Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Aha...sej valda da potem ko se že guma vrti neboš z kuplongo nabijal obrate...ko pa se že guma vrti pa nimaš kuplonge stisnjene pa ni nič obremenjeno.

Pol pa tak ni panike sem mislo da trpi tudi ko kuriš gumo in je kuplonga na miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...sej valda da potem ko se že guma vrti neboš z kuplongo nabijal obrate...ko pa se že guma vrti pa nimaš kuplonge stisnjene pa ni nič obremenjeno.

Pol pa tak ni panike sem mislo da trpi tudi ko kuriš gumo in je kuplonga na miru.

Če je pravilno nastavljena nesme nč trpet.

Sam nekateri motori so prešvoh ( 50,125 ) in je treba s sklopko malo pomagat in takrat trpi pač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...pomoje ma odblokirana rs-ka dovolj moči da bo gumo vrtela vsaj v 1. prestavi brez kuplonge.

Gumi se izteka življenska doba in jo je treba še "izkoristit" :D

Popravljeno . Popravil ShAArK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...pomoje ma odblokirana rs-ka dovolj moči da bo gumo vrtela vsaj v 1. prestavi brez kuplonge.

Gumi se izteka življenska doba in jo je treba še "izkoristit" :D

V vednost, jaz sem kuru gumo na prejšni, pa mi je šla sklopka. Opazil sem šele na poti domov, ker je do 6000rpm potegnla, pol pa sam obrate nabila. Je pa res, da sem se kr mučil, da jo zakurim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si se dalje vozil po tem ko ti ga je prijemalo tolko krat? jas mam enga polinija 154 samo je potreben obnove. sicer pa na http://www.2rad-sausenthaler.de/ poglej.

ja zgleda da mi ga je tolkrat primlo xD

sam cilinder še zgleda kolker tolk uredu

tk da bomverjetno sam bat kupu pa je

ko mam 154 polinija not

a pa je možno da nov cilinder pa bat

za aprilio staneta 250€ ko to se mi zdi

mal poceni glede na to da je polini nov

450€ :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avt0.net/....asp?ID=4564639

Sam preveri, da je isti cilinder.! Nevem od kerega leta naprej je rotax 122 ( kar imaš ti ).Pa še dost blizu tebe je ;)

a se ti lubi na PM poslat ko tu se na da videt za avto net xD

ja to tako vem da je od 99 122, 98 so pa 123

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to :) a mi lahka gdo kopve če se da dobit za polinija

sam bat pa obrocke pa kolk bi to stalo? na cilinder.si je

sam komplet :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti lubi na PM poslat ko tu se na da videt za avto net xD

ja to tako vem da je od 99 122, 98 so pa 123

Na tistem linku spremen '0' v 'o'.

(avt0 v avto :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tistem linku spremen '0' v 'o'.

(avt0 v avto :D)

no no hvala pametni gasper xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti lubi na PM poslat ko tu se na da videt za avto net xD

ja to tako vem da je od 99 122, 98 so pa 123

122 je od letnika 95, ampak ne vsi modeli, samo omejena rs 125 maxi biaggi replika (chesterfield)- 24kw. Ostale s 123 pa so imele 25 kw, do leta 1999.

Potem je bila mašina samo še 122.

http://www.rs125.it/public/wiki/index.php?title=Rotax_122

Da bo tole enkrat do konca razjasnjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vednost, jaz sem kuru gumo na prejšni, pa mi je šla sklopka. Opazil sem šele na poti domov, ker je do 6000rpm potegnla, pol pa sam obrate nabila. Je pa res, da sem se kr mučil, da jo zakurim.

meni se je danes zgodilo skoraj isto.. opazil pa sem ko sem pogledal nazaj pa videl da je guma pri miru... tak da sem skuril kuplungo nepa gume kot je bil namen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje u bližini škofje loke se da honat cilind loh?.. pa kakšne so kej cene? hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zgleda da mi ga je tolkrat primlo xD

sam cilinder še zgleda kolker tolk uredu

tk da bomverjetno sam bat kupu pa je

ko mam 154 polinija not

a pa je možno da nov cilinder pa bat

za aprilio staneta 250€ ko to se mi zdi

mal poceni glede na to da je polini nov

450€ :?

