Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Vcasih je bla omejitev na kW in na kubaturi zdaj je pa samo na kW!Ce hoces met nekaj s 25kW v prometni seveda je najlazje ce iz nemcije oz kake druge drzave uvozis motor!Najlazje se da dobit kakiga er5 drugace pa si jst nameravam pr 18tih nabavt cestaka 600 kubikov s 25kW v prometni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcasih je bla omejitev na kW in na kubaturi zdaj je pa samo na kW!Ce hoces met nekaj s 25kW v prometni seveda je najlazje ce iz nemcije oz kake druge drzave uvozis motor!Najlazje se da dobit kakiga er5 drugace pa si jst nameravam pr 18tih nabavt cestaka 600 kubikov s 25kW v prometni!

no dj plis rec kako ti bo to uspelo-ker motor pa cestn da bo mel 25kw ne štekam talk to me man :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to- k se bi dalo kako ninjo :ninja: 6-ko zaprt da bi ti u prometni pisalu "LEGALNO" pa da bi jo pol nazaj odpru????? nevem kaj bi 125 ni več dost razmislam da bi pol aprilio prodav pa dodav ene 200-300 jurjov pa si kupu ninjo 750 uno k je bol stara pa bi se kr brez ispita furov dve leti-ampak tisto maš saj neki moči med nogam-k js sm človk k rab ekstremne potrebe( :kva2: ) čim več čim bul-ampak nevem kako bi to čez sistem potegnilo?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko ti ga zablokirajo v sloveniji u kpru ....mal vec placas pa je

mislm pa da majo tut ze nekateri u nemcuji zablokirane tako da ...

ja kok bi pa okol koštalo 100 200 jurjov več že nebi dau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kok bi pa okol koštalo 100 200 jurjov več že nebi dau

sorry za :topic:

ampak recimo za kawasaki Z750 pride vgraditev blokade 100 evrov! homologacija pa okol 30-40k sit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry za  :topic:

ampak recimo za kawasaki Z750 pride vgraditev blokade 100 evrov! homologacija pa okol 30-40k sit!

ja sj to niti ni tok drago-bo pač nakup škornov počakov še eno leto-kje točno pa je to?

djte mi točn naslov za te stvari pa kako cifro pa če je intrnetno strn-HVALA U NAPREJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj to niti ni tok drago-bo pač nakup škornov počakov še eno leto-kje točno pa je to?

djte mi točn naslov za te stvari pa kako cifro pa če je intrnetno strn-HVALA U NAPREJ

lej, najbol da pokličš v firmo, ki je uradni uvoznik določene znamke motorja, ki si ga želiš! in pol prašaš, če se da dobit določen motor z blokado na 25kW, pol ti bojo pa povedal! pa prašaš kok pride ta blokada itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, najbol da pokličš v firmo, ki je uradni uvoznik določene znamke motorja, ki si ga želiš! in pol prašaš, če se da dobit določen motor z blokado na 25kW, pol ti bojo pa povedal! pa prašaš kok pride ta blokada itd.

tnks bom mal poklicov pa se pozanimov! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti se pejđe

http://www.dks.si/ <--- kawasakijev uvoznik/zastopnik

http://www.(Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/avtoplus/ <--- avtoplus... (oni ti ugradijo blokade pa homologirajo)

upam da ti bo ratal ;)

porocej... sam ne u tej temi k je use skp kr precej :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

mam eno vprašanje. Pred kratkim sem padel z mojo aprilio iz zdaj jo nameravam komplet prebarvat(na iste borve kot je) ker je cela popraskana.Zaj pa če jaz rad da bi bla moja aprilia kot nova potrebujem original nalepke ki so na plastikah. no, mene zanima če se da kje kupit original nalepke ???

Lp. Jimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

mam eno vprašanje. Pred kratkim sem padel z mojo aprilio iz zdaj jo nameravam komplet prebarvat(na iste borve kot je) ker je cela popraskana.Zaj pa če jaz rad da bi bla moja aprilia kot nova potrebujem original nalepke ki so na plastikah. no, mene zanima če se da kje kupit original nalepke ???

