Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

a mi lahkakir pove v masini ko je kao una protiutez za gred

pol pa gor na njo pridejo plasticni zobniki pa jih na gredi

in zobniku poravnam na crtico zdj pa kk morejo bit te crtice

da bo to uravnotezeno ce ne mi bo tk lagerje raz*izdlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahkakir pove v masini ko je kao una protiutez za gred

pol pa gor na njo pridejo plasticni zobniki pa jih na gredi

in zobniku poravnam na crtico zdj pa kk morejo bit te crtice

da bo to uravnotezeno ce ne mi bo tk lagerje raz*izdlo :D

Vse črtice morajo biti poravnane. Evo slika pove 1000 besed BALANCE-GEARS-NO1.jpg. Aja pa pazi isto da jih pravilno obrneš, sej vidiš na sliki, da sta lih kontra-na enem rob ven na drugem not.

klimez rabiš samo tisto kar je na prvem linku. Drgač sej sem ti dal link pa tam vse lepo piše. Drgač pa se un selonid našraufa na desno stran motorja (glej sliko v linku) in zraven mora biti tak kablček kjer lahko priključiš to mašinerijo. Uno giljotino pa sam daš v za to pripravljeno odprtino v cilindru. Pazi da ga pravilno obrneš in da ga nastaviš.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če kdo rabi luč sprednjo celo delujočo za aprilio rs125 ta nov model (07+), jo prodam poceni. Je kot nova.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni gori luč EFI in trikotnik s klicajem, tekočine so vse in vse štima.... je to zaradi tega ker so blokade odvzete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni gori luč EFI in trikotnik s klicajem, tekočine so vse in vse štima.... je to zaradi tega ker so blokade odvzete?

ja zart tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse črtice morajo biti poravnane. Evo slika pove 1000 besed BALANCE-GEARS-NO1.jpg. Aja pa pazi isto da jih pravilno obrneš, sej vidiš na sliki, da sta lih kontra-na enem rob ven na drugem not.

klimez rabiš samo tisto kar je na prvem linku. Drgač sej sem ti dal link pa tam vse lepo piše. Drgač pa se un selonid našraufa na desno stran motorja (glej sliko v linku) in zraven mora biti tak kablček kjer lahko priključiš to mašinerijo. Uno giljotino pa sam daš v za to pripravljeno odprtino v cilindru. Pazi da ga pravilno obrneš in da ga nastaviš.

hvala macak .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce rabs olje motul 710 povej kok L..das aro, ga narocimo dobimo kolicinski popust okoli 12,5 E na liter...

http://www.motorcycle-superstore.com/2/9/197/19999/ITEM/Motul-710-2T-Racing-Premix.aspx

Se mal cenej... Sam kakšna jke rezlika,.. nekje piše ester, drugje pa ester blend..?? Mogoče kdo ve ;D

Ja bi uzel ene 5-10litrov,.. res odvisno od cene... ;D

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za svojo zmeraj tu kupoval. Za prvo in za drugo, tak da nimaš kaj falit :OK:.

Sedovsek85 NP :yea1:.

Splača se uzet agip speed 2t. Js sm ga naroču 12l (minimum kolkor lohk prpelejo in pride okol 9€ na litr, na pumpi je pa 18€) Tanku sm motul in zdj agipa in agip dost mnj dimi, mažeta pa oba dobr, edin tts-a odsvetujem, sm meu rahle probleme x))

Jaz sem za svojo zmeraj tu kupoval. Za prvo in za drugo, tak da nimaš kaj falit :OK:.

Sedovsek85 NP :yea1:.

