Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Svečka je sive barve, sivkasto bela...

Vrjetno je premalo bencina?

Ja to je 100% premalo bencina, verjetno nisi zamenjal dize ko si odblokiral ( če imaš novo verzijo 2006+, more biti diza 160+-5)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je 100% premalo bencina, verjetno nisi zamenjal dize ko si odblokiral ( če imaš novo verzijo 2006+, more biti diza 160+-5)

Motor je letnik 2009...odblokiran je bil na autocommerce s strani prejšnjega lastnika in bi naj bla not tudi večja diza...v ponedeljek bom rastavil da vidim kakšna je situacija...upam da ni dobil cilinder kakšnih risov tako da v najboljšem primeru zamenjam bat, svečko in nastavim fergazer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je letnik 2009...odblokiran je bil na autocommerce s strani prejšnjega lastnika in bi naj bla not tudi večja diza...v ponedeljek bom rastavil da vidim kakšna je situacija...upam da ni dobil cilinder kakšnih risov tako da v najboljšem primeru zamenjam bat, svečko in nastavim fergazer

Res je, rabiš okoli 160-175 dizo, če je pa pravilna zmes pa preveriš tako, da motor v 4. prestavi nažuliš do končnih obratov, stisneš sklopko in ugasneš motor. Ko se ustaviš odšraufaš svečo in pogledaš barvo. Kavno rjava je super, bela ali siva---> detonacija slej ali prej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet eno vprašanje...

Velikost cilindra je 54,00 cm, koliko manjši mora biti bat?

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet eno vprašanje...

Velikost cilindra je 54,00 cm, koliko manjši mora biti bat?

Ja original mera bata je 53.97mm... Seprau 3 stotke lufta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam problem. Aprilia mi je zaribala in scier razgnal je spodn iglicni lezaj na ojnici. ko sm razdru use skp sm pa vidu d mi je desn blok v spodnji legi ojnice poču. ma kdo kak blok za prodat(rotax 122) al pa če kdo koga pozna. al pa če clo obstaja reštev kk bi to popravu.

hvala za odg .

lp

Popravljeno . Popravil Apriliash125rs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam problem. Aprilia mi je zaribala in scier razgnal je spodn iglicni lezaj na ojnici. ko sm razdru use skp sm pa vidu d mi je desn blok v spodnji legi ojnice poču. ma kdo kak blok za prodat(rotax 122) al pa če kdo koga pozna. al pa če clo obstaja reštev kk bi to popravu.

hvala za odg .

lp

pošfasat daš kot so men takrat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam problem. Aprilia mi je zaribala in scier razgnal je spodn iglicni lezaj na ojnici. ko sm razdru use skp sm pa vidu d mi je desn blok v spodnji legi ojnice poču. ma kdo kak blok za prodat(rotax 122) al pa če kdo koga pozna. al pa če clo obstaja reštev kk bi to popravu.

hvala za odg .

lp

Imam! VSI ležaji so novi! Samo glavnega ni pa semeringa, zaradi tega se pa lah AC-ju zahvalim :slap:.

Sliko si lahko ogledaš če klikneš na link v podpisu ali tlele https://plus.google.com/u/0/photos/111449640578930932968/albums/5718702581822433601. Cena je pa skromnih 25 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macak mas za rotax 122? no to bi blo pa supr. sej pr teb sm enkat ze uzeu un nosilc za masko spredi(pa se une za spegle) :D

Sesir bom dau zavarit ja sam pol nevem če bi to drzal kj :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rotax122 se pravi mašina od letnika 99 naprej. Aja, no in je funkcioniral tko kot mora, ane :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr pol se bova pa slisala. sicer js mam 98 letnik ampak če je 122 je to to. mhm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo bo pasal, so tut 98 mele 122 gor :D. Cifro imaš, če se odločiš poklič.

Fantje sory za off topic :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KK bi naj bla rave ploščica v cilinder obrnjena? na eni strani pobrušen polkrog spredaj na eni strani pa ne...zdej pa nevem kk jo naj obrnem predvidevam pa da je pobrušeni del proti izpuhu...upam da se ve kaj mislim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KK bi naj bla rave ploščica v cilinder obrnjena? na eni strani pobrušen polkrog spredaj na eni strani pa ne...zdej pa nevem kk jo naj obrnem predvidevam pa da je pobrušeni del proti izpuhu...upam da se ve kaj mislim :)

pobrušeni del je proti izpuhu tak da si vredu naredu .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam ProBiker motoristične čevlje Št.43..nikoli nošeni,

cena: 100€.

Lahko bi mal več povedu! Ne pa samo fermo čevljev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi mal več povedu! Ne pa samo fermo čevljev.

Lahko ne bi prodajal v temah foruma. Za to so mali oglasi.

Administracija, prosim posredujte :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo zanima me kaj bi lahko bilo to da je cisto spodaj na sprednjih vilcah olje pa vilce nic ne pusajo niso nic mastne nevem od kje bi to blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo zanima me kaj bi lahko bilo to da je cisto spodaj na sprednjih vilcah olje pa vilce nic ne pusajo niso nic mastne nevem od kje bi to blo?

Kako pa veš da vilice ne puščajo? Ni krom nič oljnat? Če je tko je edina možnost, da ti zavorno olje kje pušča, kar pa ni lih fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa veš da vilice ne puščajo? Ni krom nič oljnat? Če je tko je edina možnost, da ti zavorno olje kje pušča, kar pa ni lih fajn.

ne vilce niso nic mastne ali olnjate niti malo tako da bi bilo najbrz to ja da je zavorno olje ker je steklo po disku po feltni in gumi ni tko mal ceprou je zavorno olje polhno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vilice so ti spustile, spodaj puščajo kjer se tisti krom del konča in je privit v alu nosilec čeljusti in osi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. bi mogoče kdo vedu kater tip menjalnika je v rotax 122 masini :D?(pač kko se mu reče)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi lahko dobil načrt mašine oz. menjalnika za rotax 122? Moram razstavit pa bi mi prav prišel pri sestavljanju kakšen načrt...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!