Lp. Jimi

na pobalščenem servisu jih dobiš. samo omenim ti da so drage ko svinja. kaj se pa ponaredkov tiče pa nevem ki bi se jih dalo dobit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

mam eno vprašanje. Pred kratkim sem padel z mojo aprilio iz zdaj jo nameravam komplet prebarvat(na iste borve kot je) ker je cela popraskana.Zaj pa če jaz rad da bi bla moja aprilia kot nova potrebujem original nalepke ki so na plastikah. no, mene zanima če se da kje kupit original nalepke ???

Lp. Jimi

MAl prebrski forum o tem je blo ze full povedanga vsaj ene 3je iz foruma jih delajo privat!Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

mam eno vprašanje. Pred kratkim sem padel z mojo aprilio iz zdaj jo nameravam komplet prebarvat(na iste borve kot je) ker je cela popraskana.Zaj pa če jaz rad da bi bla moja aprilia kot nova potrebujem original nalepke ki so na plastikah. no, mene zanima če se da kje kupit original nalepke ???

Lp. Jimi

30 kosu so nelpke za obe stranici! :angry:

Js mam gor sam spodnje nalepke, pa črno mat barva, zgleda pa skori prelepo :wub:

post-5661-1127671066_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam res... prou huda je tale tvoja RSka zdj  :grim

kok si pa dau za use skp?

Ne preveč:

avto kit --- je meu fotr 0 SIT

1 piksna črnga mat spreja za plastike --- 1,4k

mrežica za sprednji airintake --- najdu na podstrešju

nosilc za tablco --- pleh in železo najdena nekje na podstrešju

zadnja luč ledice, ploščica --- 28komadu--- 1,4k HTE no pa 8 sm jih preventivno kupu k sm jih 6 skuru :D ploščico sm pa itk u intrnatu dobu k mamo elektro dol

:closedeyes:

zadne žmigavce mam pa tut že naročene sam ko pridejo... :(

+ kr 2 viknda jebanja z usem --- neprecenlivo :D

tko d sm do zj dav 2,8k + pospravil podstrešje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z navadnim sprejem se da tok lepo narest??? :eek: no ja dokler ne vidim u zivo bom raj kr tih ;)

p.s.: skoda k jest 0 uporabnga ne najdem k kosim okol bajte :BUA: (zamaski od bandidosou ne stejejo ;) )

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej se da sam mors bit natancen oz. ne tak da mora bit vse na hitr. :) mors lepo pocas al pa se najleps da kupis barvo v tisti "konzervi" pa jo s kompresorjem pihnes gor pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en moj frend je celo aprilio štrihnu z metalnimi barvami rdeča in črna metalik pa mislm da je okrog 30 do 40 kosov nametov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej se da sam mors bit natancen oz. ne tak da mora bit vse na hitr. :) mors lepo pocas al pa se najleps da kupis barvo v tisti "konzervi" pa jo s kompresorjem pihnes gor pa je :)

Ja walda kje bos ti dobu barvo za plastiko v "konzervi"???

Drgac pa MTE ta sprej je specialni za plastiko, mam tut avto sprej k je mal cenejši pa se tut isto prime gor!Sj ubistvu je grčar pa PESHY BOY vidu motor sam pol k je biu čiiist ofrajhan od komarju, pol mi ga je pa še grčar s svojim 4-kolesnikom zabelu z blatom k je na dvorišču čez bodočo avtocesto :nono: :lol:

No sj pravim sam še žmigavce dobim pa ne bom nikol prodajov motorja :wub: :yea1: :yea2:

Ekonomično :D

Žiga sam zdj pobarvi čez zimo še tank pa zadnji del plastik pol bo še bolš.

Jao že zdj sm popizdiv kok je blo za štrihat stari, tko d dost je dost!

Še zmer pa iščem modela k bi mi za 5k al pa za en pir uzev blokade vn izpuha, kr men se iz mesta sploh ne premakne :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!