Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Se ne pritožuješ k se verjetno še nekoliko pokonc furaš, povej ko boš do tačke pršu alpa do kolena-v usnjenih hlačah z drsniki se razume, takrat se ve če guma drži al če zdrsuje ker....

Pa moto_mat a ne znaš it v temo od dunlopk? Al sam 125&250 motocikle gledaš?

Jao, ne bit tko lame :BUA:

P.S.: pa tud cenik maš na netu. kr sam ga ponajdi ;)

Jaz sem to vprašal tukaj, ker pod temo od dulop nisem našu nič kaj pametnega, ker se tam nihče ne pogovarja o takšnih merah, kot so pri 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem to vprašal tukaj, ker pod temo od dulop nisem našu nič kaj pametnega, ker se tam nihče ne pogovarja o takšnih merah, kot so pri 125.

sej zmes za eno gumo je pomoje ista za vse dimenzije ,tko da bi mogle met gume

podobne lastnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem to vprašal tukaj, ker pod temo od dulop nisem našu nič kaj pametnega, ker se tam nihče ne pogovarja o takšnih merah, kot so pri 125.

Lažeš ko pes teče, par strani nazaj sem jaz spraševal kako se obnaša 150 guma na NSR(130 original), in guma je praktično ista sam mal manjša....

In za vnaprej sprašuj v temah ki so za to namenjene-ne zarad mene ali koga druzga ampak zarad preglednosti in VSEH ostalih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm....... danes sem si namontiral na svojo rsko "novo" gumo se pravi v dimenzijah 160. do drugega leta bo dobra pol pa po vseh verjetnostih spet gor 150 res novo. motor sedaj izgleda bomba od zadi. samo se mi že zdi da so vse eno malo preč zaobleni robi. sprobat še nisem mogel kak se kaj ceste drži. bomo me vikendom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti pomaga če lepše zgleda če se ne boš mogu tolk nagnt oz. boš fuknu ker ti bo zdrsnla guma? Se mi zdi mal brezveze sam zarad tega da lepše zgleda, če hočeš da lepše zgleda kupi NSR ali Mito :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti pomaga če lepše zgleda če se ne boš mogu tolk nagnt oz. boš fuknu ker ti bo zdrsnla guma? Se mi zdi mal brezveze sam zarad tega da lepše zgleda, če hočeš da lepše zgleda kupi NSR ali Mito :004

:lol1: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej boš pa reku da ni res?

Men ni lepa, edino una k ma raven zadnji sedež-silver varjatna 98' al kira je že je vsaj podobna sportaku, ker ponavad majo rit bolj na gor, tanova RS pa ma zadnji sedež lih narobe obrnjen-za noje pojme lepote :D

IMO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti pomaga če lepše zgleda če se ne boš mogu tolk nagnt oz. boš fuknu ker ti bo zdrsnla guma? Se mi zdi mal brezveze sam zarad tega da lepše zgleda, če hočeš da lepše zgleda kupi NSR ali Mito :004

naj ti odgovorim. sem imel orginalno gumo totalno zlizano so droti ven gledali. in sem iskal eno rabljeno do drugega leta ker pol pridejo gor obe novi v orginal dimenzijah. in sem naletel na eno dunlop d 208 v dimenzijaz 160 za 4k seveda sem takoj izkoristil možnost. vse kakor pa nisem dla gor gume 160 zaradi izgleda. ampak ker je se mi pač ponudila priložnost. pa prosim te lepo nena se mi pametniga delaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nea se ti nič pametniga delam, sam povem kot so meni povedali majstri...

Nism pa vedu da si dal sam za prezimitev gor 160ko :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe :P RS POWNAGE DEJ :P no dimni glede unga da sm se pokonc je pa res :P

aja ko smo ze lih tle .. neki me zanima ... dans sm sel lih tko eno furco zej zvecer pa mam eno vprasanje furam furam pa tk sm se odlocu da bomo zadevo mal pognal pa tko se mi odpre a ne ... pa furam neki cajta pol pa kar naenkrat zamori ...... pol pa ustavim mal pogledm probam se enkrat upalit in upali ?!? a bi blo to mogoce zto ko je bla temparatura dokaj nizja kot ponavad moja povprecna mislim da jo mam okol 80 zej sm jo pa mel okol 60 mal vec ... aje to kej narobe al mi je sam zato ? motor sm pa prej mal ogrel tko do ene 45....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej boš pa reku da ni res?

Men ni lepa, edino una k ma raven zadnji sedež-silver varjatna 98' al kira je že je vsaj podobna sportaku, ker ponavad majo rit bolj na gor, tanova RS pa ma zadnji sedež lih narobe obrnjen-za noje pojme lepote :D

IMO

Hehe burek dj ce se po vcerajsne prepricevanju se nisi uspel spreobrnit lahko nadaljujeva danes (pa da ne bos mev spet takih izgovorov kakor uceraj) :lol: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

60°C je mogoce res mal premalo, probej prelimat hladilnik s kakim selotejpm da ga ne bo prevec hladilo ker je lohk vec slabsga nardi podhlajenost kot dobrega... kukr vem je dobra temp od 75C gor... do ene 90C, Zdej ko bo zima bom tudi jest to naredu..

