Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ma jest tudi nevem, sam pr ventilu nima bit dost kej, kaj se če zažrt? To sam še stranski učinki od kakega domskega kosila...

Maš jo v avspuhu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole mi ni nč jasn! a ti si tist prej napisu al kaj?

to sm sam prašu, ker je še nism vidu nikjer na cesti & usi se pogovarjate o starejših modelih 98 - 02

aprilija mi ni nobena lepa, sam najlepš je pa chesterfield-ka letnik 98!

to mi tut ni jasn, kaj si hotu s tem povedat?!

:oops:

de navte prekuhal možgančkov vam bom ulajšov delo :P

Mam aprilio rs125 letnik 2005, v ubijalski rdeče - črni kombinaciji (na vseh uradnih slikah rdeča barva na žalost zgleda pink), tko de lahko potrdim da jih še delajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče keri ve ki bi si lahko dau preštrihat aprilijo v okolici ptuja al pa maribora

js poznam enga ko štriha plastike. za moje pojme je poceni. meni je levo plastiko zbruso pokital pa špricno za 12k sam je barva prišla 5 čukov

tak da če te interisira mi piši na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilija mi ni nobena lepa, sam najlepš je pa chesterfield-ka letnik 98!

 

98'chesterfildka ne obstaja ,ti letniki so bli samo v barvah:Rossi,Capirosi in Harada

Chesterfildka pa se mi zdi da je bla l.96'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda lepo sam še zmeraj mi aprilije niso ušeč kr so cele tak zaobljene... ej kolk pa si dal za njo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naakk moja je lepsa :P hihihi :P

ma ja no sej drgac pofarbana je dokaj kul sam ne dopade se mi ko zgleda kokr da ma spredni del oz. spredno masko potlaceno :P moja pa od zigca so dost lepse :P hihi je tko zigc ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to prav da ima zadnji zobnik na aprili mal lufta, zameno sm pa tisto gumo not pa se ma useen mal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

de navte prekuhal možgančkov vam bom ulajšov delo  :P

Mam aprilio rs125 letnik 2005, v ubijalski rdeče - črni kombinaciji (na vseh uradnih slikah rdeča barva na žalost zgleda pink), tko de lahko potrdim da jih še delajo

sej pol sm ugotovu, kaj je un hotu povedat

98'chesterfildka ne obstaja ,ti letniki so bli samo v barvah:Rossi,Capirosi in Harada

Chesterfildka pa se mi zdi da je bla l.96'

:oops: mal sm se zmotu, no v glavnm je od aprilij še najlepš chesterfield-ka

zgleda lepo sam še zmeraj mi aprilije niso ušeč kr so cele tak zaobljene... ej kolk pa si dal za njo ?

men tut niso aprilije ušeč, zarad tiste zaobljene oblike zadi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok sigurn zna?

ej, js sraufam, ne svasam! :afro1:

Danes sm razdrl in ugotovil da je ribnila (čeprav narahlo), se pravi da moram nov bat kupit. Kateri bat se splača vzet ?

Ker pa je v p...i tudi ojnica- tam pri igličnem ležaju je precej obrabljena me zanima če moram tud njo zamenjat al se lohk kj drugač zrihta (mogoče pobrusi

in pol noter rahlo večji ležaj ?). Če je kdo kaj več mehanika naj mi tole mal pove  .) 

Ali proda kdo rabljeno ojnico ?

vecjega lezaja s temi dimenzijami ne verjames da bos dobu, sm ze js studiru o teh varjantah. ojnico pa kupi rabljeno, nova je draga da glava pece, se boljse pa je da kupis repair kit (100 evrov?), in jo das presat, pa mas nova oba sornika, novo ojnico in nova oba lezaja. .)

z 130 lahk ravno tako greš do tačke :)

o, ja! :devil:

Jep. Pa kokr vem niso ble blokirane tko da map lohk probleme z tem.

ne, rossi replice so mele na kolesu 29,7 konja (to je okrog 33 konjev na gredi).

Mene zanima, če je že kdo poiskusu dat od RS 250 mašino na RS 125?

ne, pasejo pa masine Rotax Type 257 (uporabljajo se za karting), srauf na srauf, sam uplinjas pa auspuh je treba priredit (nastavki), pa se za uplinjac nisem ziher. 52 konjev, en cilinder, 250 kubikov, cvajtakt. zvad. :)

aja, pa RS 250 je dvocilindras. .)

sem pa ze widel obrnjeno gumo z feltno vred in potem wse prirejeno temu in s tem bi mogoce sla masina od 250ke gor sam to ej wse tko tko...skoda casa swasta...

kje pa gre ketna in kak je te z vzmetenjem? nekok mi ni glih logicno tole... ...se ne splaca bol dat not LC4 masino, al pa od kake husqvarne TC/TE 410/450, ko ma ze original na desni ketno?

Itk d nobedn k je najlepša RSka letnik 01  :yea1:0  (pa ne pr8 spet debate o lepoti)

najlepsa je silver '98! :P se najlepsa je pa silver 250 '98 (priponka) :)

Zdj pa neki resnga:

Ve kdo kako najlažje odstranit blokado v cilindru, in kako ugotoviti če je še notri?  :?  :photo:

najlazje je kupiti kit. B)

98'chesterfildka ne obstaja ,ti letniki so bli samo v barvah:Rossi,Capirosi in Harada

Chesterfildka pa se mi zdi da je bla l.96'

...pa silver. :D

kot chesterfieldka je pa verjetno mislil obliko (model) - letnik '95 do '99, k '95 so glih chesterfieldke prsle ven. .)

...pal svojo aprilio pogresam... :blush: :(

post-1466-1128764937.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepsa je silver '98! :P se najlepsa je pa silver 250 '98 (priponka) :)

model na sliki je l.97', l.98 so predstavili novo obliko in sicer v

barvi;Rossi ,Capirosi ,Harada in Aprilia racing :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem pogledau svečko in je črna, kaj to pomeni da dobiva preveč goriva oz. premalo zraka?

Ja to naj bi blo to, ampak ne pretiravat z zrakom, odpri zrak nekako in čez kakih 500km ali še prej poglej svečko! Če se ti paca ali je bela je preveč zraka in ti lohk zariba..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izšla je nova omejena serija (limited edition) Casey Stoner Carrera Aprilia RS125-GP. narejenih pa je bilo zaenkrat le 30, dobavljiva pa je zaenkrat samo v Avstraliji. :D

:OK: ne zgleda slabo ampak plastike kot plastike <_< :D

vir: motogp.com

post-2048-1128851725_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!