Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ni pretiravov (nažigov & stuff)

po mojem mnenju je tok vredn!

pokaz mi eno (neblokirano) RSo k se ni vidla 12k obratov! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sm dobil napako zakaj motor ne gre čez 6k obratov. Začel se je drobit magnet, in ko sm ga na mestu spravu na 9k obratov ga je skoraj pol zdrobilo.

auu... ...70 jurjev nov... :hmm: ...ce mas motor za na pisto (ja valda :D), in ne rabis da ti polni akumulator, ti lahk js dam enga k ma sam notranji obroc (tist k je za vzig - iskra je normalna) - PM. drugace pa kupuj rabljeno, se ful bol splaca k novo. pa ko bos kupu, poglej ce ni kje na notranji strani napokan! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 70 jurjov je nov :BUA: , zdej mal iščem okrog v upanju da bom kej našu. Hm, če ne polni akumulatorja, kolko bi npr. zdržal? Drugač pa more bit skor isti letnik, ker sem se pozanimal in od 95 al 96 imajo že drugačen vžig. Če ne dobim v kratkem roku ti sporočim po PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni to za furat, to je sam ce res ne rabis stroma, ko pa enkrat ostanes brez luci pa zmigovcev si pa bogi - sploh ponoc. sam tak sm mislu, ce ga mas izkljucno za kamikaziranje, jebes-skife-sam-da-leti varjanta, pol bi ti tale moj prav prsu, js ga pa ne rabim (sam postnino ti placas :>)...

...drugac vzigalno tuljavo majo drugacno, ampak magnet pa kukr se mi zdi je isti - ne vem, poglej mal po katalogih. moj je od tastarga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola ola BAHA dobu zeljeno aprilijo za kupit hehe :P v bistvu se je zej en moj frend odlocu za prodajo pa tko .... drgac pa je modelno leto 99 pa leto izdelave 2000 pa tip ni naredu niti 1000km se z novim batom pa tko .... ko je naredu komplet generalno ... tko da kaj misliste se splaca kupit za 500jurjev ? no ja po mojih izracunih ze .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni to za furat, to je sam ce res ne rabis stroma, ko pa enkrat ostanes brez luci pa zmigovcev si pa bogi - sploh ponoc. sam tak sm mislu, ce ga mas izkljucno za kamikaziranje, jebes-skife-sam-da-leti varjanta, pol bi ti tale moj prav prsu, js ga pa ne rabim (sam postnino ti placas :>)...

Um ja, kaj ste rekel da je narobe :)? Ker to je zdej men začel srat. Ne fila akomulatorja, ko se sprazni, najprej začne obratomer "ga srat", pol zgubim žmigovce pol pa še luči. Akomulator sem kupil nov prejšno soboto, pa sem ga v enmu dnevu spraznu :).

Kr raspište se kaj bi blo, pa kako zrihtam, komot na PM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola dans sm bil se pr njemu pa zgleda fula doro :D BAHA SRECN ! :P sam je pa en problem .... obratomer je neki zjeban ... pa tk sej kao neki narasca kadar narascajo obrati vendar ful neki skace gor pa dol in kar neki blodi ... tko da kok bi mogu odstet nov obratomer ? al pa ce ga ma mogoce kirga za prodat ? :P

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola dans sm bil se pr njemu pa zgleda fula doro :D BAHA SRECN ! :P sam je pa en problem .... obratomer je neki zjeban ... pa tk sej kao neki narasca kadar narascajo obrati vendar ful neki skace gor pa dol in kar neki blodi ... tko da kok bi mogu odstet nov obratomer ? al pa ce ga ma mogoce kirga za prodat ? :P

ti problemi z obratomeri. malo gdo ko ima rsko nima teh problemov. vsaj jaz poznam kar nekaj ljudi. poceni ravno ni ponavadi je malo sfukana ona skala in pol se da samo skala popravit in baje dela

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola dans sm bil se pr njemu pa zgleda fula doro :D BAHA SRECN ! :P sam je pa en problem .... obratomer je neki zjeban ... pa tk sej kao neki narasca kadar narascajo obrati vendar ful neki skace gor pa dol in kar neki blodi ... tko da kok bi mogu odstet nov obratomer ? al pa ce ga ma mogoce kirga za prodat ? :P

Mah stari pomoje d je to zarad blokade v izpuhu k pol v visokih obratih ga začne kr neki v izpuhu srat kr mal čudni zvoki, pomoje d je to zarad blokade no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ... am ne bi reku kr je odblokiran .. pa auspuh je originaln preciscen. Sam jst sm se kar zaljubu vanga waaaaa to je bila ljubezen na prvi pogled :P tko da v pondelk lepo kupopradojno narest hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam en problem. vsako jutro me pod motorjem čaka en majhen olni madež. olje teče približno tam kjer je izpuh priterjen na celinder. kaj bi to lahko bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!??! a si garant prav pogledu da iz tam tece olje ? kar mocno dvomim da bi iz tam ... prej bi reku da ti olje tece iz masine kar pomeni da bi mogu tesnila zamenjat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma si garant ti da ti tece iz tam kr pomoje ti tam kje pusca pa tece po kolenu od auspuha. Ma drgac ti dela motor normalno ? mislim vzge takoj in vse ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baha nimaš prov. Iste probleme mam jst auspuh je pritrjen z dvema fedroma in tist ne drži tok dobr vsaj men ne in mam isto tak problem. Olje je pa čist črn kar pomen da je tist iz mešance. To nimaš kej nardit mensezdi pač mal obrišeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal so km sumljivi,neb glih reko da so realni,ker jst jih bom mel drugo leto vec kot 17k pa je motor zdaj star 2 leti,tle pa v 7 letih samo 17k!

kilometri so realni (ker poznam tega modela)! tko da je kr uredu motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ..... ja sam pol pa ni dobr pritrjen auspuh gor da gre olje tam skoz se prav bi blo dobro tud dol vzet auspuh pa ga spucat kr s tem alhko auspuh zamasis pa se vse skup nabira na stene auspuha in se pocasi zamasuje .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!