Zigc- zacni sprejemat folk in mnenje folka taki ku so, in ne misli da bom jest reku da je RSa lepa ker MENI ni, enostavno, nikol mi ni bla... NSR se mi je zadopadla takoj ko sm jo vidu na slikah na MSu, o Miti sm pa sanjal tam od 5.razreda, sam sm raje vzel Hondo zarad nizkih stroskov...

In ne mislm se tepst niti prerivat, ker necm da se kej skregamo in da se komu kej nardi, pa ceprou sam kaka odrgnina..

Vem da je neki zajebancije vmes, pa vseen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

60°C je mogoce res mal premalo, probej prelimat hladilnik s kakim selotejpm da ga ne bo prevec hladilo ker je lohk vec slabsga nardi podhlajenost kot dobrega... kukr vem je dobra temp od 75C gor... do ene 90C, Zdej ko bo zima bom tudi jest to naredu..

Zigc- zacni sprejemat folk in mnenje folka taki ku so, in ne misli da bom jest reku da je RSa lepa ker MENI ni, enostavno, nikol mi ni bla... NSR se mi je zadopadla takoj ko sm jo vidu na slikah na MSu, o Miti sm pa sanjal tam od 5.razreda, sam sm raje vzel Hondo zarad nizkih stroskov...

In ne mislm se tepst niti prerivat, ker necm da se kej skregamo in da se komu kej nardi, pa ceprou sam kaka odrgnina..

Vem da je neki zajebancije vmes, pa vseen...

dj no umer se SALA SALA no ql zj :OK: Sam 1x bo treba fajt :grim k mi dopizdevas :lol1:

Men se drgas sploh ne segrej v teh pod minus stopinjah okol 60-65°C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte pogledat v manual od motorja kaj piše, pa prelepte hladilnik če je premalo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.............. tak je an stvari da se je meni rave ventiln pokvaril pred odbrim mesecem dni. nato sem ga vrgel ven in naredil da je motor šel normalno. in sedaj tam ko je bila ta ko ven pa noter skače na ravi. se je nabralo do dobra veliko saj in tega sranja. no in danes sem dobil rave popravljen in jaz seveda se ga lotim naredit noter. ampak ne dela saj je tistih saj bilo preveč in šteka. včasih skoči ven včasih pa samo napol al pa sploh nena. zaj bi pa vas vprašal kako bi ščistil ztiste saje pa ne pozabit da je vse to na celindru gori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, misliš na izpušnem kanalu? Probaj s kakim ostrim predmetom, sam fejst pazi pa bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, misliš na izpušnem kanalu? Probaj s kakim ostrim predmetom, sam fejst pazi pa bo...

glej jaz nimam namena tam notri z nobenim ostrim predmetom skakat. jaz sem bolj mislil kaki sprej al pa kaj takega. ker tudi se ful težko zraven pride. sem pa mislil ja izpusni ventilj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja izpušni ventil-misliš RAVE ventil ki pa se nahaja v izpušnem kanalu al že pred kanalom? Se pravi če je blizu cilindru pol raje ne kej drsat, če pa je pa probaj, drgač pa kak wd-40, pa še to pomoje težko, saje na svečki sem kar težko opucal-s šraufncigerjem, probaj če gre lepo dol, če ne se bo treba znajdt, kej improvizeri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je z vami- preveč hlajenja ? :blink: To pa prvič slišim. Če hočte temperaturo,

si pa montirajte še en dodaten grelec za hladilno tekočino. Tudi pozimi morajo biti mašine hlajene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sm že napisal v eni drugi temi selotejp čez hladilnik sploh ne pomaga, saj je ob prenizki temperaturi termostat še zaprt, tako da pretoka skoz hladilnik takrat sploh ni. to se da sprobat da termostat vn vzameš in se voziš se motor ne bo uspel ogreti niti na 50 stopinj (sprobano) tako da pri temperturi cca 60 šele voda začne krožit skozi hladilnik.

<_< tako da edina možnost proti temu je bolj izolirat cilinder pred hladnim zrakom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni pa dobro da je podhlajen, ker pol je isto kot če je še mrzu...

naj se nebi dogajalo to, pa vseen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni pa dobro da je podhlajen, ker pol je isto kot če je še mrzu...

naj se nebi dogajalo to, pa vseen

ja to seveda da motor n sme bit prehladen oz ni zdravo za masinco.... aja nej vam pa povem ni blo od tega nic krivo samo to da sm dans ko je blo svetlo pogeldu v rezervar in vidu da bo treba it tankat :D loool :D ko sm prsu do petrola mi je lih lpo dvakrat pocukalo do pumpe :P tko da ni nic narobe sm se ze kej ustrasi ampak je vse kul ... tnx anyway :)

dans sva sla s kolegom eno kratko turco pa celo pot se mi temp. ni dvignila cez 72 mhm ... ja ja zima udarja ... :P treba izkoristit se te lepe dni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!