Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

men pa rs50 (kit 70) mal preveč kadi... pa namest da bom razdiru pa kej štelu pumpico bom vretn sam začeu mešanco delat. Kolk je ravno prav olja na liter benza po vašem mnenju? pa tts olje bom daju not....

na 10l daj 2.5 deci.. to je 2,5%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, kakšna je razlika med tema dvema cylinder kitoma, razn, da je drug bat(en Wössner in drugi vertex).

Aja, pa pri wössner batu piše, da je bat nov, pri vertex pa ni omenjeno. Kaj je bolše če bi kle naroču? Lahko zaupam prodajalcu?

http://www.2rad-sausenthaler.de/epages/61548808.sf/sec97886f469a/?ObjectPath=/Shops/61548808/Products/MO.29

http://www.2rad-sausenthaler.de/epages/61548808.sf/sec97886f469a/?ObjectPath=/Shops/61548808/Products/MO.89

Hvala, Lp Matej

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

woessner naj bi bil kovan (forged) bat, wiesco pa ulit (cast).

Mal pobrskaj po googlu za razliko, jst nisem čist siguren pa nebom nič govoril rajš :)

aja pa oba bata sta sigurno nova :)

Popravljeno . Popravil logarr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

woessner naj bi bil kovan (forged) bat, wiesco pa ulit (cast).

Mal pobrskaj po googlu za razliko, jst nisem čist siguren pa nebom nič govoril rajš :)

aja pa oba bata sta sigurno nova :)

Kovan je boljši, kokr jst vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kovan je boljši, kokr jst vem :D

Kokr jst vem je tud bols, sam a ni tko, da je težji in so s tem tudi pospeški malo slabši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni zanimam se za ta motor prosiv bi vas če mi lahko nekako svetujete je vreden tega denarja se splača

kupt itd?! kilometrov ima kar nekaj!!

untitledfgh.png

Z motorjem sem opravil vsega skupaj 3000Kilometrov.

Nisem se veliko vozil.

Kupil sem ga za 1000€ imel je menjan bat .

Vložil sem vanj 400€ za servis, tekočine,verižni set,zavorne ploščice,....

Pred 300Km sem kupil gume za 250€ - Bridgestone Battlax BT-016

Motor je brez elektronske blokade in ima montiran resonančni izpuh Giannelli.

Deluje brezhibno.

Motor je homologiran z izpuhom in v prometni piše 11Kw.

Plastiko na sliki sem laminiral in vakumiral z hibridno tkanino karbon in kevlar .

Sprednji blatnik je ponovno prebarvan na rdečo barvo.

Pred mesecom dni je bil tudi komplet Aluminij zbrušen in spoliran.

Motor sem enkrat prevrnil na desni bok.

A je še vedno v originalni shemi in NI prebarvan kot večina motorjev na avtonetu

Cena je motorja je zelo poceni saj nujno potrebujem denar.

Kupcu ob prodaji podarim Spool dvodelni usnjeni kombinezon št. 52 v vrednosti 150€

Motor pripeljem na dom kamor koli v sloveniji.

LP

Popravljeno . Popravil nejc93
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

Ta motor prodaja član motosveta. Jaz sem tudi hotel kupiti tole aprilio, vendar smo se nekaj narobe razumeli in kupil sem drugi motor, ki je v k****. Tako, da obžalujem, da nisem kupil tega, vendar nikoli ne veš kaj je potem z drugim narobe. Jaz ti lahko povem le, da je motor na videz, ter kolikor sem ga sprobal res v odličnem stanju, le eno manjšo prasko ima na desni strani(ali pa na levi, sem pozabil :D)

Lp Matej

*ps: Cena je res ugodna!

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

Ta motor prodaja član motosveta. Jaz sem tudi hotel kupiti tole aprilio, vendar smo se nekaj narobe razumeli in kupil sem drugi motor, ki je v k****. Tako, da obžalujem, da nisem kupil tega, vendar nikoli ne veš kaj je potem z drugim narobe. Jaz ti lahko povem le, da je motor na videz, ter kolikor sem ga sprobal res v odličnem stanju, le eno manjšo prasko ima na desni strani(ali pa na levi, sem pozabil :D)

Lp Matej

*ps: Cena je res ugodna!

Od Brejkerja je tale? Uf ja ^^ to bi znau bit kr dobr nakup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Brejkerja je tale? Uf ja ^^ to bi znau bit kr dobr nakup :)

glede na njegovo strokovno znanje res ja hahahaha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je prej dobra stvar kot slaba, je saj dal nekomu pošlihtat, in ni delal amater x)

Bo dlje zdržala aprilia x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

odločam se za nakup moje prve 125ke in zelo mi je usec aprilia

zanima me ce se mi splaca kupit staro aprilio ali novejsega japonca

za motor sm pripravljen odstet do 1000€

kaj menite vi?

dobim za ta denar dobro rs-ko ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

odločam se za nakup moje prve 125ke in zelo mi je usec aprilia

zanima me ce se mi splaca kupit staro aprilio ali novejsega japonca

za motor sm pripravljen odstet do 1000€

kaj menite vi?

dobim za ta denar dobro rs-ko ali ne?

za ta dnar ne boš dubu bohve kej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta dnar ne boš dubu bohve kej ;)

tako je tut če boš dubu kej kar ti bo na zunej dokaj ušeč bo treba slej ko prej mašino kej rihtat in boš notr vložu neki dnara tko da bol dt dele na začetku mal več pa maš pol mal mn skrbi ( ČE MAŠ SREČO!!!!!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

odločam se za nakup moje prve 125ke in zelo mi je usec aprilia

zanima me ce se mi splaca kupit staro aprilio ali novejsega japonca

za motor sm pripravljen odstet do 1000€

kaj menite vi?

dobim za ta denar dobro rs-ko ali ne?

