Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Motor s 30hp bi mogel iti več kot samo 147kmh. Mogoče kakšna el. blokadica? A na mestu lahko nabije nad 11k obrate? Bwop... :ninja:

ja to je problem.. vsaj 158 bi moglo it.. gasa tut nima preko 11k.. cdi je že "preštelan"... eni pravijo da zarad izpuha ne gre preko 11k ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš zdej rečt vsaj kolk bi moglo it..vsaka aprilia je drugačna (drugače nastavljena, če že druga ne) :D Glede na to da je navaden izpušni, gre pomoje čist dovol.

Drugače pa seveda, koliko se zvrti (posledično tudi koliko je končna) je veliko odvisno od izpuha. Z navadnim izpuhom, pa tud če so blokade ven pobrane, ne bo nikoli šlo tako kot s športnim (gianelli, jolly itd.).

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je problem.. vsaj 158 bi moglo it.. gasa tut nima preko 11k.. cdi je že "preštelan"... eni pravijo da zarad izpuha ne gre preko 11k ?

158.875313467536462473734643 km/h, če smo natančni :)

147 je res malček malo. :D Za slovenske ceste sicer preveč :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali moram po odstarnitvi katalizatorja oz blokade iz izpuha obvezno menjat svečko?

Popravljeno . Popravil matijaqwe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heej.. dolgo me ni blo.. kolega ma rs 125 2010 odblokirano.. 30hp.. nad 7k trga.. :D 6-7k trokira... gre pa samo do 11k.. leti 147... max.. spustiš gas pa nazaj gas pa takoj na 147 vglvnem kaj bi bla napaka? pri 11k se vstavi.. če ve kdo kaj ?

avspuh je doma narazn vzet pa vse vun pojemano.. ferg pa batek igla dize menjane.. hvala.. !

Če je samo odblokirana o 30hp lahko samo sanja... več kot 26 jih serijska euro3 odprta nima. Js sm meu svojga na mizi in je pokazalo 31hp na zadnjem kolesu pa ni glih serijska... Je pa res da original ror nad 11 nebo šeu nikol oz. tam ni nobene moči več, že prej jo primanjkuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je samo odblokirana o 30hp lahko samo sanja... več kot 26 jih serijska euro3 odprta nima. Js sm meu svojga na mizi in je pokazalo 31hp na zadnjem kolesu pa ni glih serijska... Je pa res da original ror nad 11 nebo šeu nikol oz. tam ni nobene moči več, že prej jo primanjkuje...

tak je.. prej je mel samo izpuh prazen in elektriko prevrtano pa je na valčkah pokazala 22hp.. zdaj pa ma še fergazer predelan, gre fajn.. v soboto gremo na valčke spet da vidimo kolko jih je res.. pol pa povem rezultat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je.. prej je mel samo izpuh prazen in elektriko prevrtano pa je na valčkah pokazala 22hp.. zdaj pa ma še fergazer predelan, gre fajn.. v soboto gremo na valčke spet da vidimo kolko jih je res.. pol pa povem rezultat :D

Ferg nej da 34 gor pol pa motor zadiha tko kot mora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima. Kolikor malo gleda za rskami vidim da imajo tiste ki so narejene pred letom 2000 zadek manj okrogel, kot tiste ki so narejene po letu 2000. Ali je to dejansko res ali je samo optična iluzija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 dnevi sem se po dolgem času peljal z aprilio rs 125..mi spotere vse plastične zobnike..jih menjam..se danes z kolegi peljemo z 125kami malo okoli mi kar naenkrat začne igla za obrate skakati od 8.000rpm v prazno ..se pravi je sklopka zanič :glare: ..danes sen naročo novo(celo) ..ko nekaj jebe te vse jebe...je mal zamerila ki se z kawasakijom vozim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero mašino ima gor Aprilia RS 125 letnik 2009 ....če se ne motim Rotax 122 ?

Pa še katero firmo bata priporočate za to aprilio?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero mašino ima gor Aprilia RS 125 letnik 2009 ....če se ne motim Rotax 122 ?