Ups sori, newem zakaj sm ti dau pod reply prejšn post :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje mam en manši problemčk pa me zanima če je tut kdo to meu pa kako je rešu..in sicer heca me neki senzor za km/h nevem kako mora bit pršraufan ker je odprtina zelo velika in ga lahko premikaš levo in desno in vsakič ko ga naštelam se grem peljatt in se mi razštela in mi crkne šteuc za km/h..a je meu mogoče kdo tako izkušno..aja pa motor je 06l.. pol pa še en uprašanje kere gume kei vozte js jih bom mogu počas menjat pa nevem kaj nej nataknem gor..usak hvali svoje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa rabim jaz eno info, ponavadi sem jaz vir :)

Kaj vse je treba naredit da odblokiram 07 letnik rsko. Do 06 znam (izpušni ventilj, elektronika, airbox, izpuh, olje+diza) Kaj pa je treba pri 07 nared? vem da je treba nekaj prevrtat, ampak točno nevem več kaj :) Pa da par blokad je enakih ko na 06. Tak da če se da komu naj napiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa rabim jaz eno info, ponavadi sem jaz vir :)

Kaj vse je treba naredit da odblokiram 07 letnik rsko. Do 06 znam (izpušni ventilj, elektronika, airbox, izpuh, olje+diza) Kaj pa je treba pri 07 nared? vem da je treba nekaj prevrtat, ampak točno nevem več kaj :) Pa da par blokad je enakih ko na 06. Tak da če se da komu naj napiše.

Ne trebaš prevrtat..odazaj tist cdi ven vzemi.ven iz njega vzemi silikon prereži žico( med se zdi da zeleno sam neven napamet kero:S)

blokade so skoraj vse enake kot na 06 :)

pa dize menjaj.

pa skoraj vse je enako kot na 06.sam eno par stvari je drugačnih :)

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne trebaš prevrtat..odazaj tist cdi ven vzemi.ven iz njega vzemi silikon prereži žico( med se zdi da zeleno sam neven napamet kero:S)

blokade so skoraj vse enake kot na 06 :)

pa dize menjaj.

pa skoraj vse je enako kot na 06.sam eno par stvari je drugačnih :)

ne vem od kje ti do da daš silikon vn pr tanovi???

pr tanovi moreš prevrtat na zadnem delu (tm k ni prklučkov za kable), boš vidu k je taka udolbinca že nrjena za svedr(mislm da je 0,8mm)

pol rabš dizo menat okol 160 dej

pa ploščica u izpušnem

pa auspuh

pa sevede svečko zameni(mora bit br10eg)

to so pa use blokade

olno pumpico pa ne rabš neki dost štelat k že v originalni nastavitvi dobi dovol olja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne trebaš prevrtat..odazaj tist cdi ven vzemi.ven iz njega vzemi silikon prereži žico( med se zdi da zeleno sam neven napamet kero:S)

blokade so skoraj vse enake kot na 06 :)

pa dize menjaj.

pa skoraj vse je enako kot na 06.sam eno par stvari je drugačnih :)

Ma sem neki googlal, pa sem na forumih bral kako treba tudi pri novejši neko žičko prerezat. Sam nikjer se noben na koncu ne pohvali, da mu je ratalo, tko da temu lih ne gre vrjet. Je pa blokada v izpuhu, zrak, fergi pa baje ta neka nova elektronka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem od kje ti do da daš silikon vn pr tanovi???

pr tanovi moreš prevrtat na zadnem delu (tm k ni prklučkov za kable), boš vidu k je taka udolbinca že nrjena za svedr(mislm da je 0,8mm)

pol rabš dizo menat okol 160 dej

pa ploščica u izpušnem

pa auspuh

pa sevede svečko zameni(mora bit br10eg)

to so pa use blokade

olno pumpico pa ne rabš neki dost štelat k že v originalni nastavitvi dobi dovol olja

pač tak sem povedal ...vem da sem se zmotil al vseeno.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem od kje ti do da daš silikon vn pr tanovi???

pr tanovi moreš prevrtat na zadnem delu (tm k ni prklučkov za kable), boš vidu k je taka udolbinca že nrjena za svedr(mislm da je 0,8mm)

pol rabš dizo menat okol 160 dej

pa ploščica u izpušnem

pa auspuh

pa sevede svečko zameni(mora bit br10eg)

to so pa use blokade

olno pumpico pa ne rabš neki dost štelat k že v originalni nastavitvi dobi dovol olja

