Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

men je pila do zdaj 7 litrov :D na 100...tank je 15.. 19€ :D pa naredim 205 km... ni pa razlike.. al vozim lepo al divjo.. skos je blo 7.. :( vsaki tedn tankam :D

Popravljeno . Popravil KrTa205
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pila do zdaj 7 litrov :D na 100...tank je 15.. 19€ :D pa naredim 205 km... ni pa razlike.. al vozim lepo al divjo.. skos je blo 7.. :( vsaki tedn tankam :D

ja men je pila relacisko(pač je blo kr tišanje) okol 5l (več k 5,5 ni blo nikol), mestne vožne je pa tm okol 6-7l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp js si bom v kratkem omislu aprilio rs 125 ali pa mitota sam najbrž aprilia bl pride u poštev ker je predvsem cnej pa več delov je zanimame na kaj je potrebno pazit pri nakupu rabljenga 2-taktrja??!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj!

Nardil sem približno 10k km odkar sta bila menjana bat in cilinder, pa me zanima, če bi blo dobro že menjat bat (dokler je še zima)? Not je pa mitaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj!

Nardil sem približno 10k km odkar sta bila menjana bat in cilinder, pa me zanima, če bi blo dobro že menjat bat (dokler je še zima)? Not je pa mitaka.

si biu pa kr pridn to sezono :P

a še dela use tko k treba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj!

Nardil sem približno 10k km odkar sta bila menjana bat in cilinder, pa me zanima, če bi blo dobro že menjat bat (dokler je še zima)? Not je pa mitaka.

menjaj ;)

bw se igrati pol pa ti bat zgrabi pa še cilinder ti zjebe itd,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjaj ;)

bw se igrati pol pa ti bat zgrabi pa še cilinder ti zjebe itd,..

... Ja pa daj kaj bolj priznanega notr, kak vertex se odlično obnese...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si biu pa kr pridn to sezono :P

a še dela use tko k treba?

Lani je še :D

... Ja pa daj kaj bolj priznanega notr, kak vertex se odlično obnese...

A to je vseen če je mitaka cilinder pa vertex bat, npr.? Kako je pa z dimenzijami, a je najbolš da vzamem ven pa zmerim, če oznake verjetno niso iste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko tut odprto sam da ma 11 kw u prometni pa da je homologirana na 11 kw in da je tam okol 1000€ xD

Za stran "avto pika net" še nisi slišov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko tut odprto sam da ma 11 kw u prometni pa da je homologirana na 11 kw in da je tam okol 1000€ xD

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kak manual za menjavanje bata oz. razdiranje do tja?

Nisem še nikol tolk globoko posegal v aprilio in nebi rad zdj pred sezono kaj zajeb..-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kak manual za menjavanje bata oz. razdiranje do tja?

Nisem še nikol tolk globoko posegal v aprilio in nebi rad zdj pred sezono kaj zajeb..-

bat se menja pri 15.000 km ;)..sicer pa če greš poste nazaj je vse obrazloženo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kak manual za menjavanje bata oz. razdiranje do tja?

Nisem še nikol tolk globoko posegal v aprilio in nebi rad zdj pred sezono kaj zajeb..-

Men osebno je bilo najlažje, da sem kar celo mašino dal dol pa jo še sproti očistil vse tiste masti, ki se nabere. Jo je mal zoprn dol dajat oz. gor ampak se da BP. Nimaš pa kej zajebat, sam dej bat za eno stotinko večji pa paz da bo pravilno obrnjen (puščica proti izpušnem kanalu), ker drugače ti lahko zagrabi batni obroček.

Sej maš tut cel manual na internetu (se mi zdi da sem ga že enkrat prilimal) za Rotax 122 mašine kjer ti pa vse piše v angleščini oz. nemščini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bat se menja pri 15.000 km ;)..sicer pa če greš poste nazaj je vse obrazloženo :D

Ne vem kk je z mitako :P Ampak vseen, ne bi rad na sredini sezone mel motor v garaži oz. se vozil s strahom da bo kaj zagrablo če ne menjam.

No sj, bom vidu če bom našu čas zdj med počitncam da to porihtam.

@Macak - hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko tut odprto sam da ma 11 kw u prometni pa da je homologirana na 11 kw in da je tam okol 1000€ xD

Mam. piši private =)

prodam še mašino od rs-ke PO DELIH! več info p.m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo v čem je fora te luknje v mašini? Spredi na levi strani mašine.

Voda mi je začela ven tečt, zdej pa ne vem a bi mogel bit kak šrauf not? gumica? Čeprav navoja ni čutit.

201203070231.jpg

201203070221.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo v čem je fora te luknje v mašini? Spredi na levi strani mašine.

Voda mi je začela ven tečt, zdej pa ne vem a bi mogel bit kak šrauf not? gumica? Čeprav navoja ni čutit.

201203070231.jpg

201203070221.jpg

daj notri gumo če ti drugo ne prime ;)...izreži nekje pa zalepi gor..to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu sem se pozanimu pa je to nek varnostni sistem da če ti semering na vodni pumpi crkne, da ti voda ne gre v mašino ampak skozi to luknjo teče. Tako da ja, semering je šel k vragu.

Luknja ne sme bit zadelana.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!