Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Roko na srce. Noben od nas tle gor ni izkušen motorist, in imamo se še OGROMNO za naučit. Tko da se je brezveze prerekat kako naj kdo vozi, in da kdo nima pojma itd ...

Res je, nobien od tukaj ni izkušen motorist, še posebaj jaz ne. Vendar pomoje ne rabiš izkušenj da veš da je brezglavo derkanje in merjenje moči na cesti življensko nevarno. Skrajno neumno in nedoraslo pa se je s tem hvalit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roko na srce. Noben od nas tle gor ni izkušen motorist, in imamo se še OGROMNO za naučit. Tko da se je brezveze prerekat kako naj kdo vozi, in da kdo nima pojma itd ...

tako je do izkušenga motorista nm še USEM velik manka

Jst vem vse in sm tle na MS-tu najbolj izkušen...sploh :worship: :worship: :worship: :worship: :lol1:

hahahahahahahahaahaha to bo to ja:P

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se že enkrat faking nehate kregat na tem forumu :D:whistle:

Aja pa vsem vesel božič !

post-20023-0-18716400-1293224279_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Drugače pa rs125black verjamem da o RS-kah veš več kot jaz, jaz pa vem več o DT-jki. Vsak se je pač poglobil v svoj motor. Sicer pa je iz tvojih postov jasno razvidno, da si norec, ki brezglavo tvega svoje življenje na vsakem ovinku in bi rad tekmoval in se dokazoval na cestah... Zaradi takih kot si ti imajo ostali motoriste za norce in kretene. Vsak naj vozi po svojih sposobnostih, važno je da v vožnji uživa. Verjamem da greš ti (pre)pogosto preko svojih sposobnosti. Očitno ti življenje ne pomeni kaj dosti. In če misliš da si zaradi tega bog in batina ker si upaš divjat po cestah in si pač za tistih par stotink hitrejši od ostalih se motiš. Verjamem in upam da te bo enkrat pamet srečala ko se ti bo nekaj hudega zgodilo...

LP

sem mogoče kje napisal da se vem najbolše vozit in da imam nevem kolko iskušen na cesti? jas sem napisal da imam iskušnje z motorji IN Z NJIHOVIM DELOVANJEM! zgleda da si ti kmet da neveš enega posta prebrat :lol1:

glede tega kako se gdo vozi...mislim da se noben motorist ne vozi po omejitvah, mogoče si izjema :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mogoče kje napisal da se vem najbolše vozit in da imam nevem kolko iskušen na cesti? jas sem napisal da imam iskušnje z motorji IN Z NJIHOVIM DELOVANJEM! zgleda da si ti kmet da neveš enega posta prebrat :lol1:

glede tega kako se gdo vozi...mislim da se noben motorist ne vozi po omejitvah, mogoče si izjema :yawn:

Važno je da vsak vozi po svojih zmožnostih in nikoli čez svoj limit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno je da vsak vozi po svojih zmožnostih in nikoli čez svoj limit.

jas vem do kot se lahko vozim, če pa gdaj pride do padca pa nisem nikoli krivil drugega, ker ko se že vsedeš na motor raskiraš.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mogoče kje napisal da se vem najbolše vozit in da imam nevem kolko iskušen na cesti? jas sem napisal da imam iskušnje z motorji IN Z NJIHOVIM DELOVANJEM! zgleda da si ti kmet da neveš enega posta prebrat :lol1:

glede tega kako se gdo vozi...mislim da se noben motorist ne vozi po omejitvah, mogoče si izjema :yawn:

Daj lepo te prosim... Vem da nisi napisal da imaš izkušnje na cesti, si pa napisal tole, citiram:

...sem tolkokrat padel pa tak dale, samo če nebi bi bil še vedno taka pi*** na motorju kot ti :lol1:
...lahko malo po ovinkih sprobava :yes:
pa še kej bi se najdlo, kar je vbistvu najslabša kombinacija (brez izkušenj noret po cesti).

Na drugo vrstico ti je pa že pevecm odgovoru.

Res se mi ne da več kregat. Z moje strani je stvar zaključena. Ti se vozi kakor ti paše, briga me če si hitrejši od mene.

Aja, pa vesele praznike vsem skupaj :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj lepo te prosim... Vem da nisi napisal da imaš izkušnje na cesti, si pa napisal tole, citiram: pa še kej bi se najdlo, kar je vbistvu najslabša kombinacija (brez izkušenj noret po cesti).

Na drugo vrstico ti je pa že pevecm odgovoru.

