Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Amm ne ni nujno. Kupiš lahko pri uvozniku določene znamke. Za yamaho je to recimo delta team krško. Cena se pa ne razlikuje bistveno od cene iz tujine...

hmm nisen ravno prepričan samo je morda za aprilio autocomerce? bi mogel malo vprašat za bat ker ravno nameravam po praznikih ga kupit, pa če niso cene pretirane pa kot praviš dajo neko garancijo bi to kar blo, da ni treba potem plačevati poštnine npr. iz nemčije za en bat ki je skoraj 1/3 cene wosnerja iz 2rada, oziroma več kot polovica onega ki stane 46e saj sploh nisem zasledil da bi kje napisali firmo bata. :P

Popravljeno . Popravil NoLimit46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm nisen ravno prepričan samo je morda za aprilio autocomerce? bi mogel malo vprašat za bat ker ravno nameravam po praznikih ga kupit, pa če niso cene pretirane pa kot praviš dajo neko garancijo bi to kar blo, da ni treba potem plačevati poštnine npr. iz nemčije za en bat ki je skoraj 1/3 cene wosnerja iz 2rada, oziroma več kot polovica onega ki stane 46e saj sploh nisem zasledil da bi kje napisali firmo bata. :P

Ja, možno da je autocommerce. Lahko pokličeš in vprašaš kolko bi prišla cena novega bata. Samo ne vem kok boš lahko kej uveljavljal garancijo na bat, ker nimaš original cilindra pa še kej bi se najdlo. Kukr jst poznam te serviserje in prodajalce se obesjo na vsako malenkost.

Če naročaš iz tujine je poštnina res draga. Jst sem bat naročil iz te strani, pa sem za poštnino dal le 5€, dobil pa sem ga v manj kot enem tednu. http://www.geiwiz.de/si/ Samo moreš pisat mail na uvoznika za slovenijo, za več info --> PM :P:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in njegova 20 let stara aprilia pa še marsikatera druga z batom narejenih iz odpadnih materialov pa gus pušo se poščije na tvojo huso kdaj češ :D honde pa ne mešaj tu zraven ker je klasa za sebe... nihče pa ni rekel da so cenejši bati boljši od originalnih, blo je povedano da tudi mitake lahko zdržijo 15 000km... pa brez zamere :D

Z tabo nimam kaj za razpravlat ker verjetno niti nisi biu trezen ko si to napisal... Čanek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, mislim da ni nujno. Pri originalnih delih dobiš ti garancijo na dele. Seveda moreš verjetno dokazat da je motor crknu zaradi določenega dela in ne zaradi tvoje šlamparije. Pa verjetno ni dobro da je motor navit oz. brez blokad...

Heh ste smešni, garancijo na del bote dobli samo pod pogojem da vam ga bojo oni noter zmontirali, pa še to ne vedno. Če pa misli kdo dat generalko delat na rabljeni rski na poblaščencu. Pa ga pride dosti ceneje kot da si kupi še eno rabljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in tvoja 20 let stara aprilija z batom narejen iz odpadnih materialov pa gus pušo je boljša od nove honde ^^ sej kul če tebi gre na tak način samo prosim ne govorit take ker eni DEJANSKO mislijo da so "cenejši" bati boljši od orginalnih ^^

naj te popravim da je stara 9 let in 9x bolša od tvojega odpada :lol1:

kaj ti hasni nov motor ko pa je voznik na motorju sodeč po vožnji star 90 let :lol1:

sem mogoče napisal kje da so bolši? če vsi menjavajo vertex bate pri 15000km, zakaj potem misliš da je to neka škart roba če pa tudi gre 15000km? :lol1:

malo se zamisli kaj sploh govoriš, pa drugo leto lahko malo po ovinkih sprobava :yes: , me ne moto če boš mel drug močnejši motor, ker še za to huso nisi dorasel :yes:

vem da boš odpisal da nisem jas za rs dorasel ker sem tolkokrat padel pa tak dale, samo če nebi bi bil še vedno taka pi*** na motorju kot ti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z tabo nimam kaj za razpravlat ker verjetno niti nisi biu trezen ko si to napisal... Čanek ;)

bil sem jas trezen bres skrbi napisal sem samo dejstvo ki tebi nikakor ne gre v glavo :D

rs125black strinjams e s tabo :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MS ni spovednica, za kaj takega si boš moral rezervirat termin pri psihijatru ^^

pridi k men v prostem času sem psihiater :lol1:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj te popravim da je stara 9 let in 9x bolša od tvojega odpada :lol1:

kaj ti hasni nov motor ko pa je voznik na motorju sodeč po vožnji star 90 let :lol1:

sem mogoče napisal kje da so bolši? če vsi menjavajo vertex bate pri 15000km, zakaj potem misliš da je to neka škart roba če pa tudi gre 15000km? :lol1:

malo se zamisli kaj sploh govoriš, pa drugo leto lahko malo po ovinkih sprobava :yes: , me ne moto če boš mel drug močnejši motor, ker še za to huso nisi dorasel :yes:

vem da boš odpisal da nisem jas za rs dorasel ker sem tolkokrat padel pa tak dale, samo če nebi bi bil še vedno taka pi*** na motorju kot ti :lol1:

Mislim da je tukaj popolnoma jasno kdo čemu ni dorasel... :sleep2: (verjamem da sam ne veš, samo se mi res ne da razlagat)

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je tukaj popolnoma jasno kdo čemu ni dorasel... :sleep2: (verjamem da sam ne veš, samo se mi res ne da razlagat)

heh, vem 100x več od tebe ker sem že v tem dolgo pa si lahko misliš kaj hočeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, kere mate, tko je blo vedno in bo blo vedno.

