Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

zdravo. zanima me ce ma kdo aprilio rs125 2005 letnik pa gor gianelija pa diza zamenjana kaksna je priblizno poraba brez rave ventila*??

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. zanima me ce ma kdo aprilio rs125 2005 letnik pa gor gianelija pa diza zamenjana kaksna je priblizno poraba brez rave ventila*??

pozdravljen..jaz mam tako aprilio :).,.. na 100km mam porabo 8L. ..naredim pa največ 150km, :sleep2:

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen..jaz mam tako aprilio :).,.. na 100km mam porabo 8L. ..naredim pa največ 150km, :sleep2:

aha hvala za info. to je brez rave ventila ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha hvala za info. to je brez rave ventila ane?

aha hvala za info. to je brez rave ventila ane?

aja pa se uprasou bi kaksne ma vozne lastnosti pa kolk mas koncno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mogoče je bilo že stokrat obrazloženo in napisano ampak zanima me kakšno dizo rabim pri rs 125 z izpuhom gianelli, katero olje dam v mašino in koliko ga pride notri pribljižno. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se uprasou bi kaksne ma vozne lastnosti pa kolk mas koncno?

to je brez rave ventila ja.

vozne lasnosti so kar dobre, sedenje je dobro oz športno ko treba bit ,,,ko prideš prek 8.000rpm tam začne iti ko treba, pa dobro mešanco moraš delat + dobro met nastavljen uplinjač drugač ni to to,.. končna pa je tam okol 165-170km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mogoče je bilo že stokrat obrazloženo in napisano ampak zanima me kakšno dizo rabim pri rs 125 z izpuhom gianelli, katero olje dam v mašino in koliko ga pride notri pribljižno. Hvala!

od 160-175 je dizam,, v mašino daš olje Motul al pa kero drugo lahko je 10w40 al pa 85w90,

notri pa gre olja tam okolo 0.6dl...za mešanco v bencin pa tak TTS al pa motul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš novo verzijo 2006+, diza 160 +-5

Olje za v mašino Agip 75-90, Motul transoil 10W30 ali transoil expert 10W40

Not gre pa tolk, da če kupiš 1L, maš zadost :P

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia je letnik 2002, giannelli izpuh, 125 diza, original delorto 28,airbox je pa brez tega dela :/ , tako da mislim da je diza premajhna za tako odprt airbox, kaj mislite?

MO_002E_36_m.jpg

Popravljeno . Popravil denso26
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je pa pravilna zmes pa preveriš tako, da motor v 4. prestavi nažuliš do končnih obratov, stisneš sklopko in ugasneš motor. Ko se ustaviš odšraufaš svečo in pogledaš barvo. Kavno rjava je super, bela ali siva---> detonacija slej ali prej

by Kvasko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če če je gdo naročal dele iz PJME, in približno kak dovgo traja dobava ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia je letnik 2002, giannelli izpuh, 125 diza, original delorto 28,airbox je pa brez tega dela :/ , tako da mislim da je diza premajhna za tako odprt airbox, kaj mislite?

Tudi jaz imam filter brez teh cevk, enak fergazer in dizo, le da imam original odprt avspuh. Se mi pa zdi da dela motor dobro, mogoče bi sicer dal večjo dizo, ampak kaj pa vem, vrti se tja do 11000 z nabiranjem malo dlje, na ene 2 km dolgi ravnini lahko dobim nekje 165 km/h, potem se pa že zaradi obratov zaštopa :blush: Imel sem pa najprej te cevke noter (obe odprte), pa je motor tudi nekje enako šel, mogoče malenkost slabše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa mislim da imajo šele od letnika 2008 naprej drugačne fergazerje z glavnimi dizami okrog 160, pri tistih z dellorto 28 je pri zaprti verziji 120 diza, za odprto mislim da je priporočena 128 na tem fergazerju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia je letnik 2002, giannelli izpuh, 125 diza, original delorto 28,airbox je pa brez tega dela :/ , tako da mislim da je diza premajhna za tako odprt airbox, kaj mislite?

MO_002E_36_m.jpg

160-170 daj dizo ;)

aprilia je letnik 2002, giannelli izpuh, 125 diza, original delorto 28,airbox je pa brez tega dela :/ , tako da mislim da je diza premajhna za tako odprt airbox, kaj mislite?

MO_002E_36_m.jpg

160-170 daj dizo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če če je gdo naročal dele iz PJME, in približno kak dovgo traja dobava ?

približno 1 teden čakaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

približno 1 teden čakaš

od njih sem naročo en bat za rsko pa je že minlo 3 tedne pa še ga nisem dobo :/
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od njih sem naročo en bat za rsko pa je že minlo 3 tedne pa še ga nisem dobo :/

mogoče nimajo na zalogi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je brez rave ventila ja.

vozne lasnosti so kar dobre, sedenje je dobro oz športno ko treba bit ,,,ko prideš prek 8.000rpm tam začne iti ko treba, pa dobro mešanco moraš delat + dobro met nastavljen uplinjač drugač ni to to,.. končna pa je tam okol 165-170km/h.

hvala ti. mislim d se bom kr za tako odlocu:)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni,.. ki mam sam tako dizo na 28ki pa je čist zadost :)

170 diza na 2002 letniku, si ti normalen? 125-128 bo več, kot preveč. :) To je PHBG vplinjač, novi VHST pa ima dizo od 155 naprej, 170 je preveč. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

170 diza na 2002 letniku, si ti normalen? 125-128 bo več, kot preveč. :) To je PHBG vplinjač, novi VHST pa ima dizo od 155 naprej, 170 je preveč. :)

nisem pa reku kolko krat sem na tankšteli :D :glare:

nisem pa reku kolko krat sem na tankšteli :D :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!