Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

lol kdorkoli je ze to naredu... ne vem ce ma vec ravno raven okvir :D kr zgleda precej "monstersko" in tale okvir nedvomno ne bi zdrzal ..... drgac pa normalno da mora it kej sej to pol ni vec aprilia a .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

96 jurjev za ojnico ? Pa od kje vam ta podatek. Jest bom dal za novo ojnico, nov bat, nove ležaje glavne gredi (skratka mašina bo kot nova) skupaj z delom 80

jurjev .) Ostalo od zadnje gume do zobnikov, verige itd. je tud vse na novo zamenjano. Tak da me je prišlo letošnjo sezono (za 4000 km prevoženih) samo

vzdrževanje okol 200.000 sit, če ne upoštevam stroškov, ki se jih ne spomnim.

Se zanima kdo za renovirano chesterfieldo kupit ? Kolk bi ocenili vrednost za tak motor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jebeš to so pa 2t motorji...jst sm tut letos dal 185k za popravilo naredu sm pa 7000km...

sm pršu do podatka da te vsakih 100km pride pol ene 4300sit :blink: (v mojem primeru če štejemo še popravilo zravn)

kar je pa ogromn!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne so še bremze, zobniki, ketna obročki, tesnila pol pa še servis pa gume bojo kmal k nism šteu, pa še kej se najde mejhnga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma mogoč kdo tisto gumo, ki pride med zobnikom in felgo odzadi za aprilio rs 125 ?

Se mi je tok znucala, da je imel zobnik lufta, zdej pa ne vem upam, da bo sam tist treba menat, da ne bo treba še kej druga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sm meu z mojo rsko bliznje srecanje z asfaltom pa me zanima par stvari... kolk stane prvi zmigavec? pa odlomila se mi je tista rocica za saltat. se splaca to sam nazaj nasvasat al bi blo bolj pametno tisti del cel nov kupit? pa ce kdo ve kolk stane... pa odpadel mi je tist rdeč gumb za on/off. kolk stane nov komplet stikal na desni strani ( gor je se starter pa stikalo za luci). to je po hitrem pregledu potrebno popravila... + seveda plastike... upam da nebom se kaj nasu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žmigavce maš tuki: Lojz, pejdi tam na suchen in vpiši blinker...

Jest sm tudi zlomu tisto tačko za bremzat pa sm dal zašvasat, sam pazi da daš enemu ki zna in ki švasa aluminij, NSRa ima neko zlitino ampak je šlo s tistim za aluminij in drži res maajka

Za NSR bi bla sam ročička 10k sit, tko mi je pa tip zašvasal tačko kjer nogo držiš in ono za bremzo za 1k sit :OK: , pa sploh ni dost vidt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sm meu z mojo rsko bliznje srecanje z asfaltom pa me zanima par stvari... kolk stane prvi zmigavec? pa odlomila se mi je tista rocica za saltat. se splaca to sam nazaj nasvasat al bi blo bolj pametno tisti del cel nov kupit? pa ce kdo ve kolk stane... pa odpadel mi je tist rdeč gumb za on/off. kolk stane nov komplet stikal na desni strani ( gor je se starter pa stikalo za luci). to je po hitrem pregledu potrebno popravila... + seveda plastike... upam da nebom se kaj nasu

Za žmigavce se ti ne splaša pr Lojzu jih vzet, kr bos dav tok za postnino d te bo glavca pekla!Jst ti priporočam tanove PEĐOJEVE blinkerje (na fotiki) ki so res zakon za 1,2k po komadu!!! , sj zadne mam pa od Lojzke :D

Js sm kupu tisto stopalko k sm jo zlomu, pa tut enga dela sploh nism najdu po grabnu (das kr dost kesa) :grim

Ce ti ni skoda klica pa za use to pokličš na AVTO TRIGLAV pa ti bo un čefurčk povedu za cene :naughty:

post-5661-1128169801_thumb.jpg

post-5661-1128169901_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tisti spredej so lepi, sam oni zadaj pa so preveliki, poglej še moje:

