Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Moja povezava

Se pravi R je fiksen (radij), una črka pred njim je pa do katere hitorosti se lahko furaš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, pa itak je nerealno ker Z je za čez 240km/h, kar pa redko katera 125-ka doseže (razn moja :P).

Me prou zanima kok gre moja? hh. nisem še probal. Prvič je pr 80km/h crknla xD(zaribala), zj morm pa lepo pelat(su najvec 110km/h) :S.

A bi blo izvedljivo, da bi mela moja cca 30kw? Naj bi mela vse blokade vn. letnik 2003. Pa zdele je večja diza.

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirellijeve odpadejo, ker tote gume so ble pri njem originalne in so res trde po 7000km je guma še vedno ko nova(profil) prime pa ne najboljše.

Najrajše ene dobre Dunlopke pa je...spredaj imam še dobro ohranjeno Dunlopko Sportmax GPR Alpha 10 in mi je ni najbolj za menjat.Ali se res tako zelo pozna da večina predlaga da menjaš par?

Pa kje v sloveniji se da dobit poceni Dunlopke...prvo bi rad vido približne cene dunlopovih gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prou zanima kok gre moja? hh. nisem še probal. Prvič je pr 80km/h crknla xD(zaribala), zj morm pa lepo pelat(su najvec 110km/h) :S.

A bi blo izvedljivo, da bi mela moja cca 30kw? Naj bi mela vse blokade vn. letnik 2003. Pa zdele je večja diza.

če je komplet odblokirana pa če ma prenose take kot druge 16-40, 17-40 ipd. bi mogla it okoli 160... jas prodajam prednji zobnik (13) in ketno ki mata prevoženih 1500km... končna s tem zobnikom ni bla velika pospeški so bli pa doosti bolši še posebej v breg.. je pa 13-tka idealna za raceland :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je komplet odblokirana pa če ma prenose take kot druge 16-40, 17-40 ipd. bi mogla it okoli 160... jas prodajam prednji zobnik (13) in ketno ki mata prevoženih 1500km... končna s tem zobnikom ni bla velika pospeški so bli pa doosti bolši še posebej v breg.. je pa 13-tka idealna za raceland :D

Men je serviser reku, da bi z mano mogla it 190km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirellijeve odpadejo, ker tote gume so ble pri njem originalne in so res trde po 7000km je guma še vedno ko nova(profil) prime pa ne najboljše.

Najrajše ene dobre Dunlopke pa je...spredaj imam še dobro ohranjeno Dunlopko Sportmax GPR Alpha 10 in mi je ni najbolj za menjat.Ali se res tako zelo pozna da večina predlaga da menjaš par?

Pa kje v sloveniji se da dobit poceni Dunlopke...prvo bi rad vido približne cene dunlopovih gum.

Dunlop vzemi, ne bo ti žal :) Samo GPR-AL 10 modela ni več v proizvodnji žal... Ja najbolše je menjat par, zdej če ma sprednja guma res še ful profila, sam zadnjo zameni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop vzemi, ne bo ti žal :) Samo GPR-AL 10 modela ni več v proizvodnji žal... Ja najbolše je menjat par, zdej če ma sprednja guma res še ful profila, sam zadnjo zameni :D

Nas apriliji se sigurno daleč najbolj obnesejo pirelli dragon.Pirelli si "ti"tist ko je napisal,da so trde sigurno vozil nek pol turističen model

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas apriliji se sigurno daleč najbolj obnesejo pirelli dragon.Pirelli si "ti"tist ko je napisal,da so trde sigurno vozil nek pol turističen model

No sej od Pirelli sem mu mal prej predlagov dragon al pa sc. Tiste ko sm mev jst so ble Pirelli Diablo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej od Pirelli sem mu mal prej predlagov dragon al pa sc. Tiste ko sm mev jst so ble Pirelli Diablo. :)

Diablo je super guma.Si imel endurance trdoto,da so po 7000km kot nove,še to mi je čudno?

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diablo je super guma.Si imel endurance trdoto,da so po 7000km kot nove,še to mi je čudno?

Nwm no, men ni prov dobr prjela po ovinkih. Velik slabše od naslednjega para Dunlopovih GP-jk. To je en drug napisu da so mu tolk držale, jst sm jih po 2500km zamenju, zarad sebe :D Pa pri 125ccm gume itq držijo po 10 000km, zato ni nč čudno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nwm no, men ni prov dobr prjela po ovinkih. Velik slabše od naslednjega para Dunlopovih GP-jk. To je en drug napisu da so mu tolk držale, jst sm jih po 2500km zamenju, zarad sebe :D Pa pri 125ccm gume itq držijo po 10 000km, zato ni nč čudno.

