Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ei dj nj se javi kdo k hoče zaslužt 5k d mi uzame to blokado vn iz izpuha, al mi nj pa koga predlaga d mi jo bo za đabe vn uzev, kr zj je moj motor tok smešn k mam zobnike 40-16 in se tok hitr navrti do 9,5k obratu tko d je končna 132km/h u najhujšo dolino pa u višnjegorski klanc ista :slap:

NUJNO BLOKADA IZ IZPUHA!!!SE KDO JAVI?? :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiga zakj maš take zobnike? Jst mam 17 - 39 pa sva zadnč z denjijom letele mal čez 180 ko sva pelala čez nadvoz. brez blokad ti bo šou ene 165km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiga zakj maš take zobnike? Jst mam 17 - 39 pa sva zadnč z denjijom letele mal čez 180 ko sva pelala čez nadvoz. brez blokad ti bo šou ene 165km/h

Drgac se pr pospeških doooost pozna.

Aia pa ti mas drgac 39KM js pa 15 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja dobr dej zigc :P sam ne res tisto zacne pokat ko spodej stisnes pa se maska malo skoraj neopazno zvijetko je mel prejsn lastnik pa je tko dve pokici nardil zato pa rabm nalepke da tisto skrijem ... :) zigc pa brez zamere dej ma vcer je bil res slab dan :P

mhm drgac glede gume jst jo mam zadej 160 pa je cist kul .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja dobr dej zigc :P sam ne res tisto zacne pokat ko spodej stisnes pa se maska malo skoraj neopazno zvijetko je mel prejsn lastnik pa je tko dve pokici nardil zato pa rabm nalepke da tisto skrijem ... :) zigc pa brez zamere dej ma vcer je bil res slab dan :P

mhm drgac glede gume jst jo mam zadej 160 pa je cist kul .... :)

160-150 DILEMA :hmm:

kaj a ti mas drgac un starejši model RSke, al tako k js?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo :topic: samo vse eno ima gdo za prodat zadnjo gumo za rsko. za tam enih cca 2 milimetra profila lahko ima tudi več. ker meni so pogledale ven žice. in imam namen kupit drugo leto gor obe novi gumi. pa bi rad zdaj eno tak solidno kupo za letos. če ima gdo naj me kontaktira. dimenzija pa 150 al pa 160

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo  :topic:  samo vse eno ima gdo za prodat zadnjo gumo za rsko. za tam enih cca 2 milimetra profila lahko ima tudi več. ker meni so pogledale ven žice. in imam namen kupit drugo leto gor obe novi gumi. pa bi rad zdaj eno tak solidno kupo za letos. če ima gdo naj me kontaktira. dimenzija pa 150 al pa 160

hvala

js mam 130 sam bi jo blo treba flikat ma eno majnšo luknjo.profil je še čist ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam 130 sam bi jo blo treba flikat ma eno majnšo luknjo.profil je še čist ql

in kaj si naj delam z 130 gumo na rski. malo je pretanka če bi bila 150 bi jo ziher uzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj si naj delam z 130 gumo na rski. malo je pretanka če bi bila 150 bi jo ziher uzel.

hmmmm dokler neoš menjal obeh gum bi bla čisto vrei... ma meni je itq vseeno js sam povem da mam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no kak bi se odnesla 130 guma gori. ker jaz si rad po ovinkih tu pa tam malo duška dam z 130 bi pa to bilo po mojem malo nevarno.

samo vse eno hvala za ponudbo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo vedi da ima rska in nsrka zadnjo velgno malo različno široko. zaj pa dovolj :topic: , se vrnimo rajšina temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na rsko bi za 2 centi ozjo gumo blo verjetno nemogoce spravt ker je felgna nareta za 150 in ne 130!

"norc 16" za 160 ti jutr povem ko unga poklicem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo glih pri malih oglasih: Proda kdo originaln al pa športni izpuh za RSko (pa če je original mora bit odblokeran), kupim cel izpuh ali pa samo ror z krivinami, za male pare seveda (originalnega) !!NUJNO!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo glih pri malih oglasih: Proda kdo originaln al pa športni izpuh za RSko (pa če je original mora bit odblokeran), kupim cel izpuh ali pa samo ror z krivinami, za male pare seveda (originalnega) !!NUJNO!!

se mi zdi da ga imam originalnega čist novga ker sem ga takoj zamenu ,

sam bi mogu mal pobrskat. če te zanima PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter182, verjetno nimaš odprtega .)

ne

Tud jst tko razumem da nima odprtega ker če ga je takoj zamenju pol je najbrš še blokiran.

res je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kateri nanjnovejši letnik bi lahko dobil Aprilio rs 125 rossi replica?

Do kdaj so jih izdelovali?

post-8261-1128458777.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kateri nanjnovejši letnik bi lahko dobil Aprilio rs 125 rossi replica?

Do kdaj so jih izdelovali?

post-8261-1128458777.jpg

izdeloval so jih samo eno leto 98'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!