Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Žiujo!

Kje bi dobil ročko menjalnika?

Odpadla mi je na autocesti,sm mogu u šesti do doma pridt;)

Zaplet te aprilije pa njihovi šaraufki ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiujo!

Kje bi dobil ročko menjalnika?

Odpadla mi je na autocesti,sm mogu u šesti do doma pridt;)

Zaplet te aprilije pa njihovi šaraufki ane?

Kaj zj ti rabš sam ročko? a to so se ti šravfki odvil? Sem prou dojel?

Vpraši "666"(ma eno aprilio za dele).

Drugač pa tole:

http://cgi.ebay.co.uk/Brand-new-Gear-lever-Aprilia-RS125-TUONO-125-/160527812484?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item2560340784

Al pa malo dražje:

http://cgi.ebay.co.uk/APRILIA-RS-125-NEW-ALLOY-GEAR-LEVER-1996-2005-/360327242652?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item53e52d639c

Ma kr kle pogljej.

Lp Matej

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiujo!

Kje bi dobil ročko menjalnika?

Odpadla mi je na autocesti,sm mogu u šesti do doma pridt;)

Zaplet te aprilije pa njihovi šaraufki ane?

Ni mi jasno kak sta ti lahko dva vijaka se odvila. En ko drži menjalno vilico in drugi vzvod ki gre v menjalnik na motoru(ta vem da je ful navojast ker si lahko z njim štelaš višino menjalne tačke). Tudi meni je enkrat se odvila in verjameš al ne sem moral čakat dober mesec na tisti šrauf ki drži vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hh, vem. Prej k sm mel se tomosa, mi je sla pa prvo sklopka, ga mam en tedn, pol gre pa zajla za gas :D, pol sm pa raj prodal haha

hah jst pa sm meu flexerja pa u roku treh mescou so mi sle 3 zajle 2x od zadnje bremze in 1x pa od gasa..pol pa sm dau gor zajle od kosilnice pa je mir hahaha :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, se opravičujem za neumestno vprašanje...

Zanima me, če kdo morda ve kje bi dobil kakšen poceni rave ventil?

Hvala za odgovor.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je še z elektronko vred, če sm razumel, rabi samo rave ventil.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je še z elektronko vred, če sm razumel, rabi samo rave ventil.

lp

Nene pardon, rabu bi oboje, se pravi rave in elektroniko :)

kok pa je realna cena če ga dobim v sloveniji? 160-180eu?

hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nene pardon, rabu bi oboje, se pravi rave in elektroniko :)

kok pa je realna cena če ga dobim v sloveniji? 160-180eu?

hvala

Lp

nov v auto komercu je tm okol 300€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno kak sta ti lahko dva vijaka se odvila. En ko drži menjalno vilico in drugi vzvod ki gre v menjalnik na motoru(ta vem da je ful navojast ker si lahko z njim štelaš višino menjalne tačke). Tudi meni je enkrat se odvila in verjameš al ne sem moral čakat dober mesec na tisti šrauf ki drži vse skupaj.

na rski je vse možno, men je letos sredi poljanske doline odletu vn šravf s sredine balance, pa veš kašna bomba :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem šravfu sm govoru :surrender:

hahahahahah, kako ti je pa to ratal xD, no ja Aprilia, vse mogoče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahah, kako ti je pa to ratal xD, no ja Aprilia, vse mogoče :D

ma ej večkrat se mi je po malem losov, pa sm ga zmer pravočasno nazaj zategnu...grem eno nedeljo na morje, valda tale šravf zategnem ko pas matr, pridem do portoroža dobr, fajn drži... nazaj grede mi že na črnem kalu neki čudn balanco zmetal, sm kuj na to pomisli in se ustavu u kozini na OMW ju, nič. šravf zategnjen... ok gremo dalje, mal na ride se gont, pa čez kalce-godovič-idrijo (odfukana cesta) proti poljanski dolini, kjer sm mal pred škofjo loko opazu velko "lukno" u balanci :blink: ful sm se ustrašu, k točn nism vedu kwa je ta šravf zategvov.... se hit paničn ustavm pa začnem balanco mal premikat, vn ulečt.... dobr držal je zarad vilc, tok da sm brez problema pršu do doma pa nasledn dan do novga šravfa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno kak sta ti lahko dva vijaka se odvila. En ko drži menjalno vilico in drugi vzvod ki gre v menjalnik na motoru(ta vem da je ful navojast ker si lahko z njim štelaš višino menjalne tačke). Tudi meni je enkrat se odvila in verjameš al ne sem moral čakat dober mesec na tisti šrauf ki drži vse skupaj.

Ma sej tut men ni jasno. Ko sm prišel na bivšo cestninsko postajo nisem najdel ročke da bi dal v nižjo in pol do doma nisem kej preveč bremzu ampak bl razmišlu po keri poti naj grem,da se ne bom rabu ustavljat. In mi ga je ratal pripeljat od črnega kala do 1km pred svojim domom v kamniku,brez menjalnika. Pol sm ga pa porivu.

1 mesec čakat na šarauf? jaoo! Pol bi blo najbolš dobit nekoga k prodaja po delih,pa komplet kupt.

Wolkec,to kar si ti poslou je sam ročka,brez šaraufov. Torej se ne da v kompletu s šaraufi dobit ?

Hvala za odgovore!

Lp,Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, se opravičujem za neumestno vprašanje...

Zanima me, če kdo morda ve kje bi dobil kakšen poceni rave ventil?

Hvala za odgovor.

Lp

DOBIL RAVE! :)

zanima me samo, če mi kdo lahko na hitro razloži kako ga lahko testiram če dela, brez da snemam use možne maske motorja. Slišal sem da se da samo na konektorčke prklopt pa po navitju gasa oz. motorja čez določeno število obratov, rave začne vleči zajlo..

zanima me torej samo hiter preizkus rave ventila na motor. (kje se to priklopi)

NAJLEPŠA HVALA ZA ODGOVOR!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wolkec,to kar si ti poslou je sam ročka,brez šaraufov. Torej se ne da v kompletu s šaraufi dobit ?

Lp,Marko

Ja verjetno se da. Mogoče jih že tukaj priložijo. Piši jim pa vpraši če priložijo tudi šraufe, mogoč celo kdo odgovori. Drugače pa posebi kupiš. Ali pa daš kr enga xy notr k je podobn prejšnemu, hh.

ps. Dobil dones Aprilio, dela k urca :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!