Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ja, prej še poglej ali je 10/30W al 10/40W, in kupi tapravga, podatek katero olje bi moral bit v knjižici od motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno izkušnjo da delim z vami... Kmal po tem ko sm nabavu NSRo sm opazu da je premal olja... Menjalnik je že trdo prestavlju, in sm šu na petrol in kupu eno tako podobno olje za 800sit/L, menjalnik je bil čist u kurcu!!!

V fole NI ŠANS da je šlo, med štandgasom nikakor, si mogu motor ugasnt dat v ler in vžgat...

Pol sm zamenjal z Motul Transoil-maajka, res olje tapravo, pretika brez problemov, dela ko šus, uno pa obup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ... neki me zanima fantje ....

ne vem mislim daje edn ze pisu o tem ma nism pa sigurn...

problem je pa tak .... ce zadn zobnik probam tko mal zavrtet kokr se v bistvu vrti

nima lufta, ce pa probam mal porukat notr pa ven ma pa kar precej lufta ??? v

bistvu kaj bi to blo? je treba kej menjat ? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi je tam ena taka guma, mogoče se ti izrabi nevem...

Probaj prvo mal potisnt šraufe :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več kot če sam razdraeš, sicer pa počak da ti še kdo pove kako je na njihovih RSah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ... neki me zanima fantje ....

ne vem mislim daje edn ze pisu o tem ma nism pa sigurn...

problem je pa tak .... ce zadn zobnik probam tko mal zavrtet kokr se v bistvu vrti

nima lufta, ce pa probam mal porukat notr pa ven ma pa kar precej lufta ??? v

bistvu kaj bi to blo? je treba kej menjat ? ...

Js sm mel isti problem pred 2 tednoma, ampak sem zamenjal tisto gumo, pa vseen, ima not pa ven še ima malo lufta, pa baje je to vredu, tak so mi rekli na Avto Triglav. Tista guma pa je drgac 10 jurjev :cry:

Popravljeno . Popravil Josi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podložiš tisto gumo in prišparaš 10k, jaz sem izrezo iz stare zračnice take štirikotnike da pašejo pod tisto gumo, če weš kaj delaš maš pol ure dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... ma to je ful narobe ?? kr dans bi sel jst eno turco...

Dej ENZO poklic me na domac tulifon !!!!! :P

mhm ???? lih zej je mimo bajte peljala ena tzrka brez stranskih mask ??? ENZO upm da ti ni urilo na poti do mene :D

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam zobnike regina za aprilijo

in me zanima v čem je finta da so eno o-ring eni pa navadni. ker v ceni je ralike 50 evrov in 106evrov.

aja pa če gdo ve koliko so orginal zobniki na apriliji. najbolj me zanima sprednji zobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zobiniki al ketna ? ker kolkor jest vem je ketna z o-ringi boljsa kot navadna... za zobnike z o-ringi zpa she nisem slisou.... mogoce so kaj sirsi da ketna gor pase ...sam mislim da ne ker sta ketni enaki po velikosti.....ali pac ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zobiniki al ketna ? ker kolkor jest vem je ketna z o-ringi boljsa kot navadna... za zobnike z o-ringi zpa she nisem slisou.... mogoce so kaj sirsi da ketna gor pase ...sam mislim da ne ker sta ketni enaki po velikosti.....ali pac ?

na enih piše o-ring na drugih pa ne. je pa mišljeno kot celi set se pravi oba zobnika in ketna. nekaj mi povejte kakšne zobnike ima 17/40 al ne.

aja prodaja rave ventil kontakt na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ce kdo rab ksne zobnike nej posle PM...mam pa 14, 15, 16, 17, 39, 40

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moooo zej pa morm mojo ljubico pocas mal na servis pogledt :D

najbrz mi je sel termometer tam v hladilniku kr skor ni mozno da bi tko se spreminjala recimo iz 62 kar na 50 in tko ??? ma uglavnm ful velike spremembe v temparaturi nikol pa mi ni pokazal recimo "prevec". kr ni mozno da bi hladilnik tko hitr shladil .... resda je zunej ful mrzlo sam vseen ... to sm v bistvu opazu vceri ko smo sli turco po krasu dans sm pa tko opazoval ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baha-Aprilia pač, ti termometri očitno radi grejo v PM...

O-ring ketne so boljše od navadnih keten, imajo tesnilo v obliki O-ja, obstajajo tudi X-ring ketne....

Priporočam vam nakup preko spleta KLIK, izberte raje D.I.D. znamko(v iskalnik napiši kettensatz) vzami o-ring ker zdrži bistveno dlje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baha-Aprilia pač, ti termometri očitno radi grejo v PM...

god damn ! clovek ne more verjet :( matr spomladi morm narest eno generalko .... mhm kok bi pa stalo popravilo tele bibe ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.. to kar meri temperaturo je termostikalo - nekakšna sonda na cilindru ki meri temp. h20 in ne na hladilniku (na njej je enožični kontakt) .)

ko sm jest motor kupu je blo to že pokvarjeno in sicer tako da je skos kazal Cold ni nujno da je glih to narobe, če pa je pa ni glih problem kr mene je to koštal če se prov spomnem cca. 2-3k .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .. ??

ma zej sm sprobal v garazi na mestu ..... pa tk dam kontakt da lpo na cold .... pol pa sprobam v vzgat vse lepo in prav ... pac temparatura narascala neki cajta kokr ponavad ... ko sm motor zapeljal iz garaze in speljal pa se je lotilo jajcat ... ? ma sej ni mozno da bi tko hitr shladilo !? :Dkar za 10 stopin in take .... ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .. ??

ma zej sm sprobal v garazi na mestu ..... pa tk dam kontakt da lpo na cold .... pol pa sprobam v vzgat vse lepo in prav ... pac temparatura narascala neki cajta kokr ponavad ... ko sm motor zapeljal iz garaze in speljal pa se je lotilo jajcat ... ? ma sej ni mozno da bi tko hitr shladilo !? :Dkar za 10 stopin in take .... ?????

ma ne se sekirat glede termometra....meni nevem..al mi tko hladi alpa je kaj sfukano...kr ko se vozm redko kdaj dvigne nad 60 alpa 55

edin na mestu pride do ene 70 če je toplo zunej...mislm..se ne orjentiram na števc temperature...bol na občutek in delovanje motorja...čene pa pošlatam blok motorja če je še topel ;)

p.s: u šetrtek vrjetno zamenjam zavorne ploščice (kr zdej so prou na nuli) če bo sreča..tko de bi se dalo zment u 5ek z kašno furo če bo vreme B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!