Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Mene pa zanima kok se kej dobi ce zamenas fergazer iz 28 na 34 al pa 35 ? kok se kej poraba poveca, pa kok kej dobis z tem se pozna pa ce se sploh splaca to !?

BV, bol bo vrjetno že šla, sam zame stran vržen denar. Pusti original, ker če daš drugega se boš moral še olala matrati s štelanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok se kej dobi ce zamenas fergazer iz 28 na 34 al pa 35 ? kok se kej poraba poveca, pa kok kej dobis z tem se pozna pa ce se sploh splaca to !?

Ponavadi imajo krosi nekje 35mm ferge (125ccm). Seprau da ti nekje podobno pila kakor kros, najbrš mal manj ker vseeno ni tok navita. Pomoje bi moral dobit kakšne 4 konje gor, ali več. Spet je vse odvisno kako maš naštelan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve čist kje točno je šoba pr dellortotu 28 na tanovi apriliji ?? kakšna naj bi bla njena velikost če maš:

-odprto krivino

-rave

-brez el. blokade ??

spodi na šalčki fergazarja maš dizo

mora bit pa velikosti okol 160(5 enot gor al pa dol)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spodi na šalčki fergazarja maš dizo

mora bit pa velikosti okol 160(5 enot gor al pa dol)

160 bo čist prevelka, to bi blo za 34mm fergazer

128- 135 bo tisto pravo

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

160 bo čist prevelka, to bi blo za 34mm fergazer

128- 135 bo tisto pravo

Odvisno ker letnik. Od 2007 naprej majo drugačno oznako za dize :) ( nekoliko večje številke in je dejansko 125(06) = nevem od okga 163 (07 )

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

160 bo čist prevelka, to bi blo za 34mm fergazer

128- 135 bo tisto pravo

te novejše majo drgačno oznako kt je že budački umenu in je v originalu že okol 130 notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona se počasi približuje začetku in sedaj imam dovolj denarja za avspuh in podobno...Za avspuh sem se fiksno odločil da bo Jollymoto samo nevem kateri model..navaden, SP ali Corsa?

V mislih imam odstranitev blokad, Jollymoto, rawe ventil in v prihodnosti večji ferg ter mogoče kakšne malenkosti.

Jollymota sem gledal na tej strani : http://www.motorrad-racing.de/jollymoto.htm

Če pride 480€ corsa bi najrajše vzel Corso, vendar nevem kako se bo motor obnašal?

Kakšne so razlike med Navadnim, SP, Corso?

Prosim za konkretne odgovore in ne nekaj na pamet.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona se počasi približuje začetku in sedaj imam dovolj denarja za avspuh in podobno...Za avspuh sem se fiksno odločil da bo Jollymoto samo nevem kateri model..navaden, SP ali Corsa?

V mislih imam odstranitev blokad, Jollymoto, rawe ventil in v prihodnosti večji ferg ter mogoče kakšne malenkosti.

Jollymota sem gledal na tej strani : http://www.motorrad-...e/jollymoto.htm

Če pride 480€ corsa bi najrajše vzel Corso, vendar nevem kako se bo motor obnašal?

Kakšne so razlike med Navadnim, SP, Corso?

Prosim za konkretne odgovore in ne nekaj na pamet.

Hvala!

Sm mev corso prejšno sezono, zakon izpuh. tut najglasnejši, sam homologirat ga ne morš- to itq nima veze, kdo ti bo tist majhen avspuhčk gledu. Men policaj ni niti omenu, pa je gledu okrog motorja in iskal stvari da me zjebe.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak da vredu laufa tudi na original cilindru?

Za homologacijo se mi jebe...sam da se ga sliš pa da leti :D

jaja dobr lavfa :) lej sj ti lohk en posnetek pokažm pa boš sam vidu:

dere se pa res noro, nenormalno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo,

se prav, govorim o rski 1997. Ne sveti lučka za bencin. Spodi je bila žička odtrgana, no zdej smo eno drugo žičko dal gor, sam kam gre pa zdej ta? Najdl smo ene 2, ki ne gresta nikamor ter jih probal(smo tudi bencin ven stankal) pač ni svetl. Ma kdo mogoče 1997 pa če lahk plis pogleda kam gre ta žička. Hvala

lp Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo,

se prav, govorim o rski 1997. Ne sveti lučka za bencin. Spodi je bila žička odtrgana, no zdej smo eno drugo žičko dal gor, sam kam gre pa zdej ta? Najdl smo ene 2, ki ne gresta nikamor ter jih probal(smo tudi bencin ven stankal) pač ni svetl. Ma kdo mogoče 1997 pa če lahk plis pogleda kam gre ta žička. Hvala

lp Matej

ma kva te boli sj men tud ne, saj ne upozarja me preveč :lol: jest si z km pomagam... tm pr ene 180 če nalijem cev tank pa ga žgem grem ponavad tankat :D če pa crkne pa jbg, klič kdo ma kantico da ti prpele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pride 480€ corsa bi najrajše vzel Corso, vendar nevem kako se bo motor obnašal?

Kakšne so razlike med Navadnim, SP, Corso?

