Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ubistvu sem se pozanimu pa je to nek varnostni sistem da če ti semering na vodni pumpi crkne, da ti voda ne gre v mašino ampak skozi to luknjo teče. Tako da ja, semering je šel k vragu.

Luknja ne sme bit zadelana.

hehehe..sranje...ovači pa ene drugače pravijo :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo v čem je fora te luknje v mašini? Spredi na levi strani mašine.

Voda mi je začela ven tečt, zdej pa ne vem a bi mogel bit kak šrauf not? gumica? Čeprav navoja ni čutit.

A si pred kratkim kej mašino narazen dajal? Meni je tudi tam vn teklo po tem k sm generalno delu... no bila je slaba dihtunga med bloki, čeprav sm prej za brezveze menjal semeringe in gred na vodni pumpi za kar sem porabil 40€ :S

201203070231.jpg

201203070221.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nič narazen dajal. No, učeraj sem razdrl in menjal semeringe na pumpi, pa bomo vidli a bo še kj teklo al ne. Drugače pa dihtunga na bloku je zgledala še vredu.

Semering je šel pa k vragu zaradi tega, ker nisem mel antifriza not. Sem mel samo vodo. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nič narazen dajal. No, učeraj sem razdrl in menjal semeringe na pumpi, pa bomo vidli a bo še kj teklo al ne. Drugače pa dihtunga na bloku je zgledala še vredu.

Semering je šel pa k vragu zaradi tega, ker nisem mel antifriza not. Sem mel samo vodo. :glare:

Torej je prebilo semering, ker je pač voda nemastna in ne podmazuje al ker je zmrznlo? V slednjem primeru si lahko srečen, da je samo semering. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene pa samo zanima, kako je kaj z Aprillio RS 125 glede servisov, problemov, "zaribanja", ... Nasplošno glede vseh problemov. Namreč iščem 125 ccm motor za krajše ture (recimo iz Ljubljane na Slovensko obalo) in sem v dilemi, ali naj vzamem 4-takt al 2-takt motor. Prosil bi, če mi lahko nekdo jasno in jedrnato razloži izkušnje z RSko in ali se po vašem mnenju bolj splača vzeti 2- ali 4-takt motor za takšne ture.

Že vnaprej hvala, Miha

Popravljeno . Popravil TutyFruttyIceCream
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa prosil, da ta vprašanja postaviš v za to že odprti temi, ki ima by d mimo čist isto ime, kot tvoja in je samo dva posta pod tvojim. Kot drugo...si vzemi čas pa tam preberi kakšno stran in s tem nam prihrani čas :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš mojega? :) Sicer pa kot je Budački(ki se mu moram opravičiti zaradi prejšnjih izpadov, ker ne vem kaj mi je bilo takrat :wacko: ) napiši svoje vprašanje v temi Aprilia RS, za odločitev 2t ali 4t(priporočam 2t) pa je tudi že obstoječa tema. Sicer pa dobrodošel na motosvet forumu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere mate / ste meli gume na Apriliah? Mal gledam nazaj po temi, pa vidim da ste meli vsi neke Qualifier-ce. No in bol gledam po Dunlopovi strani, bol vidim da sploh ni tapravih dimenzij :D

Zdej mam 150/60x17; 110/70x17. A bi lahka dal gor 160 pa 120 al se raje odločim za kako drugo gumo? Če ja..kaj priporočate? :)

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere mate / ste meli gume na Apriliah? Mal gledam nazaj po temi, pa vidim da ste meli vsi neke Qualifier-ce. No in bol gledam po Dunlopovi strani, bol vidim da sploh ni tapravih dimenzij :D

Zdej mam 150/60x17; 110/70x17. A bi lahka dal gor 160 pa 120 al se raje odločim za kako drugo gumo? Če ja..kaj priporočate? :)

Jz sm dau prejšn mesc gor Qualifire-ce pa sm zlo zadovoln z njim in za na aprilio več kod tok nerabš pa bol je da se držiš originalnih dimezij kokr sm se jz okol pozanimu :) Prej sm mev sportmax pa mi niso ble tok ušeč ;) Sm pa dau za Qualifire-ce komplet manjk kot 140 z dostavo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake dimenzije Qualifier si pa kupil? Ker kolker sem jaz gledal, originalnih dimenzij Qualifier ni (150, 110). Ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm dau prejšn mesc gor Qualifire-ce pa sm zlo zadovoln z njim in za na aprilio več kod tok nerabš pa bol je da se držiš originalnih dimezij kokr sm se jz okol pozanimu :) Prej sm mev sportmax pa mi niso ble tok ušeč ;) Sm pa dau za Qualifire-ce komplet manjk kot 140 z dostavo ;)

SPORTMAX je več modelou: qualifire, sportsmart, roadsmart

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake dimenzije Qualifier si pa kupil? Ker kolker sem jaz gledal, originalnih dimenzij Qualifier ni (150, 110). Ali pač?

Valda da so. ;)

Qualifier-ce bodo več kot vredu, prej so obstajale neke Dunlop gpr ALPHA-10, pa so ukinl prodajo, tolk da u poštev samo qualifier pride.

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi qualifier 2. Uzem qualifier 150/60-17 še najbol zdržijo ene 12k pa da se čis do roba furat... večkat preizkušene

Ma kdo ginellija za prodat za aprilio?

original odprto krivino če rabš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdav.

Imam sledeče uprašanje: kako mora biti obrnjen bat "puščica" v katero smer mora biti obrnjena?

tnx :D

Puščica more bit obrnjena proti izpušnemu kanalu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi qualifier 2. Uzem qualifier 150/60-17 še najbol zdržijo ene 12k pa da se čis do roba furat... večkat preizkušene

original odprto krivino če rabš

Original dimenzij qualifier 2 ,NI! Je samo (120/70-17 in 160/60-17), pač "najožje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!