Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Nad 8000 nima funkcije...

Poraba je men iz 10 padla na 7, pa ful lepš se motor pelje, dejansko lohka peleš normalno nad 4k obratov.

Nad 8000 je, res je, se posipam s pepelom. Ja sej se pod nizkimi obrati lepše pelje, sam jaz sem ga imel (RAVE) na prejšni in sem ga v začetku na novi pogrešal ker v nizkih ni nikamor šu, pol pa se itak navadš, pa ti ne igra vloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet js!

a mi ve kdo kej povedat o tej apriliji. Vem samo, da se ze en cas prodaja pa da je tip meu na začetku ceno 2000€. Pa naj bi bila 2 leti v salonu al nekak tak. Pa prodaja, ker bi raje imel tomosa zato, ker je kao boljši za v hrib???

http://www.avto_net/_MOTO/ad.asp?ID=4661771 ( namesto _ vstavi . )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet js!

a mi ve kdo kej povedat o tej apriliji. Vem samo, da se ze en cas prodaja pa da je tip meu na začetku ceno 2000€. Pa naj bi bila 2 leti v salonu al nekak tak. Pa prodaja, ker bi raje imel tomosa zato, ker je kao boljši za v hrib???

http://www.avto_net/_MOTO/ad.asp?ID=4661771 ( namesto _ vstavi . )

Neki ne razumem, zakaj folk ne daje slike motorja slikanih z vseh strani? Men to sploh ni všeč, če je že napisal, da je počena naj tudi pokaže kje pa kako. Drgač če ti ni daleč zmeri lahko greš pogledat, če ti pa je pa po mojem BV. Aja pa km so ziher prevrteni, jaz imam en let mlajšo pa imam več km od njega, pa vrjami, da se ne furam velik.

Aja pa da je lažje za klikat Moja povezava

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kkššno zajlo za rave ventil,pa unu od rave ventila k pride u cilindr ??

če misliš tisto ploščico ki zapira izpušni kanal mam yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki ne razumem, zakaj folk ne daje slike motorja slikanih z vseh strani? Men to sploh ni všeč, če je že napisal, da je počena naj tudi pokaže kje pa kako. Drgač če ti ni daleč zmeri lahko greš pogledat, če ti pa je pa po mojem BV. Aja pa km so ziher prevrteni, jaz imam en let mlajšo pa imam več km od njega, pa vrjami, da se ne furam velik.

Aja pa da je lažje za klikat Moja povezava

Pa zakaj bi že bat menu pri 10 000km, ??? tudi to nee štima :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš tisto ploščico ki zapira izpušni kanal mam yes.gif

a pa je uredu ploščica ?? ni kej odlomlena nakonc ??

dej poklič na 031793365 lah tud kuj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj bi že bat menu pri 10 000km, ??? tudi to nee štima :D

lahko da ni bil prav nastavljen pa je že zaribala... pri rabljenem nikoli neveš kaj se je delalo z motorjem... :D če ma stare dele in račun bi še mu verjel če ne pa ne :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že prodana.

Kupu jo je pa Sedovsek85...pa mu zaribala po enem tednu.

(vsaj mislim da je to ta)

jas poznam lastnika, lani je bla narejena generalka tak ko je napisano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas poznam lastnika, lani je bla narejena generalka tak ko je napisano

Ve kdo kje bi dobil takšne nalepke za ob strani racing aprilia?

Al pa da ima vektorsko sliko, kdo, da dam enmu delat...

Hvala

lp

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rave ventil paše tudi na druge aprilie.Na mx,sx, rx, rs vsi so enaki ne?

A nima MX 125 malo drugačen cilinder...? Zalito tam, kjer bi morala vstopap giljotina za RAVE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas poznam lastnika, lani je bla narejena generalka tak ko je napisano

mhm k**ac moj generalka

najrajš bi mu jo nazaj pelau

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm k**ac moj generalka

najrajš bi mu jo nazaj pelau

aja ker vem da so on pa vsi govorli da je bla narejena generalna pa da vse štima pol pa te nevem

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas poznam lastnika, lani je bla narejena generalka tak ko je napisano

k poznaš lastnika, ke je dubu nalepke bočne????

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kje bi se dalo dobit gobo za air-box pa ne sme bit originalna ampak takšna da več lufta prepušča skozi, ker z original gobo nea vredi špila...

Pa fajn bi blo ki v slovenije če se da...da nebi neke vsrane gobe iz tujine naročeval...

Drugače pa zaj je motor čisto poštiman..rave, avspuh vse...čist drugo z rave ventilom kot pa brez...ampak ga tiščat ne smem, ker premalo lufta dobi, ampak ni več nekega trokiranja od 4-7k rpm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kje bi se dalo dobit gobo za air-box pa ne sme bit originalna ampak takšna da več lufta prepušča skozi, ker z original gobo nea vredi špila...

Pa fajn bi blo ki v slovenije če se da...da nebi neke vsrane gobe iz tujine naročeval...

Drugače pa zaj je motor čisto poštiman..rave, avspuh vse...čist drugo z rave ventilom kot pa brez...ampak ga tiščat ne smem, ker premalo lufta dobi, ampak ni več nekega trokiranja od 4-7k rpm.

Kak premalo lufta dobi? Ta goba prepušča tok zraka, da je še preveč...dize mogoče? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kje bi se dalo dobit gobo za air-box pa ne sme bit originalna ampak takšna da več lufta prepušča skozi, ker z original gobo nea vredi špila...

Pa fajn bi blo ki v slovenije če se da...da nebi neke vsrane gobe iz tujine naročeval...

Drugače pa zaj je motor čisto poštiman..rave, avspuh vse...čist drugo z rave ventilom kot pa brez...ampak ga tiščat ne smem, ker premalo lufta dobi, ampak ni več nekega trokiranja od 4-7k rpm.

original več kt dovol prepušča zrk ti nimaš to naštiman prou če kej ne dela dobr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kje bi se dalo dobit gobo za air-box pa ne sme bit originalna ampak takšna da več lufta prepušča skozi, ker z original gobo nea vredi špila...

Pa fajn bi blo ki v slovenije če se da...da nebi neke vsrane gobe iz tujine naročeval...

Drugače pa zaj je motor čisto poštiman..rave, avspuh vse...čist drugo z rave ventilom kot pa brez...ampak ga tiščat ne smem, ker premalo lufta dobi, ampak ni več nekega trokiranja od 4-7k rpm.

Preveri če imaš na pokrovu preluknjani obe luknji. Drugače pa če je že premalo daj gor športni filter.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk nujno bi rabu jaz pomoč :)

a ma kdo doma od aprilie rs 125 tisti cilinder ko je gor pri bilanci( na desni strani ko je olje notri oz pač tisto ko z predjno bremzo bremzaš..saj

vete kaj mislim.),nujno bi rabil to!!!

če ma kdo naj napiše:))

lp amadej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!