Prosim za konkretne odgovore in ne nekaj na pamet.

Hvala!

Sam izpuh ti itak ne bo dal neke prave razlike-škoda denarja.jz sem imel arow na l.95 in je bila zelo mala razlika....škoda denarja za izpuh je itak na vsakem motorju,če ga kupuješ le zaradi moči...raje šparaj denar oziroma kupi tolk boljše gume pa boš velik hitrejši,kot z menjanim izpuhom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam izpuh ti itak ne bo dal neke prave razlike-škoda denarja.jz sem imel arow na l.95 in je bila zelo mala razlika....škoda denarja za izpuh je itak na vsakem motorju,če ga kupuješ le zaradi moči...raje šparaj denar oziroma kupi tolk boljše gume pa boš velik hitrejši,kot z menjanim izpuhom!

:worship: nwm no, men jo je dal... ogromno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: nwm no, men jo je dal... ogromno!

Kakšno?Jz,če bi še enkrat kupuval bi sigurno raje kupo prednji zobnik ena manj

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kva te boli sj men tud ne, saj ne upozarja me preveč :lol: jest si z km pomagam... tm pr ene 180 če nalijem cev tank pa ga žgem grem ponavad tankat :D če pa crkne pa jbg, klič kdo ma kantico da ti prpele

Me je prjatu že klicu, k sreč je bil dost blizu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno?Jz,če bi še enkrat kupuval bi sigurno raje kupo prednji zobnik ena manj

Ohja...na letniku 95 res ni moglo bit take razlike ko je pa že itq letela kot sneta sekira :)

Na novejših se pa full pozna. Je pa spet tak ... sprednji zobnik manjši pa prec zgubiš na končni, na kar ponavad 125 motoristi najbolj gledajo...pa če je že 1km/h manj ni vredu.!

Če ima pob denar...corso bo itq lahk naprej za 300€ prodal zmerej :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Je pa spet tak ... sprednji zobnik manjši pa prec zgubiš na končni, na kar ponavad 125 motoristi najbolj gledajo...pa če je že 1km/h manj ni vredu.!

No recimo moja bi po mojem mnenju takrat bolj šla in ne manj..Ker je po ravnini šla circa 175km/h na morje tam po hribu dol pa skoraj 200km/h.Se pravi,da če bi se po ravnini razvila mašina do konca bi šlo sigurno spet vsaj 175km/h :hmm: ker z original zobniki je v 6prestavi nisi spravil do blokade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No recimo moja bi po mojem mnenju takrat bolj šla in ne manj..Ker je po ravnini šla circa 175km/h na morje tam po hribu dol pa skoraj 200km/h.Se pravi,da če bi se po ravnini razvila mašina do konca bi šlo sigurno spet vsaj 175km/h :hmm: ker z original zobniki je v 6prestavi nisi spravil do blokade...

Jah sam pri teh novejših je itq kurac, ker majo na obratih blokado potem v šesti brzini, tk da je vseeno :) Sicer pa ja ... fouš sm ti ... 200 z RSko haha :D Ni da ni xD

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sam pri teh novejših je itq kurac, ker majo na obratih blokado potem v šesti brzini, tk da je vseeno :) Sicer pa ja ... fouš sm ti ... 200 z RSko haha :D Ni da ni xD

Sj jo lahko prevrtaš, al pa kupš športno, pa še štelaš jo lahko. sam kok se pozna na moči pa neb vedu, če pr tistih rdečih obratih sploh še kej razvija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj jo lahko prevrtaš, al pa kupš športno, pa še štelaš jo lahko. sam kok se pozna na moči pa neb vedu, če pr tistih rdečih obratih sploh še kej razvija

O tem ti govorim...el.blokada na novejših letnikih na obratih je na 11.500 se mi zdi...tisto kar ti prevratš je lukna med 5.5 pa 6.5kRPM.

Motor se ne zvrti do konca ^^ športna elektronika pa stane kok? 400€ xD

Popravljeno . Popravil budacki
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam izpuh ti itak ne bo dal neke prave razlike-škoda denarja.jz sem imel arow na l.95 in je bila zelo mala razlika....škoda denarja za izpuh je itak na vsakem motorju,če ga kupuješ le zaradi moči...raje šparaj denar oziroma kupi tolk boljše gume pa boš velik hitrejši,kot z menjanim izpuhom!

heh, samo moreš vedet da orginal izpuhi od letnikov 95 so bolj športni kot pa današnji športni. Današni orginal rori so zaradi raznoraznih emisij ful spremenjeni. Drugače pa moje mnenje nekje na netu najdi športno krivino od kakšnega rabljenega za 100-200€ mogoče dobiš z dušilcem vred. Ostali denar pa daj na stran za generalko :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem ti govorim...el.blokada na novejših letnikih na obratih je na 11.500 se mi zdi...tisto kar ti prevratš je lukna med 5.5 pa 6.5kRPM.

Motor se ne zvrti do konca ^^ športna elektronika pa stane kok? 400€ xD

Men se zvrti do 12k(ampak itaq je to brez veze), luknjo mam med 4,5-6, stane pa tud man kot 300€ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!