Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6834760

Ta motor je letnik 2009, to se vidi po ogledalih, ki so nekoliko daljša kot pri 2006/07 in pa po števcu, ki je do 14k rmp. Tudi CDI in uplanjač ima novejši. Je pa stara barva.

Res pa je, da nima original verižnega seta in so nekam sumljivi kilometri.

 

Elektronika rave ventila je obvezna pri starejših oblikah, ki še niso imele EFI na števcu, novejše pa ne rabijo elektronike, tako, da je edina možnost, da nimaš dobro priklopljenega. Probaj ga odklopiti in priklopiti.

EFI sveti tudi, če se kaj preveč igraš z uplinjačam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6834760

Ta motor je letnik 2009, to se vidi po ogledalih, ki so nekoliko daljša kot pri 2006/07 in pa po števcu, ki je do 14k rmp. Tudi CDI in uplanjač ima novejši. Je pa stara barva.

Res pa je, da nima original verižnega seta in so nekam sumljivi kilometri.

 

Elektronika rave ventila je obvezna pri starejših oblikah, ki še niso imele EFI na števcu, novejše pa ne rabijo elektronike, tako, da je edina možnost, da nimaš dobro priklopljenega. Probaj ga odklopiti in priklopiti.

EFI sveti tudi, če se kaj preveč igraš z uplinjačam.

 

 

Imaš pa sokolje oko, da vidiš obrate na števcu.

Popravljeno . Popravil SpiZek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6834760

Ta motor je letnik 2009, to se vidi po ogledalih, ki so nekoliko daljša kot pri 2006/07 in pa po števcu, ki je do 14k rmp. Tudi CDI in uplanjač ima novejši. Je pa stara barva.

Res pa je, da nima original verižnega seta in so nekam sumljivi kilometri.

 

Elektronika rave ventila je obvezna pri starejših oblikah, ki še niso im

Ti si tist heroj, k je obnovu razbito belo 06/07 in jo prodajal za 5× preveč denarja in seveda označil, da je bila nekarambolirana?  :closedeyes:

Imaš pa prav, glede ogledal, podobna je čebeli s temi višjimi ogledalčki. Še zmer pa je lahko komplet oklep ter ogledala zamenjal. Ne vidim razloga, da bi izdelovali 2 leti staro barvno kombinacijo.

 

Kar se RAVEa tiče...tudi 06/07 je potreboval elektroniko pa je bil nove oblike. :) (torej 3-delni set RAVE ventila)

Tukaj so slike modelov 09 http://www.totalmotorcycle.com/photos/2009models/2009-Aprilia-RS125.htm

 

Popravljeno . Popravil budacki
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si tist heroj, k je obnovu razbito belo 06/07 in jo prodajal za 5× preveč denarja in seveda označil, da je bila nekarambolirana?  :closedeyes:

Imaš pa prav, glede ogledal, podobna je čebeli s temi višjimi ogledalčki. Še zmer pa je lahko komplet oklep ter ogledala zamenjal. Ne vidim razloga, da bi izdelovali 2 leti staro barvno kombinacijo.

 

Kar se RAVEa tiče...tudi 06/07 je potreboval elektroniko pa je bil nove oblike. :) (torej 3-delni set RAVE ventila)

Tukaj so slike modelov 09 http://www.totalmotorcycle.com/photos/2009models/2009-Aprilia-RS125.htm

 

 

On je ta ja, nateguje folk enga za drugim :closedeyes:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če poznam večino rs 125 po sloveniji še nerabim sokoljevega oka.

Ker si ti car, a sm lahka tvoj prjatu :headbang: .

Sicer pa če fantje govorijo resnico, pol pa res podn od podna :BUA: .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si ti car, a sm lahka tvoj prjatu :headbang: .

Sicer pa če fantje govorijo resnico, pol pa res podn od podna :BUA: .

 

Je res ja ;) Sej zato tudi pozna večino RS-k po Sloveniji...sej se je še niti ne tako dolgo nazaj eden tukej na forumu pritoževal da ga je nategnu tako kot še ogromno drugih, tko da tolko RS-k kolkor jih je že ta model preprodal in folka nategnu me sploh ne čudi da pozna večino RS-k po Sloveniji... :headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res ja ;) Sej zato tudi pozna večino RS-k po Sloveniji...sej se je še niti ne tako dolgo nazaj eden tukej na forumu pritoževal da ga je nategnu tako kot še ogromno drugih, tko da tolko RS-k kolkor jih je že ta model preprodal in folka nategnu me sploh ne čudi da pozna večino RS-k po Sloveniji... :headbang:

me zanima če poznam mojo rsko ki je šla u celje :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima če poznam mojo rsko ki je šla u celje :D

 