Glede Aprilije pa japonca, Za 1000€ ne moreš veliko pričakovati, vendar izjeme obstajajo. Jaz sem dal 1000€ za rs 03, sedaj imam pa še 500€ škode.

Če bi kupil:

-2t motor(rs, nsr, tzr, cagiva,... ) 6-10l/100km. Se pravi športen motor, boš imel kar nekaj stroškov z motorjem, ter na vsakih 15000km menjat bat(iz tujine dobiš za 100€, oz pooblaščeni servis mislim, da 200€). Pač ful dobri pospeški, hudo za ovinke,...

-4t(cbr, yzf,... ) Zelo majhna poraba goriva med 3-4l/100km. pospeški niso nevem kaj, vendar ko sem se jaz prvič usedel na cbr so se mi zdeli odlični, ker sem imel v avtošoli kr en motorček, ki je šel komaj 90km/h. Tako, da če ne boš probal 2t ti bo 4t motor odličen, pač za mestno, ter daljšo vožnjo. Se da tudi lepo pelati čez ovinke, sam pr cbr bi blo treba mal tačke za noge premaknt gor, ker sm se čist mal nagnu pa sm šu po tacah, so čist pr tleh.

Lp

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst sm gledau bol športne tako da bi lahko sou na kaksen izletek..poraba me niti tolko ne moti ker mam skuterja ki porabi kr precej...

glede vzdrzevanja tudi me ne skrbi ker sraufanje mi ni problem in si rade volje umazem roke :D đ

hvala vsem za odgovore pa ce poznaste koga ki prodaja kr povedat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst sm gledau bol športne tako da bi lahko sou na kaksen izletek..poraba me niti tolko ne moti ker mam skuterja ki porabi kr precej...

glede vzdrzevanja tudi me ne skrbi ker sraufanje mi ni problem in si rade volje umazem roke :D đ

hvala vsem za odgovore pa ce poznaste koga ki prodaja kr povedat .)

Rska ni tak ko skuterji ko za 200-300 € zamenjaš vse pa še ti ostane denar.Enem uporabniku je v enem letu 3 krat zagrabla v motor je dal 500-600k SIT Drugače pa za jurja boš težko dobo solidno rsko. Kaj se pa 4 taknih tiče pa dvomim da je kaj pametnega za takšen denarsploh SS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst sm gledau bol športne tako da bi lahko sou na kaksen izletek..poraba me niti tolko ne moti ker mam skuterja ki porabi kr precej...

glede vzdrzevanja tudi me ne skrbi ker sraufanje mi ni problem in si rade volje umazem roke :D đ

hvala vsem za odgovore pa ce poznaste koga ki prodaja kr povedat .)

Ja tale od brejkrja more bit kr uredu, za 1000€ ti ga da samo zato ker rabi denar in je na eni strani malo popraskan in čez 10 000km bo treba bat menjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko pa pride priblizno bat? sej je lahko tudi od konkurence..

kolko pa bi me prisla ena rska v solidnem stanju?

5000€ edino nova je lahko solidna. Vse kaj pa ima nad 15k km pa se z časom začne kvarit. Tudi nove so že do 10k km vidle po 3 nove bate. Ni ravno vzdržljivost njihova verlina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5000€ edino nova je lahko solidna. Vse kaj pa ima nad 15k km pa se z časom začne kvarit. Tudi nove so že do 10k km vidle po 3 nove bate. Ni ravno vzdržljivost njihova verlina.

tut jst sm tko mislu, pa ni res.... če verjameš ali ne...

drgač pa kup rabljeno za ene 2000€ morš že kr dobro dobit :D za 1000€ pa lohk sam en mal bolši downhill kolo kupš! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko pa pride priblizno bat? sej je lahko tudi od konkurence..

kolko pa bi me prisla ena rska v solidnem stanju?

bat stane med 100 in 200€. V Sloveniji na pooblaščenem servisu je okoli 200€ pomoje.

to so samo primeri, moraš še pravo dimenzijo najt/izbrat:

http://www.geiwiz.de/product_info.php?cPath=3&products_id=36104&p_id=36104

https://shop.strato.de/epages/61548808.sf/seced966c54c6/;SessionID=0b3c8ddd3dc26392ce13670fc458ae50?ObjectPath=/Shops/61548808/Products/KO.01/SubProducts/KO.01-0001

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi kupu novo bi raje rs4 je lepsa pa vse sam en minus ma 4t...

drugac pa bom se razmislu..mam se nekaj casa..hvala vsem za odgovore =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!