32930IMG_9118-med.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ziga ... ne vem zakej se men zdi da mas ti narobe gor prsraufane ogledalca ... a ne pride tisti vecji ovalni del na drugi strani ? .... aja pa se kok stanejo tele nalepke ko so pod speglci ? pr tebi zigc pise gor tetsuya.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem ja da so sej lih zto prasam kok stanejo cene raj nardim ene ponarejene ko jih dela brat od sosolca zto me zanima sam bi mogu neki casa cakat ce narocim pr sosolcu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ziga ... ne vem zakej se men zdi da mas ti narobe gor prsraufane ogledalca ... a ne pride tisti vecji ovalni del na drugi strani ? .... aja pa se kok stanejo tele nalepke ko so pod speglci ? pr tebi zigc pise gor tetsuya.

NAROBE???? Nalašč sm jih dav zato k lepš zgleda, pa še spodi je tista nalepka tm mal spraskana :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej brez zamere sam zej bi te kar na gobec spalu .....

pac povem ..... zej ce si pa ti "prevec" pameten pa tud prow .... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej brez zamere sam zej bi te kar na gobec spalu .....

pac povem ..... zej ce si pa ti "prevec" pameten pa tud prow ....  :BUA:

bom rajs tih :fight2:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao folk a kdo ve kolk škodljivo je če ti motor POKA, pa d mam original zaprt izpuh gor :closedeyes:

Tko držim gas do konca pa ga spustim v višjih obratih pol čez neki cajta pa spet do konca pa pač poči, je to ful škodljivo?

Pa zakaj mi ratuje pokati pač z tem STOP štekarčkom, če mam original zaprt izpuh???? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jst vem se tko poka drugač z stop štekarčkom pa možno ti zato poka k maš blokado v izpuhu in se nabira olje notr sam to jst sam mislm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah balzam je verjetno sam za ušesa, za mašino pa verjetno ni dobr, kokr ni dobr da delamo burnoute(se hitro segreje) pa da ga goniš v rdeče, pa furaš brez avspuha, jada jada :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poka zaradi ne-pravilno nastavljenega fergazarja. Tud men na kdaj pa kdaj poč :), če dolgo držim v obrate, pa tud pri par drugih motorjih sem to že slišov, kokr vem ni škodljivo (vsekakor bi blo pa bolš da tega ne bi blo :D)

Žiga še to, ko si spraševal za večjo zadnjo gumo, kar 150 obdrži, sem pri sebi gledov je tko no, kak centimeter do roba pride kar tko odrezen(neenakomerno zavito), in tud redkokdaj peljem po tistem predelu, če pa že pridem do tam, sem pa prec na robu. Guma je pa namenjena da se lepo do roba fura, tko da za 125 feltne je 160 preveč :). Če te tko mot to, dej pol raj kako 208rr, katere oblika dovoljuje malo večji nagib :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poka zaradi ne-pravilno nastavljenega fergazarja. Tud men na kdaj pa kdaj poč :), če dolgo držim v obrate, pa tud pri par drugih motorjih sem to že slišov, kokr vem ni škodljivo (vsekakor bi blo pa bolš da tega ne bi blo :D)

Žiga še to, ko si spraševal za večjo zadnjo gumo, kar 150 obdrži, sem pri sebi gledov je tko no, kak centimeter do roba pride kar tko odrezen(neenakomerno zavito), in tud redkokdaj peljem po tistem predelu, če pa že pridem do tam, sem pa prec na robu. Guma je pa namenjena da se lepo do roba fura, tko da za 125 feltne je 160 preveč :). Če te tko mot to, dej pol raj kako 208rr, katere oblika dovoljuje malo večji nagib :)

Aha dobr če ni pretirano škodlivo pol ma d poka :afro1:

Aia, no pol pa nom dajav druge gume gor če je res tak sux :?

Ma ne sj to D207 sportmax k jo mam gor kr hitr pobira po marijinih ovinkih, nočm d mam eno gumo za en popoudan :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!