Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

če bo dobr delov se ga splača met, motor kuri približno 2litra manj in ni več luknje pri 6000rpm. Jest sm mev slabe izkušnje, ker se mi je milijonkrat zajla strgala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pravijo da je dobro met to, eni ne.. da rado crkuje.. nwm :glare:

Jst sem jo imel na 99 letniku na 06 pa ne. Osebno sem najbolj začutil razliko v moči v nizkih obratih, kjer se definitifno pozna razlika. Kar se pa goriva tiče pa nikoli nisem pozoren kok pokurim, tak da ti tut bolj težko povem. Problemov pa, za razliko od zgoraj napisanega, nikoli nisem imel, pa tudi prejšni lastnik ne.

Sam ti ga priporočam, če boš motor veliko uporabljal za vožnjo po mestu, kjer dvomim da ti je lih želja nabijat 8k+ obratov, če pa ga misliš met zolj za hobi pa gonjenja naokol pa se ti ne splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocne starosti nevem jaz sem ga imel 2 tedna potem sem motor prodal rave pa ven vzeu, deluje super! cena 135

:hooray: haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je smešno? macak333 mi je prodal on je bil 1 lastnik naj on pove kolk časa ga je imel :)

To vidš. Najlepš je ko so stranke zadovoljne s proizvodom :OK:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo dobr delov se ga splača met, motor kuri približno 2litra manj in ni več luknje pri 6000rpm. Jest sm mev slabe izkušnje, ker se mi je milijonkrat zajla strgala.

al pa elektrfika tut rada crkne.. :grim res se ne splača ja.. avspuh jutri gor naredim, k sm vse vun pobrau :OK: pa da vidimo rezultate :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocne starosti nevem jaz sem ga imel 2 tedna potem sem motor prodal rave pa ven vzeu, deluje super! cena 135

si pa zlatar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat motor pride ful hitro do 130.. dobre pospeške.. mislim da gre več kot 140 :grim en dan ko bo lepo vreme grem na avtostezo pa javim rezultate :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob tem mrazu se reva (aprilia) še segret ne more, bo en dan reku cilinder zdej mam pa dost, pa bo tko batek stislno ko stisnem jaz mojo bejbo :D, upam, da se ti to ne zgodi naslednjič na avtocesti. škoda te je, mogoče boš nekoč postal še dobr mehankar za italjane šraufat :D, haha ste ene pojave vi mulci :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene.. sem jo segreu.. 10 min je laufala na mestu.. neče it.. dizo bom probo pa batek v fergu.. če pa nebo šla pa kurc jo gleda.. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene.. sem jo segreu.. 10 min je laufala na mestu.. neče it.. dizo bom probo pa batek v fergu.. če pa nebo šla pa kurc jo gleda.. :closedeyes:

jebat ga ;)..to je pač 2T aprilia..sam to vi nekaj vsi delate pa mate tolko problemov :D ...mam 2005 letnik Aprilio Rs 125 pa mi nič ne jebe ..15.890km in še mam prvi bati notri, edino kar mam predelano je to da mam vse blokade zunaj, Gianelli aspuh,športni filter,dobro naštelan 28mm frgazer in je to to,..pa mi gre 175km/h pa še nite ene napake ni ker vem z njo delat ko treba :) !!!..to ste eni taki frajeri ko mislite da vse vete na koncu pa se vidi da ste 0..ne da bi koga žalu al tak je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebat ga ;)..to je pač 2T aprilia..sam to vi nekaj vsi delate pa mate tolko problemov :D ...mam 2005 letnik Aprilio Rs 125 pa mi nič ne jebe ..15.890km in še mam prvi bati notri, edino kar mam predelano je to da mam vse blokade zunaj, Gianelli aspuh,športni filter,dobro naštelan 28mm frgazer in je to to,..pa mi gre 175km/h pa še nite ene napake ni ker vem z njo delat ko treba :) !!!..to ste eni taki frajeri ko mislite da vse vete na koncu pa se vidi da ste 0..ne da bi koga žalu al tak je :)

Blo bi fajn to mal zamenjat, nikol ne veš; bolje preventiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo bi fajn to mal zamenjat, nikol ne veš; bolje preventiva.

hehe ..saj bom proti koncu februarja -začetku marca ..ker po eni strani je bee če mi ribne pa še pol cilinder zjebe pa tak dale..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ko bo meni šla vsaj 160 bom jaz tut lepo vozo :OK: zaj pa je treba prvo do tega prit, drugač pa ne teram ko je mrzlo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam raznorazne dele za aprilio rs 125, od bata, cilindra, rave, gume, ročke za bremze, plastike, luči...

Več info na tel.: 040174744

Lp, Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam raznorazne dele za aprilio rs 125, od bata, cilindra, rave, gume, ročke za bremze, plastike, luči...

Več info na tel.: 040174744

Lp, Matic

Lejga Matoo a rabš plac u garaži, makina ne more notr?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!