Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Nov model ma pred resonanco ven še eno cev za zrak ki gre v airbox, kao za manj emisilj co2. Drugač je vse isto, samo ta cev povzroča upor, zato je slabši pretok in posledično ma motor manj moči. Sicer ne veliko, samo če maš pa izbiro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, kako pa pol zgleda star izpuh na novem modelu..

Če boš dajal izpuh na letnik 2006+ boš moral še kupit zraven orginal dušilec. Ker ne paše. Drugače pa z starim izpuhom gre 165-170, z 03+ pa okrog 155.

Zgleda pa takole. Tu je edino bil dušilec prevlečen z karbonom krivina pa je bila arrow.

http://www.mojalbum.com/aless/nov-motor/foto/7451704

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš dajal izpuh na letnik 2006+ boš moral še kupit zraven orginal dušilec. Ker ne paše. Drugače pa z starim izpuhom gre 165-170, z 03+ pa okrog 155.

Zgleda pa takole. Tu je edino bil dušilec prevlečen z karbonom krivina pa je bila arrow.

http://www.mojalbum.com/aless/nov-motor/foto/7451704

Aha, ma sj jst mam arrow gor, ampak sm reku da bi ob prodaji lepo zgledal če bi še original izpuh dodal, ker sem ga prodal prijatelju, ki je naredu isto stvar.

Zanima me tud, kako naštimaš tablco brez podaljška(kot ta na sliki na linku)

In pa še: imam elektroniko za prodat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pa še: imam elektroniko za prodat..

Elektronko za rave? A bi šlo na 2003 letnik?

hvala

lp Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektronko za rave? A bi šlo na 2003 letnik?

hvala

lp Matej

Da, elektronika za rave. Ja sj narjena je bla za letnike pod 2006. Tko da more pasat na tvoj letnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Zdj sm podru mašino pa me zanima če veste, kje bi lahko dobil komplet novo blajerco in kakšen rabljen ali nov cilinder čim bolj poceni.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Zdj sm podru mašino pa me zanima če veste, kje bi lahko dobil komplet novo blajerco in kakšen rabljen ali nov cilinder čim bolj poceni.

LP

Autocommerce :). Ja poglej na ebayu, tam jih ziher imajo. Enako je s cilindrom. Lahko pa tudi tu pogledaš Moja povezava, Moja povezava2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Zdj sm podru mašino pa me zanima če veste, kje bi lahko dobil komplet novo blajerco in kakšen rabljen ali nov cilinder čim bolj poceni.

LP

Nabavi samo novo ojnico in daj enem mojstru da ti jo na novo spreša. Kaj se pa celindra tiče pa nesi kakšne mojstru da ti ga pogleda, mogoče se ga da rešit. Drugače pa si omisli kako replico orginala. Ker orginal te bo prišel z batom in glavo vred 1000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavi samo novo ojnico in daj enem mojstru da ti jo na novo spreša. Kaj se pa celindra tiče pa nesi kakšne mojstru da ti ga pogleda, mogoče se ga da rešit. Drugače pa si omisli kako replico orginala. Ker orginal te bo prišel z batom in glavo vred 1000€

Cilindra se ne da rešit glava je pa uredu, blajerco bom kr novo kupu, sam cilinder bi pa original rabljenega kupil nekje v sloveniji.

Če kdo pozna koga,ki prodaja kasno aprilio po delih in ima vredu cilinder naj prosim pove.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilindra se ne da rešit glava je pa uredu, blajerco bom kr novo kupu, sam cilinder bi pa original rabljenega kupil nekje v sloveniji.

Če kdo pozna koga,ki prodaja kasno aprilio po delih in ima vredu cilinder naj prosim pove.

LP

jas vem za en cilinder ki je ko nov za 80 evrov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika je da sta 1 in 2 did 520, 3 pa 525, ki naj bi bila naslednica 520, kao manjša obraba ampak pomojem ni vredna razlike v ceni, obe sta pa X ring.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilindra se ne da rešit glava je pa uredu, blajerco bom kr novo kupu, sam cilinder bi pa original rabljenega kupil nekje v sloveniji.

Če kdo pozna koga,ki prodaja kasno aprilio po delih in ima vredu cilinder naj prosim pove.

LP

Blajerca te pride cca 600€, menajva samo ojnice in ležaja pa max 200€. oboje je pa potem kot novo tak da sam se odloči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blajerca te pride cca 600€, menajva samo ojnice in ležaja pa max 200€. oboje je pa potem kot novo tak da sam se odloči.

heh za teh 800 evrov pa dobiš celotno obnovleno mašino ):

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika je da sta 1 in 2 did 520, 3 pa 525, ki naj bi bila naslednica 520, kao manjša obraba ampak pomojem ni vredna razlike v ceni, obe sta pa X ring.

obraba 525 je res manjša, ampak ne na račun tega da je izboljšanja in novejša...525 je veliko debelejša in težja od 520, kar pomeni večje trenje med verižniki ter več izgub pri prenosu moči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možn da maš skos odprtga?? se ti je mogoče kej zapacal?

kokr vem se ni nč... mogoče še kj druzga možn da bi blo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ni lih v nulo, ampak se razlike napram originalu zelo težko opazi.

za_tisk_nalepka_2006-2.pdf

Aja pa še od motorčka leva plastika je zdej na barvanju, tista ušeska katera na sliki manjkajo tudi imam, nalepko bom pa vrjetno jutri dal tiskat, če bo čas, drugače pa naslednji teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem sprednji in zadnji zavorni sistem! Če kdo ima naj me kontaktira na luka.sabec@gmail.com!!! Na motosvet ne pošiljajte ZS ker bol poredko uporabljam!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve čist kje točno je šoba pr dellortotu 28 na tanovi apriliji ?? kakšna naj bi bla njena velikost če maš:

-odprto krivino

-rave

-brez el. blokade ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok se kej dobi ce zamenas fergazer iz 28 na 34 al pa 35 ? kok se kej poraba poveca, pa kok kej dobis z tem se pozna pa ce se sploh splaca to !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!