Res se mi ne da več kregat. Z moje strani je stvar zaključena. Ti se vozi kakor ti paše, briga me če si hitrejši od mene.

Aja, pa vesele praznike vsem skupaj :)

LP

nikjer nisem napisal da imam največ iskušen, napisal sem le da te lahko prehitim po večini cest :winkiss:

sej se nisva kregala...povem kaj hočem.

pa vesele praznike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj lepo te prosim... Vem da nisi napisal da imaš izkušnje na cesti, si pa napisal tole, citiram: pa še kej bi se najdlo, kar je vbistvu najslabša kombinacija (brez izkušenj noret po cesti).

Na drugo vrstico ti je pa že pevecm odgovoru.

Res se mi ne da več kregat. Z moje strani je stvar zaključena. Ti se vozi kakor ti paše, briga me če si hitrejši od mene.

Aja, pa vesele praznike vsem skupaj :)

LP

tu bi še jas nekaj povedal... lahko maš ti xxx let izkušenj pa nič ne moreš če se pelaš malo hitreje v ovinek pa prideš na madež olja al pa kižlek...sicer pa ker je norc je norc ker se pa pametno vozi bo pa tak ostal...jas vozim previdno :D:topic: :topic:

Popravljeno . Popravil 666
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu bi še jas nekaj povedal... lahko maš ti xxx let izkušenj pa nič ne moreš če se pelaš malo hitreje v ovinek pa prideš na madež olja al pa kižlek...sicer pa ker je norc je norc ker se pa pametno vozi bo pa tak ostal...jas vozim previdno :D:topic: :topic:

previdno :lol1:

da se noboš spomnil sv. jurija in ovinkov :D

Popravljeno . Popravil rs125black
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu bi še jas nekaj povedal... lahko maš ti xxx let izkušenj pa nič ne moreš če se pelaš malo hitreje v ovinek pa prideš na madež olja al pa kižlek...sicer pa ker je norc je norc ker se pa pametno vozi bo pa tak ostal...jas vozim previdno :D:topic: :topic:

Tle pa pomojm nimaš prav. Izkušnje so dobrodošle v vsakem primeru, lahko se smešno sliš ampak izkušnje ti bodo lahko pomagale tudi pri padcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

previdno :lol1:

da se noboš spomnil sv. jurija in ovinkov :D

ja nikole nesen ša prek meje :D

Tle pa pomojm nimaš prav. Izkušnje so dobrodošle v vsakem primeru, lahko se smešno sliš ampak izkušnje ti bodo lahko pomagale tudi pri padcu...

to je tudi res :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni to tema 125-ke javite se!, vidm da noben administrator ne pogleda več foruma. :surrender:

Uglavnem sami norci ste no :evilgrin:

pa da nam še jst offtopic, me mal zanima če boste še ustal na 2takt al boste prešaltal na ta novo rsko 4t? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"kewo", mal sm razmišljal o nakupu rs v4 125, sam je cena zih cca 6.000€, ne dam tuk za motor, xD(raj kupm yzf).

Samo vprašane:

-Ojnica,(sj je to k bat drži in ga premika po celindru gor pa dol), no ma mal lufta levo in desno. En mal lufta ma pa tud dol in gor, bo treba tudi ojnico zamenjat?

No ja drugače pa slikce od cilindra pa bata, sem dal dones dol, dam popravit ali kupim novo?

82260982.jpg

49001136.jpg

64905090.jpg

48598599.jpg

28133962.jpg

26644204.jpg

63841608.jpg

93953685.jpg

56870583.jpg

Lp Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena RS4 125 bi naj bila 4 jurje in ne 6!!! Sicer sem tud sam razmišljal da bi imel tole RS4 Aprilio, pa se bom raje odloču za 2T!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni to tema 125-ke javite se!, vidm da noben administrator ne pogleda več foruma. :surrender:

Uglavnem sami norci ste no :evilgrin:

pa da nam še jst offtopic, me mal zanima če boste še ustal na 2takt al boste prešaltal na ta novo rsko 4t? :P

ostajam na zastareli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bat-ne boj mesarsko klanje!!! Fak kakšn je. Ja ojnica ma lahko samo malo lufta levo desno, gor dol pa ne oz. lahko ima sam ni dobr :). Zakj ni dobr pa je pomoje čist jasno :yea1: .

Aja ker softič bi prešaltal iz 2t na 4t? Eni uporabniki (kewo, 666) so so se enkrat opekli, sam sej jim je zdej oproščeno ker imajo RS-ke :boobies:. Eni smo pa v samem začetku kupili "cvajtakterja"...bujaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bat-ne boj mesarsko klanje!!! Fak kakšn je. Ja ojnica ma lahko samo malo lufta levo desno, gor dol pa ne oz. lahko ima sam ni dobr :). Zakj ni dobr pa je pomoje čist jasno :yea1: .

