Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

jst vzamem tud 4 litre, če bo taka cena, če bo pa cenej pa še tolk boljš

lahko pridem iskat v lublani (fax) ali novem mestu (in okolici - k veliki :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo rabi mam doma v predalu en originalni žmigavec za nov model rske(od 2006 dalje)

prodam za neko normalno ceno...nov mislim da je 30 al 40€ že

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Jaz sem tekoj za...jaz bi vzel kakih 10-15L...sem 1x naročil 12 litrov in mislim da je bila cena okoli 12 ali 13€ za liter.

Jaz sem polek če se bo naročevalo.

ja jst sm mal gledu zdej kje bi se dobil ksn popust na velke kolicine pa nc nenajdem pamtnga... :headbang:

ce gdo ve kje bi se kej dubil prosim da javi...ce ne druzga lahko uzame usak 10litrov pa proda ce bo meu prevec...useen bo cenej kokr ce kupujemo liter po liter za 20 e...

un k ve kje bi se dubil kolicinski popust nej prosm javi :naughty: pa nardimo en seznam...kok L kdo hoce, gremo iskat al pa narocimo pa je :rolleyes:

jst sm 100% za vsaj 5 litrov po taki ceni,.. ;D;D;D

vzamem 10 L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm mal gledu zdej kje bi se dobil ksn popust na velke kolicine pa nc nenajdem pamtnga... :headbang:

ce gdo ve kje bi se kej dubil prosim da javi...ce ne druzga lahko uzame usak 10litrov pa proda ce bo meu prevec...useen bo cenej kokr ce kupujemo liter po liter za 20 e...

un k ve kje bi se dubil kolicinski popust nej prosm javi :naughty: pa nardimo en seznam...kok L kdo hoce, gremo iskat al pa narocimo pa je :rolleyes:

vzamem 10 L

pol jst tud 10litrov ;P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4786616&show=1

post-32069-0-98697800-1304260196_thumb.jpg

pozda kdo tega??

ta fris je napizdant al kaj?..en kolega je nameni od nejga kupit rsko sam neve če bi al nebi..ker ne verjame da so km realni in še ostali stvari itd...

prosim za odgovore :)..

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej km so lahko realni, ker je 1 registracija 2007. Moja bivša je bila 2006 pa je imela 16000 na koncu, oz. tam nekje. Amm drugač se mi zdi da je leva plastika počena če dobro pogledam sliko. Drgač bi pa prodajalec res lahka dodal še kakšno sliko, razen če kej skriva :?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej km so lahko realni, ker je 1 registracija 2007. Moja bivša je bila 2006 pa je imela 16000 na koncu, oz. tam nekje. Amm drugač se mi zdi da je leva plastika počena če dobro pogledam sliko. Drgač bi pa prodajalec res lahka dodal še kakšno sliko, razen če kej skriva :?.

ok to zdaj za km verjamem samo bol težko..to pa maš tude prav da mogoče kaj skriva da noče leve strani slikati :)

takim pravim napizdanti !!...ziher je nekaj več narobe na tej aprili ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok to zdaj za km verjamem samo bol težko..to pa maš tude prav da mogoče kaj skriva da noče leve strani slikati :)

takim pravim napizdanti !!...ziher je nekaj več narobe na tej aprili ..

Ja sej glede na to da res nekej skriva tudi sam vrjamem, da km niso realni, samo nikoli ne veš :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pač poklič ga pa mu reč za slike, ne? če nima kej skrivat, ti jih bo z veseljem poslal na mail

drgač je pa čist možno, da so kilometri realni; jst recimo sm si kupu ganz novo RSko pred letom pa pol; eno leto sem se vozil z njo v srednjo (pozimi ne glih vsak dan) in sem naredu 4000km, odkar sem pa an faxu jih pa niti še 1000 nisem nabral, tako, da če je to kakšen študent, je čist možno

sej se vidi razliko med motorjem, ki je naredu 30k al pa 7k, boš šel pogledat, pa boš vidu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pač poklič ga pa mu reč za slike, ne? če nima kej skrivat, ti jih bo z veseljem poslal na mail

drgač je pa čist možno, da so kilometri realni; jst recimo sm si kupu ganz novo RSko pred letom pa pol; eno leto sem se vozil z njo v srednjo (pozimi ne glih vsak dan) in sem naredu 4000km, odkar sem pa an faxu jih pa niti še 1000 nisem nabral, tako, da če je to kakšen študent, je čist možno

sej se vidi razliko med motorjem, ki je naredu 30k al pa 7k, boš šel pogledat, pa boš vidu .)

