Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Za iglo in plovec je resnica...ker vem da so meni tudi menjali še na računu je...pa vido sem ko je menjavo...za ostalo pa nebom nič rekel ker nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak zdaj pa malo bolj resno vprašanje. Kdo od vas ima letnik 07+ in si je sam odblokiral rsko?. Ker sem danes šel naročit dizo za melega in je rekel stric na Avtocomercu da potrebno polek dize še zamenjat iglo, plovec in regulator prostega teka(slabih 100€ pride vseskupaj). Plus da je treba računalnik nekaj na novo naredit. Zdaj pa me zanima koliko je resnice v tem?

Zelo malo resnice hehe, to so tut men nalagal, da je treba računalnik sprogramirat x)) sm mislu da mam električni vbrizg al kaj... Lej kup 160, 165 pa 170 dizo. Pride 1.8€ ena, iglo se pa za 1 črtico dvigne in je to to. Sm pr majstru biu večkrat k smo deblokiral oa uglaševal rs-ke. Sevede se da fergazar kompletno nastavt pa use, sam to je že za racing pol k se na usako stopinjo v zraku štela ferg x))... Drugač mam js doma "športno" iglo pa ""športni"" polarizator in ne rabm, ker itk furam na 34 fergu. Ga ma tmav trenutno na bt-ju x) sam bo zdele itk drug ferg kupu (mal manšga, tillotson) in lahko pol mal probamo če si s kje blizu? Js sm iz okolice Domžal. Js sm tkrt tole kupu http://cgi.ebay.it/KIT-POTENZIAMENTO-APRILIA-MX-SX-125-dal-2008-EURO-3-/270719441033?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item3f0822d889

Pa si poglej kaj je notr za ferg, js sm že pozabu kaj mam :D

edit :D sm se spomnu, da je biu plovc celo isti, tko da dejansko sm poleg dize zamenju iglo pa polarizator, sam skor ni razlike oz. je mala z original deli...

Lp, Kvasko :D

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo malo resnice hehe, to so tut men nalagal, da je treba računalnik sprogramirat x)) sm mislu da mam električni vbrizg al kaj... Lej kup 160, 165 pa 170 dizo. Pride 1.8€ ena, iglo se pa za 1 črtico dvigne in je to to. Sm pr majstru biu večkrat k smo deblokiral oa uglaševal rs-ke. Sevede se da fergazar kompletno nastavt pa use, sam to je že za racing pol k se na usako stopinjo v zraku štela ferg x))... Drugač mam js doma "športno" iglo pa ""športni"" polarizator in ne rabm, ker itk furam na 34 fergu. Ga ma tmav trenutno na bt-ju x) sam bo zdele itk drug ferg kupu (mal manšga, tillotson) in lahko pol mal probamo če si s kje blizu? Js sm iz okolice Domžal. Js sm tkrt tole kupu http://cgi.ebay.it/KIT-POTENZIAMENTO-APRILIA-MX-SX-125-dal-2008-EURO-3-/270719441033?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item3f0822d889

Pa si poglej kaj je notr za ferg, js sm že pozabu kaj mam :D

edit :D sm se spomnu, da je biu plovc celo isti, tko da dejansko sm poleg dize zamenju iglo pa polarizator, sam skor ni razlike oz. je mala z original deli...

Lp, Kvasko :D

am kvasko mislm da nimaš več nč športnga od fergija(usaj ne igle), ker če me spomin ne vara si jo men dou tkrt k sm rabu(ti maš mojo originalno vrjetn)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am kvasko mislm da nimaš več nč športnga od fergija(usaj ne igle), ker če me spomin ne vara si jo men dou tkrt k sm rabu(ti maš mojo originalno vrjetn)

Uu točn, tep sm dau moje športne dele za ferg jp x)) ma sej je isti kurac, kokr original, edin polarizatorčk je mogoče kul zamenat pa dizo itk, iglo dvignt, un šiber je pa isti kot v kitu tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš jim svoj cilinder poslat (exchange) in kokr sm si uspeu prevest je tole rabljeno... Fant če hočeš dobro robo bo treba €€€ dat, mal dnarja mal muske ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš jim svoj cilinder poslat (exchange) in kokr sm si uspeu prevest je tole rabljeno... Fant če hočeš dobro robo bo treba €€€ dat, mal dnarja mal muske ;)

Tako je to ja !

Pošlješ jim svojega pa ti oni pošlejo tega ...pa tukaj je polovica rabljeno ;)

sosid si tukaj za svojo aprilio touno vedno kupi ..!

Real or not?

