Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

zato bi jo pa unulo zrihtu,

pa šou u tak - da kr glava boli ;) glej sprjazn se prodajajo se stvari k niso uredu in majo velik prekritih napak in tko je zmeri blo in zmeri bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če bi jo htel v nulo zrihtat bi pa tolko vložil da se ti ne bi spločalo prodat

ma sj mate prou, bi lahk to pričakval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praši "spizeka".... :rolleyes:

Mah on je softič :P. Hecam se :).

Motor sm sprobu, sam to sm ga zapelu cist mal ene 500m :P, tuk da vidm da dela. Je letnik 03, prva registracija pa 04, seprav bo 7 let star. Če bom še kdaj rs125 kupval, jo bom v pričo prodajalca šel razstavlat, če pa nov hotu pa nbom kupu xP, no zj znam saj bat pa cilinder dol dat, pa pojme sm mal razčistu si.

Kako pa vem, kdaj je treba bat zamenat, se to kje vid? oz kakšen je bat? ja vem, da prbližn na 15000km.

Na 15000km ga menji. Lahka pa z mikrometrom premeriš "korono" od bat (men se zdi da se ji tko reče). Kok mora bit pa ti v unem pdf filu piše kerga sm ti nalimu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah on je softič :P. Hecam se :).

Na 15000km ga menji. Lahka pa z mikrometrom premeriš "korono" od bat (men se zdi da se ji tko reče). Kok mora bit pa ti v unem pdf filu piše kerga sm ti nalimu.

dej dej mačk nebi o temu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej mačk nebi o temu :P

žda veš da je bat bolj bogi pa res nerabiš nič razdirat. Motor daš v prvo in potisneš če ga gre čist na izi potiskat je kompresija že bolj pri koncu. Za krosa je veljalo če lahko kurbl z roko dol potisneš je bat fuč. Jaz dvomim da je bil noter dan uničen bat. Ker vse kaj je poškodovano an bati je od trenutnega ribanja. Glej skoraj ziher sem da ti je več kot 75 stopinj kazalo ko je zagrabil. Ker če bi bilo 75 stopinj nikol nebi. Je pa finta neprezračenega sistema glih to da kaže normalne temperatorue potem pa v sekundi skoči iz 70 na 110-130. Zaradi tega ker v celinder pride namesto vode zrak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žda veš da je bat bolj bogi pa res nerabiš nič razdirat. Motor daš v prvo in potisneš če ga gre čist na izi potiskat je kompresija že bolj pri koncu. Za krosa je veljalo če lahko kurbl z roko dol potisneš je bat fuč. Jaz dvomim da je bil noter dan uničen bat. Ker vse kaj je poškodovano an bati je od trenutnega ribanja. Glej skoraj ziher sem da ti je več kot 75 stopinj kazalo ko je zagrabil. Ker če bi bilo 75 stopinj nikol nebi. Je pa finta neprezračenega sistema glih to da kaže normalne temperatorue potem pa v sekundi skoči iz 70 na 110-130. Zaradi tega ker v celinder pride namesto vode zrak.

Že lep cajt ni delala olnja pumpica, in ni nič podmazano bilo,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že lep cajt ni delala olnja pumpica, in ni nič podmazano bilo,

Evo, pa si najdu vzrok. Pa ni ti treba nove pumpice kupovat, raj mešanco sam deli. Pa obvzno zamenjej vse kar je premičnega v mašini, kot sem reku, tudi ojnico, oba iglična ležaja in tisto kar je spodatj pri gredi, ter ležaja od glavne gredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa si najdu vzrok. Pa ni ti treba nove pumpice kupovat, raj mešanco sam deli. Pa obvzno zamenjej vse kar je premičnega v mašini, kot sem reku, tudi ojnico, oba iglična ležaja in tisto kar je spodatj pri gredi, ter ležaja od glavne gredi.

Ali pa mene vpraši če ti svojo prodam, da se ne mučiš sam delat mešanice ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam nj dam pa svojo?

Da me še en nategne k ma za las uštimano xD haha

, ah pomoje bom popravu pumpico, sam bom vsen sam delu mešanco, motor bom v glavnem u nulo poštimu p adal cca 600€(original deli)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam nj dam pa svojo?

Da me še en nategne k ma za las uštimano xD haha

, ah pomoje bom popravu pumpico, sam bom vsen sam delu mešanco, motor bom v glavnem u nulo poštimu p adal cca 600€(original deli)

men jo prodej za 400€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa je cena??

Jah za ene 15€, je čist realna cena.