kolega me je prosil naj se pozanimam..saj ga bo poklical sam pač jaz sem tu napisal da vidim če ga kdo pozna al pa kaj ve..drugač mam sam aprilio rs 125 in vem kako je včaših težko km narediti:S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pač poklič ga pa mu reč za slike, ne? če nima kej skrivat, ti jih bo z veseljem poslal na mail

drgač je pa čist možno, da so kilometri realni; jst recimo sm si kupu ganz novo RSko pred letom pa pol; eno leto sem se vozil z njo v srednjo (pozimi ne glih vsak dan) in sem naredu 4000km, odkar sem pa an faxu jih pa niti še 1000 nisem nabral, tako, da če je to kakšen študent, je čist možno

sej se vidi razliko med motorjem, ki je naredu 30k al pa 7k, boš šel pogledat, pa boš vidu .)

Ti maš nakeda, ti nimaš RSke. Ne spadaš več v to temo :D (hec)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede km je lahko zelo relativno od lastnika...jaz sem kupil aprila leta 2007 rs125 letnik 2006 z 2000km pa nekaj...na koncu sem jo julija prodal z 7000km s tem da je bla 1 mesec na servisu pod garancijo ker je menjalnik zružil....zdaj si pa zracunajte kolko se da nardit v 4 sezonah če je bla res registrirana 2007 v kar dvomim

pred tem sem pa z 2003 letnik 125ko naredo dobrih 10k km v 1 sezoni, katero sem potem zamenjal za 2006 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš nakeda, ti nimaš RSke. Ne spadaš več v to temo :D (hec)

jst mam fighterja :evilgrin:

sploh je pa to boljš, ker je lažji :naughty: pa od ktma projektorji so tud ene 5x boljši od originalnih luči

edino aerodinamika me mau jebe za končno :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo..imam eno vprašanje..a mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit povišan vizir za aprilio rs od 06l naprej..js sm neki gledu pa sm zaslediu na cilinder.si sam piše tonirano ..nč nepiše če je kj povišan pa si ga neupam naročt da nebo pol isti..a ma kdo izkušne z tem..ja mogoče kdo kupu..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo..imam eno vprašanje..a mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit povišan vizir za aprilio rs od 06l naprej..js sm neki gledu pa sm zaslediu na cilinder.si sam piše tonirano ..nč nepiše če je kj povišan pa si ga neupam naročt da nebo pol isti..a ma kdo izkušne z tem..ja mogoče kdo kupu..lp

če ne piše da je double bubble, potem je verjetno običen, vedno jim pa lahko mail pošlješ, sej zato ga majo :yes:

drgač majo pa double bubble (in tud vso drugo kramo za rsko) na PJ engineering, če se ti da iz anglije naročat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo..imam eno vprašanje..a mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit povišan vizir za aprilio rs od 06l naprej..js sm neki gledu pa sm zaslediu na cilinder.si sam piše tonirano ..nč nepiše če je kj povišan pa si ga neupam naročt da nebo pol isti..a ma kdo izkušne z tem..ja mogoče kdo kupu..lp

ebay.it ? U italij maš te šare vrh glave pomoje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, kupil sem aprilio rs 125 2007 letnik in sicer spain replica... blokade so odstranjene in ima gianeli izpuh. imam problem da med 5-7 začne motor trokirat in če mam polni gas sploh ne začne vlečt ampak morem dat postopoma gas pol pa ko začne vlečt se mu zmeša, kot vsem rs 125. ali je zato kriv rave ventil? oz. bi ga mogel si dati inštalirati ali ga aprilija kot orginal ima in ga je treba nastaviti? še ve kdo za kakšno drugo rešitev trokiranja?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, kupil sem aprilio rs 125 2007 letnik in sicer spain replica... blokade so odstranjene in ima gianeli izpuh. imam problem da med 5-7 začne motor trokirat in če mam polni gas sploh ne začne vlečt ampak morem dat postopoma gas pol pa ko začne vlečt se mu zmeša, kot vsem rs 125. ali je zato kriv rave ventil? oz. bi ga mogel si dati inštalirati ali ga aprilija kot orginal ima in ga je treba nastaviti? še ve kdo za kakšno drugo rešitev trokiranja?