Kolk gume zdržijo na 125ccm itak vem.Sam sem naredil z 125ccm okoli 40,000km.Men so zdržale na RS pirelli po spominu okoli 6000km-slabih-zadnja.Na TZR pa so mi držale pirelli in michelin hi-sport,kar smo takrat vozili nekaj kolimetrov več.

Diablo je velik boljša guma od GP.Če ne druga motor veliko lepše pade v ovinek.Je pa res,da mogoče zahtevajo malo hitrejši tempo-za 125ccm,da jih lepo zagreješ.Omogočajo pa potem veliko lažje premetavnje v zaprtih ovinkih,kot tudi odpiranje plina prej v ovinku,brez odnašanja zadka-oziroma veliko bolj kotrolirano....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ne razume da je več tipov teh pirelli diablo. Te, navadne diablo rosso, ki pridejo original na apriliji nimajo nevem kok dobrega gripa (poglej na njihovi spletni strani če hočeš), pol maš pa še diablo rosso 2, diablo rosso corsa pa diablo supercorsa... tko da supercorsa ma najboljši grip, čeprov je dost žre ampak na 125ki zdrži celo večnost, medtem ko navadno diablo rosso jst nebi dajal gor.so pa vse DIABLO tko da se zdej zjasnta o kerih gumah sploh govorita :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ne razume da je več tipov teh pirelli diablo. Te, navadne diablo rosso, ki pridejo original na apriliji nimajo nevem kok dobrega gripa (poglej na njihovi spletni strani če hočeš), pol maš pa še diablo rosso 2, diablo rosso corsa pa diablo supercorsa... tko da supercorsa ma najboljši grip, čeprov je dost žre ampak na 125ki zdrži celo večnost, medtem ko navadno diablo rosso jst nebi dajal gor.so pa vse DIABLO tko da se zdej zjasnta o kerih gumah sploh govorita :D

Ja se strinjam.Sam sem preizkusil diablo rosso corsa in supercorsa,kot navaden dragon in dragon supercorsa-in te so vse super!

Po mojem mnenju so za 125ccm super dragon in diablo rosso corsa.Po boljših ni potrebe

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se strinjam.Sam sem preizkusil diablo rosso corsa in supercorsa,kot navaden dragon in dragon supercorsa-in te so vse super!

Po mojem mnenju so za 125ccm super dragon in diablo rosso corsa.Po boljših ni potrebe

Ja vidš ti si mev use CORSA! Moje so ble samo pirelli diablo (osnovn model). Corsa pa itq da so vse hude :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je serviser reku, da bi z mano mogla it 190km/h.

Hah, nategnu te je. 250 RS-ka naj bi šla cca 200 km/h mogoče malo več. Drgač pa raj dej spredi manjši zadi večji zobnik če že, po par km ti bo takoj jasno zakaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hah, nategnu te je. 250 RS-ka naj bi šla cca 200 km/h mogoče malo več. Drgač pa raj dej spredi manjši zadi večji zobnik če že, po par km ti bo takoj jasno zakaj.

233KM/H preizkušeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, sm bil vsaj blizu :). No vseeno 125-ka pa ne vrjamem da gre 190km/h.

Če bi jo fejst napilu bi šla tut čez 200kmh pomoje :) sam je to predrago vzdrževanje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hah, nategnu te je. 250 RS-ka naj bi šla cca 200 km/h mogoče malo več. Drgač pa raj dej spredi manjši zadi večji zobnik če že, po par km ti bo takoj jasno zakaj.

Še ene 200km da prevozim, da se mal ulavfa pa pol še 100km vsakič mal bol, pol pa sporočim kuk gre ;=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jo ulavfavaš pa vse sam to še ne pomen da je nesmeš sm pa tja mal stisnt evilgrin.gif

Do 8.000 več ne ;) hh, največ šu do 9.000 xD, sploh se še nezavedam kakšno mašinco mam doma :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo crknu motor, če se bo pelau, garant! :D

hahahahah no vozu se nam hahaha.xD ne čakam na mojo krivino pa sm uno org dol uzeu. zato sm prašu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!