t je pa značilno da hitr zaribajo če jim kej ne paše), nikasila noben v sloveniji ne zna glih kvalitetno narest (to je še najboljš v tujino cilinder poslat pa ti tm kvalitetno nardijo), honanje je čisto vredu in tudi najcenejše. Sam kaj k pr ns to sami šalabajzerji delajo, pa nardijo sam da je narjen. Če poznaš nekoga za katerega veš da v nulo pohona, tko k mu rečeš in da ne pohona 0.1mm premal al pa preveč potem se ti ta varjanta še najbl splača.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo honanje odpade ker maš aluminjsat cilindr in bo neuporabn ;)

najbol da daš nikasil tko k je v originalu ;)

1.) Aluminij je samo okoli cilindra (tm k so kanali za hlajenje)

2.) V originalu ni nikasil ampak je gus puša.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhh uhh uhh, k bi vedu da bom mel tuk problemov bi raj yzf kupu pa arrow izpuh, sicr ne vleče tko dobr ampak dobr.

Bomo vidl kaj bomo naredili, bom pelu prijatelju(serviser 4t motorjev). Upam, da on kj pozna x)

Hvala za vse...

LP Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhh uhh uhh, k bi vedu da bom mel tuk problemov bi raj yzf kupu pa arrow izpuh, sicr ne vleče tko dobr ampak dobr.

Bomo vidl kaj bomo naredili, bom pelu prijatelju(serviser 4t motorjev). Upam, da on kj pozna x)

Hvala za vse...

LP Matej

Sej maš celo zimo čs da porihtaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!