Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

pri meni pa so se spet potrli plastični zobniki na levi strani mašine ki poganjajo vodno pumpo,oljno črplako ter antivibracijsko gred...zgodba je tako:Em lani sem kupil motor in ugotovil da je zobnik za anti...gred potrt drugiva dva pa zdelaniva,slabiva-sem mel srečo da je še bil prenos za olje ter vodno pumpo...zato sem vse tri zobnike zamenjal,pri zamenjavi sem pazil kako so poravnani glede na označitec-puščice...Zdaj so se pa spet potrli :S.. mogoče obstaja kakšni vzok da se ti zobniki tako radi poterejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo slučajno smerokaze originalne za posodit za čez tehničnega ker me ne spusti z unimi kao karbon...

lol..čepa sem jaz prišel skozi z karbonskimi smerokazi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol..čepa sem jaz prišel skozi z karbonskimi smerokazi :D

ja mene noče. ok zaradi giannelija n ne rečem nič .. samo zaradi smerokazov...

sam d služjo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene noče. ok zaradi giannelija n ne rečem nič .. samo zaradi smerokazov...

sam d služjo..

ma ja..drugo tak nevejo..gamati so pač!!..sicer jaz mam veze zato pridem vedno skozi ..če jih nebi mel tudi nebi prišel skozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene noče. ok zaradi giannelija n ne rečem nič .. samo zaradi smerokazov...

sam d služjo..

20€ v prometno, pa boš vidu kako te takoj spusti :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20€ v prometno, pa boš vidu kako te takoj spusti :D.

Ma za 20€ kupi ene rabljene original. Nimaš ti nič viška, sej si po delih prodajau komplet petardo...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bol pa nimaŠ pojma, @ninjaxx :D

Crkne če ne vzdržujeŠ pravilno oz. kupiŠ od nekoga, ki je ni vzdrževal pravilno. To kolk crkuje ne morŠ neki posploŠevat, ker je pa res odvisno od preveč dejavnikov. Če mal veŠ zaka se gre pri 2t, se nimaŠ česa bat. Je pa res, da sem se isto spraŠeval ko sem kupoval Aprilio..

pa kaj mi to 'Š' neki z veliko piŠe...

Popravljeno . Popravil Gasperr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst prodam aprilio rs 125 2002 letnik... zamenjan bat obnovljen cilinder zamenjana tesnila na cilindru.. nov akumolaor..pa še je stvari.. :D

prpraulena za sezono..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bol pa nimaŠ pojma, @ninjaxx :D

Crkne če ne vzdržujeŠ pravilno oz. kupiŠ od nekoga, ki je ni vzdrževal pravilno. To kolk crkuje ne morŠ neki posploŠevat, ker je pa res odvisno od preveč dejavnikov. Če mal veŠ zaka se gre pri 2t, se nimaŠ česa bat. Je pa res, da sem se isto spraŠeval ko sem kupoval Aprilio..

pa kaj mi to 'Š' neki z veliko piŠe...

pa ti dobro dela ali imas odprto oz predelano
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst prodam aprilio rs 125 2002 letnik... zamenjan bat obnovljen cilinder zamenjana tesnila na cilindru.. nov akumolaor..pa še je stvari.. :D

prpraulena za sezono..

kolko ima kilometrov...pa kasna je cena
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej mopedist 125....jaz mam na moji Aprili Rs 125 17.230km in še mam prvi bat notri in mi gre ko treba..vzdržujem ko treba olje itd..vedno jo segrejem na 60 stopinj,..na mestu do 45 pol pa počasi peljem da pride na 60stopinj..glavno vse še dela ko treba..tak da veš..če tak delaš ko jaz pol veš da ti bo dolgo šla..ki se najde dosti takih ki samo vse na pameti bi delali in se bunili kok ji riba itd..to je BULLSHIT :) oz pojma nimajo..sicer pa sem zdaj na Kawasakiju tak da se malo kaj še vozim z Aprilio :D

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej mopedist 125....jaz mam na moji Aprili Rs 125 17.230km in še mam prvi bat notri in mi gre ko treba..vzdržujem ko treba olje itd..vedno jo segrejem na 60 stopinj,..na mestu do 45 pol pa počasi peljem da pride na 60stopinj..glavno vse še dela ko treba..tak da veš..če tak delaš ko jaz pol veš da ti bo dolgo šla..ki se najde dosti takih ki samo vse na pameti bi delali in se bunili kok ji riba itd..to je BULLSHIT :) oz pojma nimajo..sicer pa sem zdaj na Kawasakiju tak da se malo kaj še vozim z Aprilio :D

in kok ti približno požre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kok ti približno požre

na 100km --tam oko 7-8L :)..to je tudi odvisno od Frgazerja(uplinjača)..če maš npr 32 al pa 34mm še ti veliko več žre :)

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam končno odblokirano aprilio :) zaj pa me zanima če kdo ve kak se zbriše lučka za servis.. letnik 2010.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo.. eno uprašanje kupujem prednji vizir,šraufki za vizir ter žmigovec če ma kdo za prodat prosm nej me kontaktera:D hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!