nov orginal celinder te stane še v tolarjih 160.000 sit plus 40.000 bat pa še v to ni všteta glava celindra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje u bližini škofje loke se da honat cilind loh?.. pa kakšne so kej cene? hvala

Ne splača se ti honat. V postojni en stric obnavlja. Cifra več nimam, pozanimaj se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je danes zgodilo skoraj isto.. opazil pa sem ko sem pogledal nazaj pa videl da je guma pri miru... tak da sem skuril kuplungo nepa gume kot je bil namen :P

Se mi zdi da jih imam jaz doma, bom pogledal tak da če rabiš javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www._vto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4591566 (_ zamenjaj z a -> AVTO)

Če koga slučajno zanima...pri nakupu sem bil zraven ter pri servisu, ki je bil delan na Ducati servisu (desmo garage), vidno na računih. Motor lepo dela, originalne plastike ter nalepke...uglavnem vreden nakupa. Prodaja se zaradi izpita za avto! LP Luka

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bol splača to: http://www.2rad-sausenthaler.de/epages/61548808.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61548808/Products/ZY.100 + 27€ poštnine...pošleš pač tvoj cilinder gor pa dobiš obnovlenega nazaj v 4 dneh...preverjen nakup.

MIslš, da bi men mojga obnovil glede na to, da je kr globok ris...?

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima a res to tako crkuje pa zaribuje kot pravijo??? pa kolk je kej porabe z RAVE in brez? Pa se da s tem delat kakšne srednje ture (200-300) km.

Vem da je ze to blo dosti krat napisano pa vseeno. Upam da nisem preveč tečen. :blush:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima a res to tako crkuje pa zaribuje kot pravijo??? pa kolk je kej porabe z RAVE in brez? Pa se da s tem delat kakšne srednje ture (200-300) km.

Vem da je ze to blo dosti krat napisano pa vseeno. Upam da nisem preveč tečen. :blush:

lp

res je ... vse je že 26x napisano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima a res to tako crkuje pa zaribuje kot pravijo??? pa kolk je kej porabe z RAVE in brez? Pa se da s tem delat kakšne srednje ture (200-300) km.

Vem da je ze to blo dosti krat napisano pa vseeno. Upam da nisem preveč tečen. :blush:

lp

Ja lej če je prejšni lastnik z njo delal kot treba (lepo zagrel, nikoli ostal brez olja... ) potem ti bo delala. Meni je, tako da tu ni debate. Če pa kupiš neki zgonjenega ali ti pa lastnik prekriva stvari, ja pol pa nimaš kej, vsaka šola se neki plača.

Drgač kok je manj porabe z RAVE ventilom ne vem, sam za moje pojme ni potreben. Na začtku sem ga tudi sam hotu kupit, pol pa zmer bolj premišljeval če se mi splača, glede na to da nad 6000 nima funkcije.

Popravljeno . Popravil macak333
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIslš, da bi men mojga obnovil glede na to, da je kr globok ris...?

Lp

nima veze kako je cilinder uničen, ti pošleš cilinder gor in dobiš drug obnovlen cilinder nazaj vred z batom.... cilinder pa mora biti čisto originalen, brez kake puše, povečanih kanalov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač kok je manj porabe z RAVE ventilom ne vem, sam za moje pojme ni potreben. Na začtku sem ga tudi sam hotu kupit, pol pa zmer bolj premišljeval če se mi splača, glede na to da nad 6000 nima funkcije.

Nad 8000 nima funkcije...

Poraba je men iz 10 padla na 7, pa ful lepš se motor pelje, dejansko lohka peleš normalno nad 4k obratov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!