Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

hehe na tistmu videu se res vid kot da bi blo to mogoče samo ni, ker če bi se ti zajla strgala bi ti not padla klina pa bi zjebov še cel cilinder... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se rave ventil lahko dotakne bata mi boš pa enkrat pokazal. pripravi demo, pridem kamorkoli.......

Tudi mene to zanima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

približno točno 600cc :)

glede spreja pa ne vem, prvič vidim :) ne ga stran vržt, mal večkrat jo našpricej pa je

Ma ja itak, bolje to kot pa nič.

Ej Gasperr kje si pa kupil DID set? Pa kakšen je sprednji zobnik (število zob).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredu hvala =))

Ma ja itak, bolje to kot pa nič.

Ej Gasperr kje si pa kupil DID set? Pa kakšen je sprednji zobnik (število zob).

MotoMario Velenje. Sprednji zobnik je pa 17, tko kot original mnde. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredu hvala =))

MotoMario Velenje. Sprednji zobnik je pa 17, tko kot original mnde. :)

Aha fajn, sm mislu, da je manjši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, a se splača dat rave v rsko 03 letnik?

Pa kakšna je razlika med tem http://www.2rad-sausenthaler.de/epages/61548808.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/61548808/Products/EL.23 pa drugih rave ventiih pa cdi,.. k je kle 150€, drugje k gledaš je pa 300€+? Mogoče idino to, da je ta rabljen?

Popravljeno . Popravil wolkec
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rejva se splača dat v kerkol letnik, razlika je pa v ceni to je pa to. pa mislm da je okol 20€ poštnine v slovenijo na tej strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je Macak delil tisto povezavo o nastavlljanju rave ventila sem še js šel mal preverit kako pa kaj.

Če pogledate tule - Moja povezava -od 8.35 naprej, ko meri napetost na selenoidu. Pač kdaj dela, kdaj pa ne.

Ko sem jaz to naredu, se mi je pri štant gasu kr neki vklaplu pa izklaplu. Pri enakomernih obratih.

Moja povezava

Do 0.12 dela skos pod štantgasu, pa enkrat kaže napetost, enkrat pa ne. Se tud čuje ko izklopi oz. izklopi.

A je to normalno? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je normalno...ker tudi na štant gasu se vsaketoliko časa rave ventil potegne gor in potem tekoj pade nazaj...tako je pač nareto to...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je normalno...ker tudi na štant gasu se vsaketoliko časa rave ventil potegne gor in potem tekoj pade nazaj...tako je pač nareto to...

Hvala rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje... pelem se ukol 110-120 kmh, prestavlam v višjo, ko mi kr naenkrat zablokira zadna guma motor se pa ugasne... kaj bi loh blo?? kokr sm gledu ni nobene kompresije. Se da zrihtat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje... pelem se ukol 110-120 kmh, prestavlam v višjo, ko mi kr naenkrat zablokira zadna guma motor se pa ugasne... kaj bi loh blo?? kokr sm gledu ni nobene kompresije. Se da zrihtat?

zaribal je trance_05_banana.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje... pelem se ukol 110-120 kmh, prestavlam v višjo, ko mi kr naenkrat zablokira zadna guma motor se pa ugasne... kaj bi loh blo?? kokr sm gledu ni nobene kompresije. Se da zrihtat?

zaribal je, ni druge. ja vse se da zrihtat. samo najprej ugotovi zakaj je zaribal pa potem dalje rihtaj. glede popravila (če maš srečo) bo samo potrebno menjat bat pa honanje cilindra,, če pa so risi globoki pa tudi nov cilinder. možno pa je tudi da ti je poškodovalo gred in ležaja, to pa že nekaj več košta yes.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam uprašane glede elketrike. Učer zvečer sm se prpelu dumou in je blo use ok use normal. dons dam kontakt svet lučka za ole(rezervar je povn),lučka za bencin(rezervar je povn) in lučka za ler sveti tud če mam v 1.brzini. Števc za hitrost kdaj kaže kdaj skače gor pa dol kdaj kaže 0. Varovalke so ok,vse je prklopleno..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam uprašane glede elketrike. Učer zvečer sm se prpelu dumou in je blo use ok use normal. dons dam kontakt svet lučka za ole(rezervar je povn),lučka za bencin(rezervar je povn) in lučka za ler sveti tud če mam v 1.brzini. Števc za hitrost kdaj kaže kdaj skače gor pa dol kdaj kaže 0. Varovalke so ok,vse je prklopleno..??

Amm dej poglej zadi kjer je armaturka, če je kabl dobro priklopljen. Če je ga odklopi in še enkrat priklopi, da resetiraš. Men se je tudi enkrat zgodilo, da mi ni kazal hitrosti čeprav sem se fural 100km/h+. Razlog je bil umazanija na senzorju pri disku, ker sem se fural po dežju.

kristjan5 kot so rekli. Drgač pa odpri pa poglej, zdej itak nimaš kej zgubit, razn če ga maš še v garanciji, čeprov se mi zdi da ti tudi to ne bi pomagalo, nism sigurn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm dej poglej zadi kjer je armaturka, če je kabl dobro priklopljen. Če je ga odklopi in še enkrat priklopi, da resetiraš. Men se je tudi enkrat zgodilo, da mi ni kazal hitrosti čeprav sem se fural 100km/h+. Razlog je bil umazanija na senzorju pri disku, ker sem se fural po dežju.

kristjan5 kot so rekli. Drgač pa odpri pa poglej, zdej itak nimaš kej zgubit, razn če ga maš še v garanciji, čeprov se mi zdi da ti tudi to ne bi pomagalo, nism sigurn.

se prau nej uzamem spredno masko dol uzadi odkolp števc kje je prkloplen počakam 2min da se resetira in nazaj prklopm..? kaj če to nebo pomagalo.??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prau nej uzamem spredno masko dol uzadi odkolp števc kje je prkloplen počakam 2min da se resetira in nazaj prklopm..? kaj če to nebo pomagalo.??

Ne, sej ne rabš dajat sprednje maske dol :D. Tako je gledaš armaturko in samo z roko zadi sežeš in boš čutil stikalo. No to konektor ne boš mogel kr direktno ven potegniti, ampak boš čutil tako ročico zgori in jo boš samo dvignil in potem samo potegneš konektor ven. To vse deli pri ugasnjenem motorju (brez kontakta).

Evo približi čist do konektorja kjer piše dashboard in lahko vidš kako zgleda.

Popravljeno . Popravil macak333
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej ne rabš dajat sprednje maske dol :D. Tako je gledaš armaturko in samo z roko zadi sežeš in boš čutil stikalo. No to konektor ne boš mogel kr direktno ven potegniti, ampak boš čutil tako ročico zgori in jo boš samo dvignil in potem samo potegneš konektor ven. To vse deli pri ugasnjenem motorju (brez kontakta).

Evo približi čist do konektorja kjer piše dashboard in lahko vidš kako zgleda.

ewo hvala use zrihtann.=)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo kaj narobe če bi dal zadaj 160/60/17 gumo gor?

Vozne lastnosti pa to?

Nebi dal zaradi šminke ampak ker je večja izbira gum..

Skoraj zmeram je najbol da daš "fabrško" širino gume gor, sploh pa 150 guma za 125cc je že zlo poštena mera :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!