Hehe, ti prelagam da ga vprašaš, mogoče pa ve o njej več kot ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je ta ja, nateguje folk enga za drugim :closedeyes:

Naredimo skupino vigilantov Aprilia RS in mu gremo pobrat vse Aprilije? :D Še kšnega Italjana se neb branu, ko jih je že tok :D Ena bela al pa rdeče bela bi prav sedla zdej :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredimo skupino vigilantov Aprilia RS in mu gremo pobrat vse Aprilije? :D Še kšnega Italjana se neb branu, ko jih je že tok :D Ena bela al pa rdeče bela bi prav sedla zdej :D

 

Ja, ene rdeče bele se tudi js nebi branu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si tist heroj, k je obnovu razbito belo 06/07 in jo prodajal za 5× preveč denarja in seveda označil, da je bila nekarambolirana?  :closedeyes:

Imaš pa prav, glede ogledal, podobna je čebeli s temi višjimi ogledalčki. Še zmer pa je lahko komplet oklep ter ogledala zamenjal. Ne vidim razloga, da bi izdelovali 2 leti staro barvno kombinacijo.

 

Kar se RAVEa tiče...tudi 06/07 je potreboval elektroniko pa je bil nove oblike. :) (torej 3-delni set RAVE ventila)

Tukaj so slike modelov 09 http://www.totalmotorcycle.com/photos/2009models/2009-Aprilia-RS125.htm

 

Tako je, jaz sem kupil belo razbito rsko, jo popravil in prodal za več denarja kot sem dal zanjo, tisti denar, ki sem ga pa vložil v motor si pa pozabil prišteti? Z njo sem se vozil eno sezono, naredil kar nekaj kilometrov in mi je služil več kot odlično. Za motor, ki je bil karamboliran nisem NIKOLI napisal, da je nekaramboliran in nevem od kje tebi taka informacija.

 

Vem kakšne so bile nove barve leta 2009, vem pa tudi, da so bili letniki 2009 z tako barvo, kot jo ima motor na oglasu.

 

Od letnika 2006 jaz še pri nobeni nisem potreboval elektronike za rave ventil.

 

Pri vsaki stvari je tako, da je nekdo z prodajalcem bolj zadovoln, nekdo pa manj. Trudim se, da bi bili vsi čim bolj.

 

Forum naj bi služil, da bi si ljudje izmenjevali koristne informacije, škoda da ta večinoma služi prepiru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, jaz sem kupil belo razbito rsko, jo popravil in prodal za več denarja kot sem dal zanjo, tisti denar, ki sem ga pa vložil v motor si pa pozabil prišteti? Z njo sem se vozil eno sezono, naredil kar nekaj kilometrov in mi je služil več kot odlično. Za motor, ki je bil karamboliran nisem NIKOLI napisal, da je nekaramboliran in nevem od kje tebi taka informacija.

 

Vem kakšne so bile nove barve leta 2009, vem pa tudi, da so bili letniki 2009 z tako barvo, kot jo ima motor na oglasu.

 

Od letnika 2006 jaz še pri nobeni nisem potreboval elektronike za rave ventil.

 

Pri vsaki stvari je tako, da je nekdo z prodajalcem bolj zadovoln, nekdo pa manj. Trudim se, da bi bili vsi čim bolj.

 

Forum naj bi služil, da bi si ljudje izmenjevali koristne informacije, škoda da ta večinoma služi prepiru.

Konstruktivna debata in prepir nista ista reč. Podajanje podatkov, s katerimi se pomaga pri nakupu mopeda in preprečujejo nategi...

Kar se  tiče tvojega nategovanja...jst sm hotel kupit to belo...imel sem celoten vpogled v obnovo mopeda(ma če nisi mel celo nekje na netu objavljeno)...meni se je zdela zadeva popolni nateg. Vem tudi od koga si jo kupil, za koliko denarja in koliko okvirno si vložil v njo. :) To je pa tudi vse, kar bom na to temo še rekel.

2006/07 model ima še star CDI, ki ima silikon in mostiček...če mene spomin ne vara za tistega rabiš 3-delni rave, ki vsebuje tudi elektroniko, poleg magneta in giljotine.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ločiš besede nateg in zaslužek? Verjetno ti gre v nos, ker sem zaslužil kakšen evro..
Motor je biu odličen. Projekt imam komplet poslikan, izbrane slike imam tudi na fb, tako, da ni bilo nobenega nategovanja, ker nisem ničesar prekrival.



Konstruktivna debata in prepir nista ista reč. Podajanje podatkov, s katerimi se pomaga pri nakupu mopeda in preprečujejo nategi...


Kar se  tiče tvojega nategovanja...jst sm hotel kupit to belo...imel sem celoten vpogled v obnovo mopeda(ma če nisi mel celo nekje na netu objavljeno)...meni se je zdela zadeva popolni nateg. Vem tudi od koga si jo kupil, za koliko denarja in koliko okvirno si vložil v njo. :) To je pa tudi vse, kar bom na to temo še rekel.

