Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Vidim, da nekateri otroci še vedno radi pritiskajo rdeče gumbe, da bi se drug uporabnik slabše počutil...

Pejte v vrtec pa se tam v kotu zjokajte! trance_09_box.gif

*Svojo RSko sem prodal trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Spravil sem jo do kolena. Kar je bil tudi cilj motorjadrinka.gif

Fajn bote!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da nekateri otroci še vedno radi pritiskajo rdeče gumbe, da bi se drug uporabnik slabše počutil...

Pejte v vrtec pa se tam v kotu zjokajte! trance_09_box.gif

*Svojo RSko sem prodal trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Spravil sem jo do kolena. Kar je bil tudi cilj motorjadrinka.gif

Fajn bote!

caR :worship:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti tak bom reku, pusti kot je če ti bo pa še naprej ful pacalo, pa ga premakni na original stanje. Ker preveč tudi ni dobro, ker ti baje lahko obročke zalima skupi (meni se na stari to ni še nikol zgodilo, pa je bolj bla odprta, samo kot pravijo nesreča nikoli ne počiva).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 postov nazaj je uporanik kewo prilepil zelo lep pdf fajl kako odblokirati rs-ko in notri piše tudi kako mora biti nastavljen. Zdej če nimaš Adobe-ta pa imaš tu link Moja povezava, če pa ti še to ne pomaga pa evo še malo obsežnejše Moja povezava.

Mene zanima kako ga nastavit da se bo vredu odprial in zapiral. Kako ga je treba installirat vem.

Bi mi lahko kdo prosim opisal? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako ga nastavit da se bo vredu odprial in zapiral. Kako ga je treba installirat vem.

Bi mi lahko kdo prosim opisal? :)

po mojem te 3/4 folka skupaj z mano ne razume.....

instaliranega imaš ali te žuli teorija?

prosto ko pasulj ampak..... če si se okol instalacije in njenega obvladanja zmislu.... sam seb prpiš....

-giljotina(al pa ventil, če hočeš)) se mora PROSTO gibat v izpušnem kanalu. (brez zatikanja, enostavno)

-giljotina mora sesti DO KONCA v izpušni kanal in ga DO KONCA odpreti

(tole do zdej vse stsestiraš lahko 'na roke'

e sad pazi, muke mi:

-ventil povežeš s pletenico na elektromagnet (solenoid al kokrkol ga zmerjov, sej veš, instalacijo obvladaš....)

-poskrbiš, da ti vklopljen elektromagnet DO KONCA odpre izpušni kanal, nazaj ga bo potegnila vzmet....

aja koko: na pletenici imaš vijak za nastavljanje.... (tko k gas na tomosu....)

še enkat: rave ma po računalniško SAMO 0 in 1 pa nč vmes.... nad 8.000 o/min (al pa mejhen drgač) ma 1, pod temi obrati

ma 0

a je to to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-ventil povežeš s pletenico na elektromagnet (solenoid al kokrkol ga zmerjov, sej veš, instalacijo obvladaš....)

a je to to?

Pri tem še je dobro povdarit da pozna samo 0 in 1. Sepravi čist odprt ventilj, sepravi če preveč priviješ zajlo in bi ti ventil odprlo pri 3/4 odprtem magnetu. Ti ga nebo ker če magnet nemore potegnit do konca popusti. Tak da je tereba dobro nastavit zajlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tem še je dobro povdarit da pozna samo 0 in 1. Sepravi čist odprt ventilj, sepravi če preveč priviješ zajlo in bi ti ventil odprlo pri 3/4 odprtem magnetu. Ti ga nebo ker če magnet nemore potegnit do konca popusti. Tak da je tereba dobro nastavit zajlo.

In giljotinco vsake tok spucat^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako ga nastavit da se bo vredu odprial in zapiral. Kako ga je treba installirat vem.

Bi mi lahko kdo prosim opisal? :)

So drugi tudi še odpisal, pa zakaj se še nebi jst mal "vun metu".

Evo če znaš nemško je v tem videu lepo opisan kako pa kaj Moja povezava, sam ne znam pa mi je vseeno pri nekaterih stvareh pomagal. Če je pravilno nastavljen pa piše v linkih, ki sem jih prilepil Moja povezava-stran 6/9.

P.S.: 666 une ku*be še vedno niso vrnili pošiljke. Sory k tok čakaš, sam bom probal jutri zrihtat.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inštalacijo ''obvladam'' ker mam rave ventil že zmontiran in je že v uporabi nekaj časa, vendar imam občutek da ne deluje kot bi mogu ker se še vseeno zatakne pri 8000.

Kar me matra je kako bovden (zajlo) nastavit tako da se bo vredu (zadost) odprl.

Drugače pa hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So drugi tudi še odpisal, pa zakaj se še nebi jst mal "vun metu".

Evo če znaš nemško je v tem videu lepo opisan kako pa kaj Moja povezava, sam ne znam pa mi je vseeno pri nekaterih stvareh pomagal. Če je pravilno nastavljen pa piše v linkih, ki sem jih prilepil Moja povezava-stran 6/9.

P.S.: 666 une ku*be še vedno niso vrnili pošiljke. Sory k tok čakaš, sam bom probal jutri zrihtat.

aja ni problema... saj bo :D

kak to da ne moreš rs-ke prodat ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inštalacijo ''obvladam'' ker mam rave ventil že zmontiran in je že v uporabi nekaj časa, vendar imam občutek da ne deluje kot bi mogu ker se še vseeno zatakne pri 8000.

Kar me matra je kako bovden (zajlo) nastavit tako da se bo vredu (zadost) odprl.

Drugače pa hvala.

