Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

A nisi dobu tracking number?

dobo sem tracking number samo je nikjer negre preverit vedno napiše da je napačna številka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če se ne motim pošiljajo prek UPS-a, tko da če tam ni pol pa direkt njim napiši mail, pa jih praši kaj se dogaja s tvojo robo in če je tracking number pravilen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem pa reku kolko krat sem na tankšteli :D :glare:

S tako dizo bi motor lahko zaribal, ne samo, da ga veliko tankaš. 160 je za skoraj 30% prevelika diza, kar posledično res lahko pripelje do ribanja zaradi nepravilne mešanice zrak/olje/benz. Ta mešanica je sedaj veliko bolj "suha", kot bi bila pri manjši dizi, ravno tako, zaradi pomankanja zraka motor zaliva. Škoda. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tako dizo bi motor lahko zaribal, ne samo, da ga veliko tankaš. 160 je za skoraj 30% prevelika diza, kar posledično res lahko pripelje do ribanja zaradi nepravilne mešanice zrak/olje/benz. Ta mešanica je sedaj veliko bolj "suha", kot bi bila pri manjši dizi, ravno tako, zaradi pomankanja zraka motor zaliva. Škoda. :)

to vem ja,..sam veš itak se več nič ne vozim z aprilio ki mam 636ccm,..sam bom vseeno rajši menjal in dal 128 dizo notri,,ki mam namen prodat aprilio,..čeprav mam izkušnje bom rajši menjo dizo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo zanima me ce kdo slucajno prodaja rave ventil ubistvu kje bi se ga dalo poceni dobiti? pa se uprasou bi zakaj mam zlo trdo rocko za prestavljat najbrz je olje za zamenjat??

zdravo zanima me ce kdo slucajno prodaja rave ventil ubistvu kje bi se ga dalo poceni dobiti? pa se uprasou bi zakaj mam zlo trdo rocko za prestavljat najbrz je olje za zamenjat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo zanima me ce kdo slucajno prodaja rave ventil ubistvu kje bi se ga dalo poceni dobiti? pa se uprasou bi zakaj mam zlo trdo rocko za prestavljat najbrz je olje za zamenjat??

zdravo zanima me ce kdo slucajno prodaja rave ventil ubistvu kje bi se ga dalo poceni dobiti? pa se uprasou bi zakaj mam zlo trdo rocko za prestavljat najbrz je olje za zamenjat??

Rave boš verjetno najbolj poceni dobu na ebay-u ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo zanima me ce kdo slucajno prodaja rave ventil ubistvu kje bi se ga dalo poceni dobiti? pa se uprasou bi zakaj mam zlo trdo rocko za prestavljat najbrz je olje za zamenjat??

zdravo zanima me ce kdo slucajno prodaja rave ventil ubistvu kje bi se ga dalo poceni dobiti? pa se uprasou bi zakaj mam zlo trdo rocko za prestavljat najbrz je olje za zamenjat??

pa se uprasou bi zakaj mam zlo trdo rocko za prestavljat najbrz je olje za zamenjat??,,,,to misliš menjalnik oz šalt hebel(po naše) :),,če je trdo pol ti je mogoče zobnike spotrlo plastične pa je kaki del prišel medzmes in je mal zjebalo,..sicer pa bol pojasni pa ti pomagamo,.

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo zanima me ce kdo slucajno prodaja rave ventil ubistvu kje bi se ga dalo poceni dobiti? pa se uprasou bi zakaj mam zlo trdo rocko za prestavljat najbrz je olje za zamenjat??

zdravo zanima me ce kdo slucajno prodaja rave ventil ubistvu kje bi se ga dalo poceni dobiti? pa se uprasou bi zakaj mam zlo trdo rocko za prestavljat najbrz je olje za zamenjat??

Aja, pa tisto glede menjalnika ni olje vzrok. Natančneje opiši napako da ti bomo lažje pomagali, drugače pa je možno tudi da je tisto kar je napisal Aprilia rs 125...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa tisto glede menjalnika ni olje vzrok. Natančneje opiši napako da ti bomo lažje pomagali, drugače pa je možno tudi da je tisto kar je napisal Aprilia rs 125...

ja salthebl je trd ko saltas iz prve prestavevuge in na mestu zlo tesko najdes ler??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja salthebl je trd ko saltas iz prve prestavevuge in na mestu zlo tesko najdes ler??

