Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

mene pa neke jebe :angry: in sicer: v obrate do 8.000 mi re ful slabo pol pa zategne, včasih ga pa slploh ne spusti čez 8, 9 000 kak se mu sprdne :angry: :cry:

aja pa rave ventil sn izklopo, ker ko sn ga mel še je bol jebalo-ga je neke trokiralo,

če slučajno ve kdo kaj bi lahko blo naj pomaga plis :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce bi blo treba samo malo spucat karburator pa mal pregledt filtercke tam okol ... ce ne pras kirga frenda ce ti posodi ga za probat pa sprobej a ... kr tko je delalo frendu sam da je blo pr krosu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaug nimam vkloplen :)  tak nor pa nisn  :P

jah no se zgodi :>

za ono pa neem

ki se nastavla? :unsure:

mal se igraj z unimi sraufki hehe

eh fergi si mislo frgazer ne? hehe :lol:  to pa wem ja, sao ne wem če mam vreji nastavleno

tako je! hm tu ti ne morem pomagat rezn tega kar sem ze zgoraj napisou :P

pa bi lahko to tolko vplivalo? :?

ce mas prebogato mesanco deluje tako kot da bi mel odprt zaug, ce mas presvoh je tut drugac ..... nwem, poglej na netu kak more bit nastavlen tvoj fergazer pol pa na tem nadaljuj. za mojga naprimer (mikuni 35) more bit zrak odprt za 1,5 obrata, stantgas pa na 1000rpm....pol se pa igram :>

ps.: lahko je pa samo za spucat ja :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neke jebe :angry:  in sicer:  v obrate do 8.000 mi re ful slabo pol pa  zategne, včasih ga pa slploh ne spusti čez 8, 9 000 kak se mu sprdne :angry:  :cry:

aja pa rave ventil sn izklopo, ker ko sn ga mel še je bol jebalo-ga je neke trokiralo,

če slučajno ve kdo kaj bi lahko blo naj pomaga plis :unsure:

če si raveta izklopu pomen da mas skoz lukno 80% zaprto, predlagam pa da ga vun fuknš pa pa od zgorej nekej našravfej da bo zaprto, sej veš kva mislm... sam povej kolk km maš... je pa tud možn da maš avspuh zapacan al pa ti je štrom šu. kle skor ne morš vedet za kaj gre če ga na servis ne dostavš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 100 mislm da je še normalno. Kar je več pa računalnik utripat začne to pomen da kmalu zavre pol. Drugače pa lepa delovna temperatura je tm od 70-80 stopinj .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi teklo iz mašine nevem zakaj bi biu izpuh moker od olja

heh, zato k je avspuh pod masino :D

Koliko je še normalna temperatura mašine, oz do koliko lahko največ pride?

ce je 100, je ze kriticno, sploh ce mas vodo v hladilnem sistemu. men nad 65 ni nikol prsu kadar je blo vse ok. :D drugac pa so te masine narjene za delovno temperaturo okrog 80 stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je 100, je ze kriticno, sploh ce mas vodo v hladilnem sistemu. men nad 65 ni nikol prsu kadar je blo vse ok. :D drugac pa so te masine narjene za delovno temperaturo okrog 80 stopinj.

100 je se dost pod kritičnim men je pršlo do 107 pa je blo še use ql :OK:

Delavna temparatura pa skos okol 70-75 odvisn od vremena pa temparature

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kej izkusen z miselatorjem pr aprili-i ? enmu mozaku baje vlece "falš" zrak not tko da a bi blo mozno kej ustimat se al bi blo ptorebno kupit nov miselator pa kok bi kej stalo in tko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hy js mam zdej ze dobra dva mesca aprilio rs 125 letnik oo-sm meu mal problemov znjo pa zafrkancij zdj me pa zanima ce ko ve kak motorčk bi prišel u poštev ko bom meu izpit A do 350 oz 0,16Kw/Kg pa da je lahk tam 600 al pa 500 kubo-pa ne kak choper! pa da ga bi lahko vozu-nevem aprilia RS 250 poslušam da se še bol kvar k 125! drugač bi jo pa prec mel-če kdo ve naj mi plis napiše še mal preformanse za 250 Aprilio! Kok gre,pospeški,za vozt kaka je pa te stvari-tenks za odgovore-sori za :topic: mejte se :alien1: pa lepo pospravte motorčke u vaše škatlce-zima že tovče :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja aprilija rs250 ne pride v poštev za 25kw

ja kukr js vem bi se jo lahku vozilu glede na to da je 250 kubična omejitev maš pa na 350 al se tut tega nebi smelo vozt :cry: never give up :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!