*Aja šele zdej opazu, nisem mislu motor ampak pumpico (mišelator). Drgač SpiZeK če te zanima ceno jo imaš v podpisu, pa moja ni neki na hitr sestavljena (servis Vomberger) in mi še danes ob teh mrzlih dneh relativno hitr užge napram stari.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah za ene 15€, je čist realna cena.

*Aja šele zdej opazu, nisem mislu motor ampak pumpico (mišelator). Drgač SpiZeK če te zanima ceno jo imaš v podpisu, pa moja ni neki na hitr sestavljena (servis Vomberger) in mi še danes ob teh mrzlih dneh relativno hitr užge napram stari.

Jst bi ti dal 2000€ xD, sam bi mogu prej svojo prodat, ti pa vrjetn nebi tko spustu cene :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, po mojem je cena čist realna, za kakšnih 100€ bi se še dalo zmet, ampak samo zato ker ni sezona in rabim denar. Sej drugače jo pa zdej rihtam. Levo nalepko že imam, sam moram najti enga ličarja ki ni na dopustu, sam vrjetno bo stvar mogla počakati na naslednje leto. Sej imam nalepko v pdf filu (vektorska oblika), pa jo magar jutri gor dam pa če bo kdo rabil da si lahko pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam nj dam pa svojo?

Da me še en nategne k ma za las uštimano xD haha

, ah pomoje bom popravu pumpico, sam bom vsen sam delu mešanco, motor bom v glavnem u nulo poštimu p adal cca 600€(original deli)

heh te še daš 100e. polek pa že lahko dobiš celotno obnovleno mašino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh te še daš 100e. polek pa že lahko dobiš celotno obnovleno mašino :)

:P, ja vem sam kaj cm, sj bom se vidu, pač tole bom zj u nulo zrihtu. Pa ma da dela naslednja 3 leta bp, sam bat bom menu.

A je bol da sam delam 2.5% mešanco, da slučajno spet kakšna pumpica kej ne crkne.?

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah za ene 15€, je čist realna cena.

*Aja šele zdej opazu, nisem mislu motor ampak pumpico (mišelator). Drgač SpiZeK če te zanima ceno jo imaš v podpisu, pa moja ni neki na hitr sestavljena (servis Vomberger) in mi še danes ob teh mrzlih dneh relativno hitr užge napram stari.

piše zelo ugodno kok je to ?' :P

sm že pogruntu

Popravljeno . Popravil SpiZek
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P, ja vem sam kaj cm, sj bom se vidu, pač tole bom zj u nulo zrihtu. Pa ma da dela naslednja 3 leta bp, sam bat bom menu.

A je bol da sam delam 2.5% mešanco, da slučajno spet kakšna pumpica kej ne crkne.?

bolj ziher je če sam delaš mešanco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piše zelo ugodno kok je to ?' :P

sm že pogruntu

:notworthy: :).

Če sam delaš mešanico in po tapravem razmerju ti ne bo nikoli ribnil zaradi primankljaja olja (očitno :)). Sam če greš pa na daljšo furo boš pa zmeri mogu vlačt olje s seboj, ker tank zdrži slabih 180km, pussy vožnje :). No tok sem jaz na svoji stari pršu, ko sm jo dobu. Če kdo lahko več, pa tok bolje zanj :OK:, jaz sprobaval nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :).

Če sam delaš mešanico in po tapravem razmerju ti ne bo nikoli ribnil zaradi primankljaja olja (očitno :)). Sam če greš pa na daljšo furo boš pa zmeri mogu vlačt olje s seboj, ker tank zdrži slabih 180km, pussy vožnje :). No tok sem jaz na svoji stari pršu, ko sm jo dobu. Če kdo lahko več, pa tok bolje zanj :OK:, jaz sprobaval nisem.

men pa rs50 (kit 70) mal preveč kadi... pa namest da bom razdiru pa kej štelu pumpico bom vretn sam začeu mešanco delat. Kolk je ravno prav olja na liter benza po vašem mnenju? pa tts olje bom daju not....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa rs50 (kit 70) mal preveč kadi... pa  namest da bom razdiru pa kej štelu  pumpico bom vretn  sam začeu mešanco delat.  Kolk je ravno prav olja na liter benza po vašem mnenju? pa tts olje bom daju not....

Jaz delam 3%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa rs50 (kit 70) mal preveč kadi... pa namest da bom razdiru pa kej štelu pumpico bom vretn sam začeu mešanco delat. Kolk je ravno prav olja na liter benza po vašem mnenju? pa tts olje bom daju not....

ratio i use is 25:1 and 50:1 when running in new rings
pobrano z neta. Se pravi 4%. Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!