Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

živjo.. eno uprašanje kupujem prednji vizir,šraufki za vizir ter žmigovec če ma kdo za prodat prosm nej me kontaktera:D hvala

jaz mam original žmigavce..oz bom pogledal..če jih še mam ti jih lahko pošljem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam končno odblokirano aprilio :) zaj pa me zanima če kdo ve kak se zbriše lučka za servis.. letnik 2010.. :)

Ta lučka je tam z razlogom. Opozori te, da moraš naredit servis. Upam, da ga boš naredil, ker bomo drugače čez 10.000km spet brali o ribanju in kako je blo vse kul, dokler pač ni nekega sončnega dneva vtrgalo pol mašine.

Sej ga ne rabiš peljat na uradni servis, naredi ga pa vseeno. Saj ne stane veliko! 2 polna tanka goriva in si že čez :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam original žmigavce..oz bom pogledal..če jih še mam ti jih lahko pošljem :)

On rabi za 2006+ letnik, une z ledicami.

Ja budacki to pa itak :yes:, pol sploh ni fore če jo sam ugasneš :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 100km --tam oko 7-8L :)..to je tudi odvisno od Frgazerja(uplinjača)..če maš npr 32 al pa 34mm še ti veliko več žre :)

Men s kitam 10L ampak mi ni žov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam dele za rs... žmigovce, zadne nosilce s tačkam, nožno zavorno tačko, levi nosilec voznikove tačke, 2kompleta plastik, 2 para feltn (1x 3krake, 1x 5krake), vilce eno mašino po delih, 2 menjalnika po delih, sklopko močnejšo ojnico in gred (zariban ležaj), komplet sprednja + zadnja luč, žmigovci... Z.S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo v kratkem na licitaciji ena RSka 125 iz Jesenic. :kva2: To bi bil dober nakup, ker na teh licitacijah so zadeve napol zastonj. Če ne bodo motorja zmleli, seveda. :grim

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo v kratkem na licitaciji ena RSka 125 iz Jesenic. :kva2: To bi bil dober nakup, ker na teh licitacijah so zadeve napol zastonj. Če ne bodo motorja zmleli, seveda. :grim

in koliko bi približno bila cena??'
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in koliko bi približno bila cena??'

Kako za vraga pa naj to vem? :ninja: Začetna cena ne bo pretirana...po mojem. Primer?

http://www.avt0.net/_AVTO/ad.asp?ID=5972508&show=1 <--- Primerjaj tale avto

http://www.zurnal24.si/cernigojev-mercedes-prodan-z-enim-kljucem-clanek-153911 <--- s tem avtom.

Avto je bil prodan za 28.000€, se pravi bo model na njemu zaslužiš slabih 15.000€. Prodan je bil torej okrog 15.000€ POD ceno ( na licitaciji, če sem natančen ) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo v kratkem na licitaciji ena RSka 125 iz Jesenic. :kva2: To bi bil dober nakup, ker na teh licitacijah so zadeve napol zastonj. Če ne bodo motorja zmleli, seveda. :grim

To bo pomoje una ko so pred dnevi mulca lovil z njo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako za vraga pa naj to vem? :ninja: Začetna cena ne bo pretirana...po mojem. Primer?

http://www.avt0.net/...=5972508&show=1 <--- Primerjaj tale avto

http://www.zurnal24....m-clanek-153911 <--- s tem avtom.

Avto je bil prodan za 28.000€, se pravi bo model na njemu zaslužiš slabih 15.000€. Prodan je bil torej okrog 15.000€ POD ceno ( na licitaciji, če sem natančen ) :kva2:

Na žalost ni vse tako lepo in prav. Sam spremljam licitacije in cene so včasih prav bolane celo večje kot na avto.netu, potem je pa še nekaj kar moraš računati, nekje piše izklicna cena brez DDV-ja sepravi še 20% od prodane cene moraš plačat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to rej ventil?

preden kej sprašuješ se pozanimej tako da v google vpišeš želeno besedo (logično) v tem primeru rave valve??

drugace je pa zelo veliko napisanega o tem tko d..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden kej sprašuješ se pozanimej tako da v google vpišeš želeno besedo (logično) v tem primeru rave valve??

drugace je pa zelo veliko napisanega o tem tko d..

Toliko o prijaznosti -_-, pač ne ve kaj je to zato je pa vprašal, sicer pa če ne vprašaš in ti kdo ne pove ali pokaže ne veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ni vse tako lepo in prav. Sam spremljam licitacije in cene so včasih prav bolane celo večje kot na avto.netu, potem je pa še nekaj kar moraš računati, nekje piše izklicna cena brez DDV-ja sepravi še 20% od prodane cene moraš plačat. :D

Tudi če bi dodal na to ceno 20% si še zmeraj POD povprečno ceno. :P

Ponavadi so cene nižje, ne vem pa kaj je fora, da kupiš za več, kot bi lahko na a.netu dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi če bi dodal na to ceno 20% si še zmeraj POD povprečno ceno. :P

Ponavadi so cene nižje, ne vem pa kaj je fora, da kupiš za več, kot bi lahko na a.netu dobil.

Sej to ni zmeraj včasih lahko dobiš kej pametnega, sam recimo zadnjič je bilo za neko vozilo izklicna cena 66000€, na avto netu je bil pa tak isti za 48000€, za ta primer nevem kaj so mislili. Mogoče cenilec ni imel pojma hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ni zmeraj včasih lahko dobiš kej pametnega, sam recimo zadnjič je bilo za neko vozilo izklicna cena 66000€, na avto netu je bil pa tak isti za 48000€, za ta primer nevem kaj so mislili. Mogoče cenilec ni imel pojma hehe :D

Mogoče je pa tisti na licitaciji bil boljše ohranjen in imel manj prevoženih kilometrov kot tisti na avto netu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa tisti na licitaciji bil boljše ohranjen in imel manj prevoženih kilometrov kot tisti na avto netu ;)

Itak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heej.. dolgo me ni blo.. kolega ma rs 125 2010 odblokirano.. 30hp.. nad 7k trga.. :D 6-7k trokira... gre pa samo do 11k.. leti 147... max.. spustiš gas pa nazaj gas pa takoj na 147 vglvnem kaj bi bla napaka? pri 11k se vstavi.. če ve kdo kaj ?

avspuh je doma narazn vzet pa vse vun pojemano.. ferg pa batek igla dize menjane.. hvala.. !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heej.. dolgo me ni blo.. kolega ma rs 125 2010 odblokirano.. 30hp.. nad 7k trga.. :D 6-7k trokira... gre pa samo do 11k.. leti 147... max.. spustiš gas pa nazaj gas pa takoj na 147 vglvnem kaj bi bla napaka? pri 11k se vstavi.. če ve kdo kaj ?

avspuh je doma narazn vzet pa vse vun pojemano.. ferg pa batek igla dize menjane.. hvala.. !

nč ni narobe pač tok je končna

če hoče da gre pa kej več pa nej kupi drug auspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor s 30hp bi mogel iti več kot samo 147kmh. Mogoče kakšna el. blokadica? A na mestu lahko nabije nad 11k obrate? Bwop... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!