Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Jst bi pa vprašu če ma mogoče kdo polža za prodat? Moj frend ma RS-ko (letnik 97) pa mu števc stoji pri miru, kaj mislte da bi lahko blo narobe?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj raje pogleda če mu ni bovden strgan. Če ni pa naj dol sname polža in pogleda da ni kje zvit kakšen štift, kateri naj bi bil zataknjen v luknjici na feltni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj raje pogleda če mu ni bovden strgan. Če ni pa naj dol sname polža in pogleda da ni kje zvit kakšen štift, kateri naj bi bil zataknjen v luknjici na feltni.

heh, zajla je še, kok sm zadnič vidu. mislm, da preskakujejo zobnicki al kj tazga, uspodi mu ne vrti ma nvm kako bi reku xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno mam odblokirano Rs-ko :naughty:

Na žalost ni jollymoto...en je reko da se ga da dobit za 480€ plus 22€ poštnine v slovenijo vendar bi bilo treba en čas čakat...tak da sem dobil res ugodno gianellia pa sem ga vzel(mislil sem si če nebo vredu še vedno lahko kupim jollya).

Drugače pa prvi občutki...noro proti prej...ko si navajen na "mrtvo" vožnjo :winkiss::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno mam odblokirano Rs-ko :naughty:

Na žalost ni jollymoto...en je reko da se ga da dobit za 480€ plus 22€ poštnine v slovenijo vendar bi bilo treba en čas čakat...tak da sem dobil res ugodno gianellia pa sem ga vzel(mislil sem si če nebo vredu še vedno lahko kupim jollya).

Drugače pa prvi občutki...noro proti prej...ko si navajen na "mrtvo" vožnjo :winkiss::worship:

Zdej se pa party začenja :boobies:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še tuki objavm, če kdo ne bere une druge teme

a kdo kupuje gume za aprilio? qualifier 2, 110 150, rablene so manj kot eno sezono, pr stran so še tisti laski... nej javi na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še tuki objavm, če kdo ne bere une druge teme

a kdo kupuje gume za aprilio? qualifier 2, 110 150, rablene so manj kot eno sezono, pr stran so še tisti laski... nej javi na PM

Qualifier, predvidevam? 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa vprašu če ma mogoče kdo polža za prodat? Moj frend ma RS-ko (letnik 97) pa mu števc stoji pri miru, kaj mislte da bi lahko blo narobe?

Hvala!

js sm meu isti problem... snemi števec dol..pol maš pa tam ko pride pripeta zajla na šteuc en črn ohišje v katerem sta 2 polža plastična notr ,katera se obrabita in zato ti ne dela.. no vsaj pr men je blo to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm meu isti problem... snemi števec dol..pol maš pa tam ko pride pripeta zajla na šteuc en črn ohišje v katerem sta 2 polža plastična notr ,katera se obrabita in zato ti ne dela.. no vsaj pr men je blo to..

Bomo pogledal. Mogoče veš kje jih dobit?

Hvala

A ma mogoče kdo števec za hitrost, ker mi ne šteje prevoženih kilometrov. Ali pa zobniček za notri? Vrti se mi samo zadnji ostali pa ne. Se pravi imam vedno 27990, 27991, 27992, 27993, 27994, 27995, 27996, 27997, 27998, 27999 in pol spet od začetka, 27990, 27991,...

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo pogledal. Mogoče veš kje jih dobit?

Hvala

A ma mogoče kdo števec za hitrost, ker mi ne šteje prevoženih kilometrov. Ali pa zobniček za notri? Vrti se mi samo zadnji ostali pa ne. Se pravi imam vedno 27990, 27991, 27992, 27993, 27994, 27995, 27996, 27997, 27998, 27999 in pol spet od začetka, 27990, 27991,...

a ni to uredu da ne boš meu tok prevoženih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo pogledal. Mogoče veš kje jih dobit?

Hvala

jsm sm naredu tko da sm vzeut tisti del od obratomerja ki je delal...tko da zdej hitrost mi kaže obratou pa ne. zaenkrat še iščem rabljen števec..

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo pogledal. Mogoče veš kje jih dobit?

Hvala

A ma mogoče kdo števec za hitrost, ker mi ne šteje prevoženih kilometrov. Ali pa zobniček za notri? Vrti se mi samo zadnji ostali pa ne. Se pravi imam vedno 27990, 27991, 27992, 27993, 27994, 27995, 27996, 27997, 27998, 27999 in pol spet od začetka, 27990, 27991,...

Ja imam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imam!

Imaš pa rabiš ali prodajaš? ;D

Mene pa zanima kolk je normalna moč akumulatorja? Kolk vam kaže na 'zaslonu'?

11-13,8 Tuki umes ponavad

a ni to uredu da ne boš meu tok prevoženih :P

Ja sm že razmislu, da ne bi menju, sam pol ne bom vedu kdaj približno bat menat, pa bom vsak mesec gledu kako je z batom ;D.

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...men kaže 11 pa se neki upira..noče vžgat.

Mogl bi bit okol 12 (12,4 je čist prou) ampak tut 11 ni krize!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...men kaže 11 pa se neki upira..noče vžgat.

če si ga meu u mrzli garaži se ti akomulator hitr sprazni tko da ga dej filat pa ti bo pol normalno delalal

men je k je blo normalno kazal okol 11.5 tko da nč bat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k motor lavfa ga fila na ene 13,14!

ko pa je ugasnjen pa je nekje 10.5-11.

Popravljeno . Popravil rs125black
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!