Aha...jaz bi na tvojem mestu najprej razdru menjalnik, pogledu kakšno je stanje in vidu al ti je kak plastičen zobnik zdrobilo da se ti zatika kam, ali je z zobniki kaj itd. itd. Vsekakor boš mogu najprej razdret menjalnik in pogledat kaj se "skriva pod pokrovom", če se pa bojiš sam doma razdirat mašino pa pelji h kakemu mehaniku ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi kupu GoPro al nem davu 350e za eno kamero,,sicer pa glavno da nekaj je ,..

Js mislim da ga je bolj kot kvaliteta posnetka motila sama vsebina posnetka, ker 95% posnetka ni ne slišat ne videt motorja in je zato 95% posnetka gledal nič drugega kot ograjo od mosta, zato se mu je najverjetneje zdel posnetek dolgočasen in posledično zanič.....no, tako sm njegovo kritiko razumel js ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi kupu GoPro al nem davu 350e za eno kamero,,sicer pa glavno da nekaj je ,..

bi kupu GoPro al nem davu 350e za eno kamero,,sicer pa glavno da nekaj je ,..

Nerabiš GoPro...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mislim da ga je bolj kot kvaliteta posnetka motila sama vsebina posnetka, ker 95% posnetka ni ne slišat ne videt motorja in je zato 95% posnetka gledal nič drugega kot ograjo od mosta, zato se mu je najverjetneje zdel posnetek dolgočasen in posledično zanič.....no, tako sm njegovo kritiko razumel js ;)

točno to sem želel povedati s " slab posnetek"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ugotovil sem kaj je bil problem pri trokiranju pri okoli 6000 obrati, z giannellijem, airboxom brez cevk in 125 dizi je bila igla do konca dvignjena in sem jo spustil za eno stopnjo in je že mnogo bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep Pozdrav. Prosim vas če mi lahko napišite oziroma svetujete glede naslednje stvari. Imam aprilio rs 125 letnik 2003. Odprt izpuh(brez katalizatorja je),Bloka ni,Air filter odprta še druga luknja,Cdi enota odblokirana. Pa me zanima kakšno dizo naj dam noter, Eni pravijo 125-130, drugo pa 158-160...pa me zanima. Pumpo oljno mam odklopljeno da si sam delam mešanico. Lp delam pa med 2.5 in 3 %. :) Hvala že vnaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125-128 za 2003 letnik.

160+- 5 je za letnike 06+

125-128 za 2003 letnik.

160+- 5 je za letnike 06+

Hvala za odgovor se mi je zdelo ja...a 130 je prevelika že? Kaj pa pozicija igle ( naj bi bla 3 -odspoda navzgor) pa stanje kovinskega vijaka...? kako bi blo najbolše alpa usaj neke začetna pozicija iz katere bi lahko izhajal . Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje še fantje upam da zadnje :D če je kdo sledil naj povem da sem poleg bata zamenjal še oba ležaja na ojnici...motor zdaj vžiga in teče kot urca mam pa problem z nastavitvijo uplinjača...diza je 155, motor v 1. in 2. prestavi deluje normalno v tretji pa mu nekje pri 7k obratov zmanka moči in ga zaduši potem se spet normalno in spet zaduši....v četrti mi je pri 7k celo kar naenkrat zgubil moč in vgasnil...predvidevam da imam težave z vplinjačem. Zanima me koliko bi naj bil tisti vijak za zrak nastavljen in če se da še kaj drugega spreminjat

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če proda kdo kakšno rabljeno zadnjo luč z nosilcem za tablico, ter z žmigavci vred za aprilio rs 125 2005 letnik stare oblike...ker naštete stvari niso bile najbolje pritrjene in so mi med vožnjo po naših zelo finih slovenskih kolovozih odpadle in sm ostal brez vsega =(

Lp Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje še fantje upam da zadnje :D če je kdo sledil naj povem da sem poleg bata zamenjal še oba ležaja na ojnici...motor zdaj vžiga in teče kot urca mam pa problem z nastavitvijo uplinjača...diza je 155, motor v 1. in 2. prestavi deluje normalno v tretji pa mu nekje pri 7k obratov zmanka moči in ga zaduši potem se spet normalno in spet zaduši....v četrti mi je pri 7k celo kar naenkrat zgubil moč in vgasnil...predvidevam da imam težave z vplinjačem. Zanima me koliko bi naj bil tisti vijak za zrak nastavljen in če se da še kaj drugega spreminjat

LP

Zrak nastaviš po delovanju motorja. V praksi to pomeni, da se igraš. :) 155 diza? Kateri letnik pa je moped?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!