Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Zaprta vsekakor več pije (mogoče kak liter). Zakaj? Zato ker jo praktično na nizkih obratih ne voziš. Povrh vsega pije več zaradi blokad, ki pridelajo izgube...tistemu ki gleda za teh 6l/100km nej si kupi tomos youngsterja (1l/100km) ;) Kaj bo šele ko pridejo v igro malo večji, močnejši in žejnejši motorji? Sprijaznit se je treba da je motosport luxsuzen šport ;)

Kaj pa je 6 litrov? Saj ne delaš 50.000km na leto :D Tistih 500€, ki jih rabiš za benz, če že v osnovi nimaš, boljše da ne štartaš s temu. Ker se potem začne, kot si že omenil, šparat pri batu, disk ploščicah, opremi...posledice so pa več kot preveč× slabe. Redko kdo prišpara kaki €.

Je pa tako...6 litrov jo moraš že malo šparat. Na kšnih Ridah je verjetno 8 :grim Dizel bi biu zanimiv, kar se tiče motorja...mogoče res malo hudi tresljaji, samo za take...socialce, ki dajo 5000€ za moped, potem pa jokajo da sta benz pa oprema draga, idealen :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je 6 litrov? Saj ne delaš 50.000km na leto :D Tistih 500€, ki jih rabiš za benz, če že v osnovi nimaš, boljše da ne štartaš s temu. Ker se potem začne, kot si že omenil, šparat pri batu, disk ploščicah, opremi...posledice so pa več kot preveč× slabe. Redko kdo prišpara kaki €.

Je pa tako...6 litrov jo moraš že malo šparat. Na kšnih Ridah je verjetno 8 :grim Dizel bi biu zanimiv, kar se tiče motorja...mogoče res malo hudi tresljaji, samo za take...socialce, ki dajo 5000€ za moped, potem pa jokajo da sta benz pa oprema draga, idealen :D

bojše dat majn € :D...pa eni si to vse na pamet kupujejo pol pa itq nevejo zakaj majo,,kako se voziti itd...zato pa samo jokajo vsi :D hehe

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo spet en uprašanje ma mogoče kdo za prodat prvo strehco za rs 125 letnik 2006+ ? hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

rabi kdo liter tts-a? 12€, rave ventil 130€ in enodelni rdeč vanucci kombinezon 150€

Ma zarini si nekam ta tvoj RAVE! To niso oglasi :) Imaš podokno mali oglasi in tam oglašuj, imaš avto . net, bolho, eu moto...in ti v temo limaš! In to že petič!

Popravljeno . Popravil budacki
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zarini si nekam ta tvoj RAVE! To niso oglasi :) Imaš podokno mali oglasi in tam oglašuj, imaš avto . net, bolho, eu moto...in ti v temo limaš! In to že petič!

fafaj

nekumu bo že prau prišo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Bom dal še pod male oglase,samo tukaj bolj berete.

-Prodam nerabljen,popolnoma nastavljiv zadnji amortizer sachs za aprilio. Možne nastavitve preload, rebound, compression in pa višina motorja, cena 390€.

-okvir, sp.vilce. zadnja nihajka,platišča, zavorni sistem, stopalke,križi,plastike,amortizer, original odprt izpuh,nova veriga z verižniki, stikala,en kup drugih delov od letnika 98. Najraje vse v kompletu za 390€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseskupaj za 390€ al amortizer za 390+deli za 390?

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdrav. jaz imam aprilio rs 125 letnik 2010, pa me zanima kje je blokada (cdi), nimajo isto kot starejši modeli.. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav. jaz imam aprilio rs 125 letnik 2010, pa me zanima kje je blokada (cdi), nimajo isto kot starejši modeli.. lp

Isto zvrtaš notr lukno, nekje uzadaj imaš še tko označeno na cdi-ju. Pejt nekej strani nazaj, sm že enkrat prilepu nekam manual za odblokiranje, sam zdej ga trenutno ne najdem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto zvrtaš notr lukno, nekje uzadaj imaš še tko označeno na cdi-ju. Pejt nekej strani nazaj, sm že enkrat prilepu nekam manual za odblokiranje, sam zdej ga trenutno ne najdem.

bom prlepo sliko pa boš povedo če je toto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to ? kje lukno zvrtam, ne najdem.. sem iskal nazaj..

Na levi strani spodaj, kjer maš tko mal zarezan notr, tam čist notri v zarezi zvrtaš skozi.

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo zgodovino tega motorja? Ker se odločam za nakup me mal zanima?

avto_net/_MOTO/ad.asp?ID=5506179

LP

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm prevrtal.. pa še skos ne gre več kot 135-140.. kakšna ideja?

s tem si naredil kaj? (preber temo....)

kaj pa giljotina v izpušnem kanalu?

kwa pa, če bi dal to kermu narest k zna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni to, da bi se skoz gnau na pune, včasih se ti pa zalubi mal več kot gre ne :grim sam bi blo vsakemu noro, da gre u 1 60, u 2 80, 3 98 4 120, u 5 130, u 6 140.. obrati grejo do 13k, sam ga ne tiščim do konca.. menjavam pri 8k..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!