3000 km? :D

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4804053

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

agdo ve kolk pride mitaka cilinder in bat

pac komplet? ce je ze gdo kupovau

pa ce se ga da dobit drugac u SLO

ne pa na eBayu?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

agdo ve kolk pride mitaka cilinder in bat

pac komplet? ce je ze gdo kupovau

pa ce se ga da dobit drugac u SLO

ne pa na eBayu?? :)

jaz mam to gor, sicer iz nemčije, ker ga v slo nisem mogel dobit takrat, če pošleš star cilinder gor dobiš za 150 se mi zdi, drugače pa je 300e. evo tukaj sem naročil jaz,(poštnina je 27e se mi zdi, pa v 4 dneh pride dol). http://www.2rad-sausenthaler.de/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.2rad-saus...Products/ZY.100 ... a bi se splačal tole kupt?? zakaj je tolk pocen?

ker je rablen cilinder (pohonan, kar pomeni da je v redu) in rablen bat (kar ni vredu), pa še star cilinder moraš poslat. to je frend rekel, ki je pred 3 meseci naročil to wink.gif

Popravljeno . Popravil NoLimit46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja 150€ kr pozabi ;)

jest sm dou 320€ iz poštnino vred iz anglije

ja sam kk ga to naročaš prek eBaya al kako pa

ka to rabiš met?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam kk ga to naročaš prek eBaya al kako pa

ka to rabiš met?

jest sm ga na PJME naroču

plačat morš pa iz paypal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam kk ga to naročaš prek eBaya al kako pa

ka to rabiš met?

z paypalom,.. naredis acc na netu..

Rabis viso/american express kartico za uporabo.(verjetno jo imajo starsi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je rablen cilinder (pohonan, kar pomeni da je v redu) in rablen bat (kar ni vredu), pa še star cilinder moraš poslat. to je frend rekel, ki je pred 3 meseci naročil to wink.gif

no sej drgač sm kupu nov bat sam cilinder še rabm.. sam sm mislu pač da bi meu en bat za rezervo... se prav če bi tole kupu pa uzamem cilinder pa dam nov bat noter bi mogl bit use kul??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej drgač sm kupu nov bat sam cilinder še rabm.. sam sm mislu pač da bi meu en bat za rezervo... se prav če bi tole kupu pa uzamem cilinder pa dam nov bat noter bi mogl bit use kul??

sej je v redu ideja, samo ti boš dobil cilinder za katerega neveš koliko je premer notranje vrtine(posledično rabiš tudi bat primerne velikosti), zato ti lahko novi bat nebo nič pomagal. recimo blo bi boljše če bi ti to naročil pa potem izmeril vse skup in nato kupil primeren bat. lahko pa probaš kontaktirat gor, poveš mero bata ki ga maš, pa ti oni pošlejo (če imajo) cilinder primerne velikosti(pomoje vredno vsaj poskusit) wink.gif, pa ti spet en bat ostane za zlato rezervo biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej drgač sm kupu nov bat sam cilinder še rabm.. sam sm mislu pač da bi meu en bat za rezervo... se prav če bi tole kupu pa uzamem cilinder pa dam nov bat noter bi mogl bit use kul??

tvoj celinder je neuporabn? se nebi dal shonat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj celinder je neuporabn? se nebi dal shonat ?

a ni tko, da se od rske cilindrov, ne da honat (zaradi nikisila)??

to nism 100%, sam sm slisu tko ;D

Popravljeno . Popravil wolkec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni tko, da se od rske cilindrov, ne da honat (zaradi nikisila)??

to nism 100%, sam sm slisu tko ;D

eno je honanje(samo za tisočinko) drugo pa je brušenje, kjer se potegne dol mm al pa več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp. Fantje lepo vas prosim če mi lahko napišete približne nastavitve frgazerja:) Plis imam dizo cca 125. Me zanima kako mora biti nastavlen tavlek šravf(plastičn črn) ter tamali kovinski poleg njega. Potem priporočeno kje naj bo igla. Res lepo prosim .Drgač je pa motor odpr,cdi,izpuh,cilinder vse je odprto. Lepo prosim. Hvala !! Go Rossi:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp. Fantje lepo vas prosim če mi lahko napišete približne nastavitve frgazerja:) Plis imam dizo cca 125. Me zanima kako mora biti nastavlen tavlek šravf(plastičn črn) ter tamali kovinski poleg njega. Potem priporočeno kje naj bo igla. Res lepo prosim .Drgač je pa motor odpr,cdi,izpuh,cilinder vse je odprto. Lepo prosim. Hvala !! Go Rossi:P

GO HOME ROSSI! :D

To imaš verjetno tastar model ( pod 07 ?? ).

Zrak nastau po delvanju motorja, druge ni. Iglo pa sam za eno dvign.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ubistvu zdj razmišlam da bi dal cilinder honat in konec debate... a kdo pozna kkšnega, ki to naredi pocen pa hitr??.. aja a tist k pač pohona cilinder lahko zrihta tko da bi sedu ta nov bat notr, pač tega k ga mam že doma?

Popravljeno . Popravil kristjan5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!