2006/07 model ima še star CDI, ki ima silikon in mostiček...če mene spomin ne vara za tistega rabiš 3-delni rave, ki vsebuje tudi elektroniko, poleg magneta in giljotine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ločiš besede nateg in zaslužek? Verjetno ti gre v nos, ker sem zaslužil kakšen evro..

Motor je biu odličen. Projekt imam komplet poslikan, izbrane slike imam tudi na fb, tako, da ni bilo nobenega nategovanja, ker nisem ničesar prekrival.

Kot že rečeno, zadnje besede o tej temi sem že izrekel, definiraj kakor ti je volja, ne bom oporekal ničemur. Besedi/prikrival

Mi pa lahko pokažeš kakšno slikico od komplet rave ventila za 06/07. Tukaj pa še nisem končal in srčno upam, da se ne motim. :)

Popravljeno . Popravil budacki
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ločiš besede nateg in zaslužek? Verjetno ti gre v nos, ker sem zaslužil kakšen evro..

Motor je biu odličen. Projekt imam komplet poslikan, izbrane slike imam tudi na fb, tako, da ni bilo nobenega nategovanja, ker nisem ničesar prekrival.

 

Jaz te besede ločim med seboj in zato vem da sta to dve besedi ki sta med seboj povezani, namreč nekdo nekoga nategne zato, da s tem zasluži... 

 

In to ni bil edini tvoj nateg, si tudi enega tukaj iz foruma nategnil in mu je motor zelo hmalu po nakupu zaribal, ko pa se je tukaj na forumu potožil da si ga nategnil, si se zgovarjal na to, da nisi ti kriv če ne zna pregledati motorja pred nakupom... Glede na to da poznaš večino RS-k (s tem se tudi sam zelo rad pohvališ) in si jih tudi že dosti prešraufal, mislim da točno veš kako mora teči motor če je vse v redu z njim, zato si točno vedel kaj prodajaš, ampak vseeno nisi menjal kar je bilo potrebno menjati da motor ne bi zaribal, niti novega lastnika nisi na to opozoril, pač pa si ga gladko nategnil.....aja pardon, ne nategnil, pač pa zaslužil za vse tvoje delo vloženo v prodajo zj**anega motorja za višjo ceno kot je bil dejansko vreden...

 

Lahko odpišeš na to kar hočeš, me ne zanima....jaz, Budacki in še nekaj drugih iz tega foruma vemo dovolj, da nas noben tvoj izgovor ali laž o nenategovanju ne bo prepričal...zdaj pa zaključujem s teboj in se s teboj ne ukvarjam več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že rečeno, zadnje besede o tej temi sem že izrekel, definiraj kakor ti je volja, ne bom oporekal ničemur. Besedi/prikrival

Mi pa lahko pokažeš kakšno slikico od komplet rave ventila za 06/07. Tukaj pa še nisem končal in srčno upam, da se ne motim. :)

Heh, you have just been lawyered :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, you have just been lawyered :D.

I plee guilty, Your Honor :D

Juter te peljem na en điro po ljubljani, sam do rožne pridi. Jst dam za pijačo ( ok, ne juter, temveč danes, ker je že taka ura ) Mate tok gladka parkirišča tle, da avto nit ne zavibrira, ko ga počez pošlješ :D (al je pa to sam moj Italjan :D )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I plee guilty, Your Honor :D

Juter te peljem na en điro po ljubljani, sam do rožne pridi. Jst dam za pijačo ( ok, ne juter, temveč danes, ker je že taka ura ) Mate tok gladka parkirišča tle, da avto nit ne zavibrira, ko ga počez pošlješ :D (al je pa to sam moj Italjan :D )

To zato k maš tok dobre gume.

 

aja pa HVALA k povabš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zato k maš tok dobre gume.

 

aja pa HVALA k povabš!!

Ej ti bi lahko pršu na pustovanje dons :D Kaj te bom vabu, sam poklicat moraš pa povedat kje se dobiva :D

Gume so 2011 Ultragrip 8 :P Jst mislim, da so ble na ADACovem testu najboljše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I plee guilty, Your Honor :D

Juter te peljem na en điro po ljubljani, sam do rožne pridi. Jst dam za pijačo ( ok, ne juter, temveč danes, ker je že taka ura ) Mate tok gladka parkirišča tle, da avto nit ne zavibrira, ko ga počez pošlješ :D (al je pa to sam moj Italjan :D )

Fantje smetite temo :D.

Ne sam res, lahka bi se zmenla, sam raje kaki drugi dan, ker zdej mam izpite pa čist nč ne gre :(.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!