Nekdo drug je zmontiral, ti pa obvladaš :naughty:

Ker letnik je motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ni problema... saj bo :D

kak to da ne moreš rs-ke prodat ??

Ej ne vem, vsi hočej zbijat ceno ko pridejo, zaradi maske. Ampak, danes sem dobil nazaj masko in moram pohvalit ličarja od Yamaha Primc-a. Res da sm čaku 3-4 tedne, sej več ne vem, sam če dam L masko zraven D sta identični. Tip je ujel barvo v nulo. Zdej jutri bom probal zate zrihtat, jutri pa grem pogledat, za nalepko k sosedu, da ga za vikend zrihtam, zdej ko imam vse pripravljeno in pol probam prodat za eno razumno ceno (tam 2500-2600).

Pismo mam ogledani že dve CBR-i, eno sm skor zaaru, sam raj nisem :D. Res pogledu že čez 10 različnih motorjev...mah štala :).

Sory za :topic:, da ne boste jezni evo :winkiss::P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebo držalo.

2007

Mogoče neprevrtan CDI? :) Ali pa neočiščena ploščica na RAVE-u?

Pismo mam ogledani že dve CBR-i, eno sm skor zaaru, sam raj nisem :D. Res pogledu že čez 10 različnih motorjev...mah štala :).

Sory za :topic:, da ne boste jezni evo :winkiss::P.

Prasica nemarna, ker letnik petarde gledaš? Zebre so zakon, mogoče malo grde ampak ok ^^ ( zdj me bo nekdo strelau )

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče neprevrtan CDI? :) Ali pa neočiščena ploščica na RAVE-u?

Prasica nemarna, ker letnik petarde gledaš? Zebre so zakon, mogoče malo grde ampak ok ^^ ( zdj me bo nekdo strelau )

2005-06 letnik :). Jah niso lih k suzy sam za začetk bo dobr :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2005-06 letnik :). Jah niso lih k suzy sam za začetk bo dobr :).

Predobra.! Črno-siva? Super bi blo, če bi jo staknu za kakih 4000-4500€ :) Več itq ni vredna, ker za 5000€ dobiš že kaj novejega ( 636 07 )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predobra.! Črno-siva? Super bi blo, če bi jo staknu za kakih 4000-4500€ :) Več itq ni vredna, ker za 5000€ dobiš že kaj novejega ( 636 07 )

Ja ja črno-siva, najraj. Gledam pa tam okoli 4000€ mogoče kakšen evro več, ker več se mi ne zdijo vredne ;). Bomo videli, pustimo času čas :whistle:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče neprevrtan CDI? :) Ali pa neočiščena ploščica na RAVE-u?

CDI je prevrtan.

A vzrok ne bi mogel bit to da zajla ni vredu nastavljena na rave in se ne odpre zadost...oz ne zapre vredu?

A torej če (ko) je tam razmak od 7.5-8.5mm je rave (zajla) vredu nastavljen(a)?

...position the distance (d) ranges between 7.5 and 8.5 mm.

(Tista povezava ki jo je Macak dal )

Popravljeno . Popravil KingSize
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CDI je prevrtan.

A vzrok ne bi mogel bit to da zajla ni vredu nastavljena na rave in se ne odpre zadost...oz ne zapre vredu?

A torej če (ko) je tam razmak od 7.5-8.5mm je rave (zajla) vredu nastavljen(a)?

(Tista povezava ki jo je Macak dal )

lej snem auspuh dol pa glej čez izpušn ventil kko se rave odpera pa našteli tko da se bo prou odperu in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CDI je prevrtan.

A vzrok ne bi mogel bit to da zajla ni vredu nastavljena na rave in se ne odpre zadost...oz ne zapre vredu?

A torej če (ko) je tam razmak od 7.5-8.5mm je rave (zajla) vredu nastavljen(a)?

(Tista povezava ki jo je Macak dal )

valda, pomemben je razmak. s kje pa si? En iz tvoje bližine nej ti gre tale rave zrihtat za en pir da se navš jebov še 2 mesca :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KingSize ja naj bi bilo. Glavno je da ti un jeziček ne drajsa ob bat. Sicer to najlažje preveriš da snameš izpuh pol pa še uno bunkico (klik 16 na sliki) in ko je bat v BDC-dobr ne rabi bit čist, pa s prstkom mal počohaš pa vidiš. Drugače pa itak če se držiš tistega razmaka bi moral bit na varni strani.

Sam a ti si čist nov RAVE nabavu ali rabljenega?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KingSize ja naj bi bilo. Glavno je da ti un jeziček ne drajsa ob bat. Sicer to najlažje preveriš da snameš izpuh pol pa še uno bunkico (klik 16 na sliki) in ko je bat v BDC-dobr ne rabi bit čist, pa s prstkom mal počohaš pa vidiš. Drugače pa itak če se držiš tistega razmaka bi moral bit na varni strani.

Sam a ti si čist nov RAVE nabavu ali rabljenega?

Rablenga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rablenga.

Pa je bil ful razštelan? Ker če je na prejšnemu normalno delal bi moral tudi na tvojem brez kakršnih nastavljanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KingSize ja naj bi bilo. Glavno je da ti un jeziček ne drajsa ob bat. Sicer to najlažje preveriš da snameš izpuh pol pa še uno bunkico (klik 16 na sliki) in ko je bat v BDC-dobr ne rabi bit čist, pa s prstkom mal počohaš pa vidiš. Drugače pa itak če se držiš tistega razmaka bi moral bit na varni strani.

Sam a ti si čist nov RAVE nabavu ali rabljenega?

kako se rave ventil lahko dotakne bata mi boš pa enkrat pokazal. pripravi demo, pridem kamorkoli.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!