hvala

Tko kot praviš, rave ventil kupi pa si ga inštaliraj s tem bo problem odpravljen. .)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, kupil sem aprilio rs 125 2007 letnik in sicer spain replica... blokade so odstranjene in ima gianeli izpuh. imam problem da med 5-7 začne motor trokirat in če mam polni gas sploh ne začne vlečt ampak morem dat postopoma gas pol pa ko začne vlečt se mu zmeša, kot vsem rs 125. ali je zato kriv rave ventil? oz. bi ga mogel si dati inštalirati ali ga aprilija kot orginal ima in ga je treba nastaviti? še ve kdo za kakšno drugo rešitev trokiranja?

hvala

Nimaš rave ventila.

Aprilia ga nima v originalu not.

Kupi, inštaliri, nastavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo mogoče kje kupiti rabljen rave ventil? na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) nič ni na bolhi tut ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk vem da bo malo glupo vrpašanje ampak vseenoo..

kako se naštela frgazer?? :)

prosim povejte mi oz če mate čaš slikajte prosim...

drugo vse vem delati al štelati frgazer pa nevem-.-"

p.s ne pelam nekam k mehaniku npr. AVTO-R Kia cven..preveč € bodo zaračunali za tako malo delo ker so svinje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk vem da bo malo glupo vrpašanje ampak vseenoo..

kako se naštela frgazer?? :)

prosim povejte mi oz če mate čaš slikajte prosim...

drugo vse vem delati al štelati frgazer pa nevem-.-"

p.s ne pelam nekam k mehaniku npr. AVTO-R Kia cven..preveč € bodo zaračunali za tako malo delo ker so svinje ;)

Ni glupih vprašanj, glupi so samo odgovori :).

Drgač pa imaš uno za štandgas štelat (to vrjetno veš) s katerim dviguješ in spuščaš batek. Zdej štelaš pa fergazer (vsaj tako sem jaz na prvi naštelal) da dviguješ in spuščaš iglo. Imaš matico na vrh fergija in jo odvijaš oz. privijaš. Da je pa mešanica taprava pa zveš po barvi svečke (rjava-k milka...joke :)). Sicer je še en šrauf tam kjer se ferg vsatavi v membrano, samo nimam pojma za kaj je in se ga tudi raje nisem dotikal (se mi zdi da je za benz/zrak mešanico, samo sem raje tiho). Drgač pa mogoče tudi večja diza, vem da sem tako marsikateri problem rešil na tomosu :D.

ve kdo mogoče kje kupiti rabljen rave ventil? na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) nič ni na bolhi tut ne...

ebay.co.uk, ebay.it, ebay.de. Pa pazi če imaš novejšo rabiš samo giljotino pa un selenoid, če maš staro pa še elektronko. Moja povezava, res lepo napisan, če delaš po temu ne moreš falit (če ga kupiš).

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk vem da bo malo glupo vrpašanje ampak vseenoo..

kako se naštela frgazer?? :)

prosim povejte mi oz če mate čaš slikajte prosim...

drugo vse vem delati al štelati frgazer pa nevem-.-"

p.s ne pelam nekam k mehaniku npr. AVTO-R Kia cven..preveč € bodo zaračunali za tako malo delo ker so svinje ;)

ti se ne spravlaj k temu zraven, prleti k meni 1x med vikendom (sej še maš mojo fonsko...) pa ti to zastonj nastavim...

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko samo prosim poveš nekaj... imam 2007 letnik aprilijo torej potrebujem http://www.2rad-sausenthaler.de/epages/61548808.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/61548808/Products/EL.24 alihttp://www.2rad-sausenthaler.de/epages/61548808.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/61548808/Products/KO.03 ?? ali vse to skupaj z elektroniko? in če brez elektronike kam potem priključim vse skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se ne spravlaj k temu zraven, prleti k meni 1x med vikendom (sej še maš mojo fonsko...) pa ti to zastonj nastavim...

Deal..ko bo cejt vletin :)!^^.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!