Aja ker softič bi prešaltal iz 2t na 4t? Eni uporabniki (kewo, 666) so so se enkrat opekli, sam sej jim je zdej oproščeno ker imajo RS-ke :boobies:. Eni smo pa v samem začetku kupili "cvajtakterja"...bujaaaaaaa

Bi blo izvedljivo, da mi je olja v mašini zmankal? Ker ga ni vidt :S

Aja sem iz cbr prešaltu na rs, pa sam ouau kako gre to lepo x), nočm na 4t sam k delam dost dolge fure, pa nočm, da me 2t pusti nekje bogu za leđama xD

Mogoče kdo pozna koga, ki obnavlja cilinder oz kam v Italijo poslat, dal bi nikasil. Sj cilinder je dost lep. Bat pa u k**** xD

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti ne znam povedat ampak sam dvomim. Mogoče je kriva ojnica, ker kot si rekel ima luft in je pol pal opilkov "našmirglala" in ti jih poslala da ti "glancajo" stene kanala. Lahko, da je bila kej takšnega. Sam ojnico boš rabil zamenjat enako je z batom. Cilinder pa lahko odneseš v AC oz. malo naprej od njih je neki od mercedesa kjer obnavljajo dele tako za avta kot za motorje. Nesi k njim pa ti bodo povedal kaj se da s cilindrom narediti. Aja oni ti tdui lahko zaprešajo ojnico, lahko jo pa sam vzameš kladivo pa probaš...joke :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo izvedljivo, da mi je olja v mašini zmankal? Ker ga ni vidt :S

Aja sem iz cbr prešaltu na rs, pa sam ouau kako gre to lepo x), nočm na 4t sam k delam dost dolge fure, pa nočm, da me 2t pusti nekje bogu za leđama xD

Mogoče kdo pozna koga, ki obnavlja cilinder oz kam v Italijo poslat, dal bi nikasil. Sj cilinder je dost lep. Bat pa u k**** xD

cilindr nikakor ni lep če ti ga je odkrušl ;)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom nesel v AC al pa nekam drugam k fotr pozna enga serviserja.

Ja bat bo treba menat, za ojnico se tud strinjam, cilinder pa res ni tko zlo zrajsan kokr zgleda na sliki, je mal manj, glih tuk da se en mal vid(tk, da bom dal vrjetn brust pa nikisil gor al kakršen koli je postopk.)

Pa od vertexa bat in rotax cilinder jao mene.(kako se je lahk to zgodil?)

-olja premal?/zmankal? (se je kj zamašil?)

-iglični ležaj zgleda zelo uredu.(bom usen menu)

-al pa da bi bla kaka smet k k sm ga kupu je bil na rezervi in pred dvemi mesci pred nakupum je bil isto na rezervi. Pa k sm dal na on(bi smet šla v motor) je bil šok za motor mal več bencina dubu LoL.

Aj ja, bom sporočil kaj bom pogruntal.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni to tema 125-ke javite se!, vidm da noben administrator ne pogleda več foruma. :surrender:

Uglavnem sami norci ste no :evilgrin:

pa da nam še jst offtopic, me mal zanima če boste še ustal na 2takt al boste prešaltal na ta novo rsko 4t? :P

norci baje :lol1:

seveda da ostanemo na 2t :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo izvedljivo, da mi je olja v mašini zmankal? Ker ga ni vidt :S

Aja sem iz cbr prešaltu na rs, pa sam ouau kako gre to lepo x), nočm na 4t sam k delam dost dolge fure, pa nočm, da me 2t pusti nekje bogu za leđama xD

Mogoče kdo pozna koga, ki obnavlja cilinder oz kam v Italijo poslat, dal bi nikasil. Sj cilinder je dost lep. Bat pa u k**** xD

bat je siurno zanič..za cilinder pa po slikah nevemo, probaj z prstom po površini cilindra kako ima velke rise (v globino). ojnico probaj vrtet, pa poslušaj če spušča kak nenavaden zvok, če je potem so lageri zanič, če pa še ma ojnica zračnosti gor in dol pa še ojnico menat.

zaradi olja v mašini bi ti šel v maloro menjalnik, cilinder pa nima nobene veze razen če se pregreje ker ni olja...

moje mnenje je, da je prišlo do tea zaradi pomanjkanja olja za mešanico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!