Pa še katero firmo bata priporočate za to aprilio?

LP

Je rotax 122. Bat pa uzami nekaj od: Prox, Vertex, Wiseco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še nekaj sem pozabil vprašat pa prosim če mi odgovorite tisti ki se bol spoznate pa ste že kaj sami popravljali mašine ne teoretiki :D

Med vožnjo je naenkrat pri okoli 8k obratih poknalo in motor ugasne...seveda ga je bilo potrebno naložit in odpeljat domov...no zdaj sem odstranil svečko in vidim da je v sredini bata luknja (dotaknit se je pomojem moral svečke čeprav je "jeziček" od svečke samo malo bol upognjen kot na novi)...sam sumim da je mogoče šel kakšen ležaj in je posledično pripeljalo do tega? Tako zdaj me pa še zanimajo vaša mnenja :D

LP

Je rotax 122. Bat pa uzami nekaj od: Prox, Vertex, Wiseco.

hvala za hiter odgovor

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa kaj poraba na tvojem, Kvasko?

Verjeu al pa ne, zdele ko se na šiht furam ko je lep vreme je okoli 5.2 po izračunu ker vedno polno nalijem ampak to je res dokaj na izi, če se pa tko zapelm kam, pa ponavad ne tišim ves čas u iber ampak tko športno dimamične vožnje je pa 6l. Več kot 6 mi še ni žrla... Če bi jo skoz na hard tišu čez 7 ne more pridt... tko da mi ni jasn kako majo lahko nekateri tut po 10l porabe s standardnim uplinjačem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še nekaj sem pozabil vprašat pa prosim če mi odgovorite tisti ki se bol spoznate pa ste že kaj sami popravljali mašine ne teoretiki :D

Med vožnjo je naenkrat pri okoli 8k obratih poknalo in motor ugasne...seveda ga je bilo potrebno naložit in odpeljat domov...no zdaj sem odstranil svečko in vidim da je v sredini bata luknja (dotaknit se je pomojem moral svečke čeprav je "jeziček" od svečke samo malo bol upognjen kot na novi)...sam sumim da je mogoče šel kakšen ležaj in je posledično pripeljalo do tega? Tako zdaj me pa še zanimajo vaša mnenja :D

LP

hvala za hiter odgovor

Ne verjamem, da je zaradi udarca v svečo. Najbrž si motor laufal na preredkozmes (goriva in zraka) premala diza in je pršlo do detonacije. Je sveča svetla, siva ali bela ali je rjave barve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da je zaradi udarca v svečo. Najbrž si motor laufal na preredkozmes (goriva in zraka) premala diza in je pršlo do detonacije. Je sveča svetla, siva ali bela ali je rjave barve?

no sumil sem svečko dotik svečke samo glede na to da bi mogla bit ob dotiku svečka vrjetno poškodovana mi je tvoja verzija bol zanimiva :)

Ja svečka ko sem jo odvil je sive barve sivo/bele pa je kr veliko gor saj ali kar koli že...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sumil sem svečko dotik svečke samo glede na to da bi mogla bit ob dotiku svečka vrjetno poškodovana mi je tvoja verzija bol zanimiva :)

Ja svečka ko sem jo odvil je sive barve sivo/bele pa je kr veliko gor saj ali kar koli že...

Pa to sem še pozabil pripisat da je motor hladen kar nekaj časa vžigal ko pa je prvič vžgal pa ni blo več problema in je vžigal s prve...če ima slučajno tudi to veze z zmesjo goriva in zraka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zih mešanica ni bla prava, luknja v batu pa 100% ni zarad svečke ampak zaradi nepravilne zmesi. Kot te je zgoraj vprašal, poglej kakšna je barva svečke, ta ti bo še najboljši indikator kakšna naj bo zmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zih mešanica ni bla prava, luknja v batu pa 100% ni zarad svečke ampak zaradi nepravilne zmesi. Kot te je zgoraj vprašal, poglej kakšna je barva svečke, ta ti bo še najboljši indikator kakšna naj bo zmes.

Svečka je sive barve, sivkasto bela...

Vrjetno je premalo bencina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!