Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

 

Še en moj posnetek preden sem motor začel rihtati... :P

 

Bomo vidli zdej ko bo odprt če bo kej napredka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za blajerco oz. gred sprašujem zato ker bom kupil eno rableno od teh letnikov ka niso bile org. zablokirane :) pa me zanimalo kak je na stvari če so mogoče kaj močnejše, kar se tiče kita pa sprašujem zato ker sem slišal ka majo ene 170 kit na aprilia-ah vendar jaz takšnega kita nisem še nikjer zasledil... xd 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za blajerco oz. gred sprašujem zato ker bom kupil eno rableno od teh letnikov ka niso bile org. zablokirane :) pa me zanimalo kak je na stvari če so mogoče kaj močnejše, kar se tiče kita pa sprašujem zato ker sem slišal ka majo ene 170 kit na aprilia-ah vendar jaz takšnega kita nisem še nikjer zasledil... xd 

250ccm kupe pa de problem rešene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hhh ja fajn se čuje ja :D en problem de rešene pa de se 10 drugeh pojavilo :D što de to tanko.... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za blajerco oz. gred sprašujem zato ker bom kupil eno rableno od teh letnikov ka niso bile org. zablokirane :) pa me zanimalo kak je na stvari če so mogoče kaj močnejše, kar se tiče kita pa sprašujem zato ker sem slišal ka majo ene 170 kit na aprilia-ah vendar jaz takšnega kita nisem še nikjer zasledil..

vse imajo isto ojnico. Obstaja polini kit 160 ampak zelo hitro unici ojnico sploh ce je rabljena. jaz na nobeno rsko nebi dajal rabljene ojnice, edino ce bi jo delal skupaj da prodam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rs-ke prodajal nebom.... Brez motorja nemislim biti,za ojnico mi je obljubil da je v nekem dobrem stanju ker je mašina bila za dele uporabljena,torež nič voženo :) seveda na besedo nič ne gre verjet,, naslendji vikend si jo grem ogledat in če je v dobrem stanu bi jo res vzel... Ka dosta denarja v motor pa tuj nemo vlago ka se ne splača. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rs-ke prodajal nebom.... Brez motorja nemislim biti,za ojnico mi je obljubil da je v nekem dobrem stanju ker je mašina bila za dele uporabljena,torež nič voženo :) seveda na besedo nič ne gre verjet,, naslendji vikend si jo grem ogledat in če je v dobrem stanu bi jo res vzel... Ka dosta denarja v motor pa tuj nemo vlago ka se ne splača. 

k matoje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rs-ke prodajal nebom.... Brez motorja nemislim biti,za ojnico mi je obljubil da je v nekem dobrem stanju ker je mašina bila za dele uporabljena,torež nič voženo :) seveda na besedo nič ne gre verjet,, naslendji vikend si jo grem ogledat in če je v dobrem stanu bi jo res vzel... Ka dosta denarja v motor pa tuj nemo vlago ka se ne splača. 

boljse reskirat 250 € za ojnico in presanje kot potem 600+ za celinder in bat plus se enkrat ojnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja saj če bil mel dovolj denarja bi takoj vzel novo,vendar hodim še trenutno v srednjo šolo,motor si pa moram popravit na lastne stroške :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi naročil gred vrednosti 90€ in Nemčije bi me na carini zaručanali 20% davek oz. ocarinili ? glede na to da je vse znotraj EU. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi naročil gred vrednosti 90€ in Nemčije bi me na carini zaručanali 20% davek oz. ocarinili ? glede na to da je vse znotraj EU. 

 

Če naročaš iz katerekoli države, ki je članica EU, ti blaga ne bodo ne obdavčili in ne carinili. Se pravi iz Nemčije nimaš ne davka in nobenih carinskih stroškov, plačaš direkt prodajalcu in zadevo dobiš na dom.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali ima kdo to gumo za 34mm fergazer in jo proda? Ali jo moram res naročiti? :)

 

http://www.ebay.de/itm/Aprilia-RS-125-Ansaugstutzen-34mm-34-Rotax-122-and-123-/180601211162?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item2a0cabc91a

 

Fergazer imam, zanima me pa še če je dobro zamenjati membrane če dam got ta fergazer? Oz. kako ugotoviš kdaj so za zamenjat?

 

Pa še slikca mojga fergazerja :P

 

20121210213239.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh 8390km prevoženih pa zamenjan verižni set. Jst sm svojo menju pri 20000km. Sicer pa zgleda OK.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh 8390km prevoženih pa zamenjan verižni set. Jst sm svojo menju pri 20000km. Sicer pa zgleda OK.

Kko pa ves da je zamenjan verizni set ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kko pa ves da je zamenjan verizni set ?

Original je črn z dost večjimi luknami. Pa ta motor ne vem, če je model 2009, prej 2006/7.

EDIT:

 

66572776_d.jpg

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil se odgovor za eno gred(kompletno) in nemčije in sicer mi je v odgovoru podal ta podatek ko sem ga spraševal v kakšen stanju je gred : "Axial clearance 0,8 - 0,85 mm" je to dobro slabo ? oz. kaj je sploh to ? koliko hoda ima blajarca levo desno  ali kako ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, hvala za opozorila, sem zde precekiral o tem modelu in nasel da model baje vrti kilometre nazaj na avtomobilih potem je tudi tukaj ga bom pa poklicou enkrat za foro glede veriznega seta bom videl kaj si bo izmislil ali pa bo ostal le brez besed :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original je črn z dost večjimi luknami. Pa ta motor ne vem, če je model 2009, prej 2006/7.

EDIT:

 

66572776_d.jpg

Tako je, sedi pet :D.

Drgač je pa na unmu oglasu DID-ov set gor, tak da to ni slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original je črn z dost večjimi luknami. Pa ta motor ne vem, če je model 2009, prej 2006/7.

EDIT:

 

66572776_d.jpg

 

tudi jaz potrjujem da novejši od 2007 100% ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh


 

Tako je, sedi pet :D.

Drgač je pa na unmu oglasu DID-ov set gor, tak da to ni slabo.


Ti moraš frajera glumit, a? :D

Ima pa vsaj star CDI pa vplinjač, kar je zame bolj plus, kot minus  :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!