Eni pač prisegamo na original dele(znanih znamk), za katere vemo da bodo delali in ne bomo imeli z njimi problemov.(saj v 99.9%ih)

Drugi pa poiščete malo cenejšo varjanto, ki pa vam pravtako odgovarja. (Se je pa že zgodilo, da je bila kopija boljša od originala,...)

Sam ne se mi kregat,... Se raj dobimo na ridah x)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, kere mate, tko je blo vedno in bo blo vedno.

Eni pač prisegamo na original dele(znanih znamk), za katere vemo da bodo delali in ne bomo imeli z njimi problemov.(saj v 99.9%ih)

Drugi pa poiščete malo cenejšo varjanto, ki pa vam pravtako odgovarja. (Se je pa že zgodilo, da je bila kopija boljša od originala,...)

Sam ne se mi kregat,... Se raj dobimo na ridah x)

Lp

drugo leto bi se res lahko ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo leto bi se res lahko ja :)

Se bomo dobili, sam da zrihtam aprilio :D

Mogoče veš, če hočm bat menat, morm, dat mašino dol? Sory za butasto vprašanje ampak res nevem x)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo dobili, sam da zrihtam aprilio :D

Mogoče veš, če hočm bat menat, morm, dat mašino dol? Sory za butasto vprašanje ampak res nevem x)

lp

saj še maš dosti časa da jo popraviš, sicer pa nisi edini ki jo rihtaš :D

mašine ne rabiš dol jemat če boš samo bat menjaval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs125black ma tolko izkušenj da ga menja skoz auspuh

Lol, dj ne bit taki, xD

Jst sm resno uprašu k nevem, bom jutr šraufu x)

edit:

"666" --> Hvala, kaj pa še za cilinder?

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, dj ne bit taki, xD

Jst sm resno uprašu k nevem, bom jutr šraufu x)

edit:

"666" --> Hvala, kaj pa še za cilinder?

saj pa te veš da je impulz zato na forumu da ljudi v glavo jebe :) sicer sva pa mu z rs125blackom na racelandu pa še marsikje že pokazala kak se vozi :D

tudi ne.. pa veliko sreče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wolkec, jaz ti priporočam da daš dol, ker jaz ko sem še pri stari prvič menjal bat sem ga hotel samo da ne dam mašine dol, pol pa vidu da ojnica veselo "plava", tak da sem pol kr celo dal dol. Pa še lažje je, sicer sneti jo je že zoprno, samo ko jo snameš, vržeš na delovno mizo, lahko z njo manipuliraš k nor.

Aja glede original in neoriginala. Jaz sem tudi v stari mel mitako pa sem naredil 10000km, preden so me v AC-ju zaje*al.

Tko da pomisli kaj se ti splača (če je šel cilinder!!!) ali da greš dajat za celo stvar 200€+ pa si rečeš zdej bo pa delal 30000km brez problema, pol jo pa za 1 let prodaš, ali pa si realen pa daš neki not da dela za un cajt ko jo boš ti imel pol naprej te pa briga ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom kdaj umrl... bom umrl zdaj :D smejim se da me bo kap worship.gif

heh, pazi da se neboš zadušil :lol1:

sicer pa impulz, brez veze da si pameten tu ker ko se pa gremo skupaj pelat pa je vse ok... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa te veš da je impulz zato na forumu da ljudi v glavo jebe :) sicer sva pa mu z rs125blackom na racelandu pa še marsikje že pokazala kak se vozi :D

tudi ne.. pa veliko sreče :D

ja, zato ker misli da je zdej vse, ker mu stari vse plača :lol1:

sori za 2 posta.

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs125black ma tolko izkušenj da ga menja skoz auspuh

:lol1:

Drugače pa rs125black verjamem da o RS-kah veš več kot jaz, jaz pa vem več o DT-jki. Vsak se je pač poglobil v svoj motor. Sicer pa je iz tvojih postov jasno razvidno, da si norec, ki brezglavo tvega svoje življenje na vsakem ovinku in bi rad tekmoval in se dokazoval na cestah... Zaradi takih kot si ti imajo ostali motoriste za norce in kretene. Vsak naj vozi po svojih sposobnostih, važno je da v vožnji uživa. Verjamem da greš ti (pre)pogosto preko svojih sposobnosti. Očitno ti življenje ne pomeni kaj dosti. In če misliš da si zaradi tega bog in batina ker si upaš divjat po cestah in si pač za tistih par stotink hitrejši od ostalih se motiš. Verjamem in upam da te bo enkrat pamet srečala ko se ti bo nekaj hudega zgodilo...

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Drugače pa rs125black verjamem da o RS-kah veš več kot jaz, jaz pa vem več o DT-jki. Vsak se je pač poglobil v svoj motor. Sicer pa je iz tvojih postov jasno razvidno, da si norec, ki brezglavo tvega svoje življenje na vsakem ovinku in bi rad tekmoval in se dokazoval na cestah... Zaradi takih kot si ti imajo ostali motoriste za norce in kretene. Vsak naj vozi po svojih sposobnostih, važno je da v vožnji uživa. Verjamem da greš ti (pre)pogosto preko svojih sposobnosti. Očitno ti življenje ne pomeni kaj dosti. In če misliš da si zaradi tega bog in batina ker si upaš divjat po cestah in si pač za tistih par stotink hitrejši od ostalih se motiš. Verjamem in upam da te bo enkrat pamet srečala ko se ti bo nekaj hudega zgodilo...

LP

Roko na srce. Noben od nas tle gor ni izkušen motorist, in imamo se še OGROMNO za naučit. Tko da se je brezveze prerekat kako naj kdo vozi, in da kdo nima pojma itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!