Uuu spizek se neki naucu ;)))... ja pr cdi-ju je prou s križcem označn kje vrtat, ne morš falit, dost bol elegantn način kokr pr tastari k je treba use razkopat :P... Pozabu si edin pr airboxi k je un "snorkel" (dovod zraka v airbox) ma eno luknjo zaprto... z olfa nožem odpreš še drugo, al pa ruknš dol s airboxa un.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem neki googlal, pa sem na forumih bral kako treba tudi pri novejši neko žičko prerezat. Sam nikjer se noben na koncu ne pohvali, da mu je ratalo, tko da temu lih ne gre vrjet. Je pa blokada v izpuhu, zrak, fergi pa baje ta neka nova elektronka.

Treba prevrtat 100%, mam js isto. Drugač rave ne dela, če ne prekinč tm stika, nimaš pa kej kopat po cdi-ju kokr pri tastarih cdi-jih, ta piagijev EFI je drugačn ;))

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba prevrtat 100%, mam js isto. Drugač rave ne dela, če ne prekinč tm stika ;))

Aha no sej sm bil blizu :blush:.

Nas je SpiZek podkoval z znanjem :D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem od kje ti do da daš silikon vn pr tanovi???

pr tanovi moreš prevrtat na zadnem delu (tm k ni prklučkov za kable), boš vidu k je taka udolbinca že nrjena za svedr(mislm da je 0,8mm)

pol rabš dizo menat okol 160 dej

pa ploščica u izpušnem

pa auspuh

pa sevede svečko zameni(mora bit br10eg)

to so pa use blokade

olno pumpico pa ne rabš neki dost štelat k že v originalni nastavitvi dobi dovol olja

Pa 100% nebo pol šlo kaj v pizdovce :) Ni še en čas blo da so mogli neki novi program gor dat zaradi teh novejših fergazerjev, odkrito povedano sem že malo ven iz tega. En daljni sosed je kupo rsko te pa popizduje ko mu samo 130 gre. Pa sem mu obljubo, da mu jo bom zrihtal:) Pozabo si na airbox :)

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa 100% nebo pol šlo kaj v pizdovce :) Ni še en čas blo da so mogli neki novi program gor dat zaradi teh novejših fergazerjev, odkrito povedano sem že malo ven iz tega. En daljni sosed je kupo rsko te pa popizduje ko mu samo 130 gre. Pa sem mu obljubo, da mu jo bom zrihtal:) Pozabo si na airbox :)

Če bo dost benza dovajal notr nebo panike, oljno pumpico lahko pustiš, če pa že pa premaknš za milimeter. Jih gre pa dost teh mašin k vragu, ker so premale dize notr in se izsuši cilinder pa pokne x))... Sej si majstr znaš pogledat če je dost vlka diza notr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo dost benza dovajal notr nebo panike, oljno pumpico lahko pustiš, če pa že pa premaknš za milimeter. Jih gre pa dost teh mašin k vragu, ker so premale dize notr in se izsuši cilinder pa pokne x))... Sej si majstr znaš pogledat če je dost vlka diza notr :D

naročil sem mu kar naj si gre po 160ko dizo, pa novo svečko. Izpuh je tak nabavo gianelija, tak da upam da jutri oz. v soboto zadiha na ful :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak zdaj pa malo bolj resno vprašanje. Kdo od vas ima letnik 07+ in si je sam odblokiral rsko?. Ker sem danes šel naročit dizo za melega in je rekel stric na Avtocomercu da potrebno polek dize še zamenjat iglo, plovec in regulator prostega teka(slabih 100€ pride vseskupaj). Plus da je treba računalnik nekaj na novo naredit. Zdaj pa me zanima koliko je resnice v tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!