Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

no pol pa je men na nsrki tut vrjetn šo termostat kr mi zmeraj kaže tak 2-3 mm v belem območju cajger.pa ko mi je motor crkno je blu vse pune vroče. na števcu pa kaže skozi isto temperaturo pa če nareim 1km al pa 200km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jst isto zmer ko iz kje štartam pošlatam za plstiko na blok pa vidm če lohk prtegnem. Tist števc še ne pomen nč lohk gor piše 70 stopnij blok je pa še vedno hladn kr pomen da olje še ni segret. Je pa uredu da tud tist dela normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol pa je men na nsrki tut vrjetn šo termostat kr mi zmeraj kaže tak 2-3 mm v belem območju cajger.pa ko mi je motor crkno je blu vse pune vroče. na števcu pa kaže skozi isto temperaturo pa če nareim 1km al pa 200km

Pr men je zmer isto, ene 2mm v belo, pa če ga tiščim alpa vozim uizi, sej nima kej nihat sej je logično!

če ga tiščiš se bolj greje, bolj piha in bolj hladi, če greš počasi manj piha se pa manj greje!

segreje se mi do polovice le v mestu v LJ recimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

na rski imam 8000 km in čas je za redni servis. Prosim, povejte mi, kaj naj bi na tem servisu vse zamenjali? je že potrebna menjava ketne, zobnika, česarkoli drugega?

najlepša hvala

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIše ti v knjižici!

Če sam ne znaš pol pelji na servis, jest morm zdej tudi mal pregledat...

Poglej pa: ketno(če ma preveč "hoda"-ti tolče v nihajko jo napni, menjava ni potrebna ker bi morala zdržat še vsaj 10000km), svečko(opucaj, poglej barvo-če je bela ali ima kake kamnčke not je preveč zraka, če je črna ali mokra je preveč benzina), dolij/zamenjaj olje vmenjalniku!!!-Motul Transoil 10W/30 ali 10W/40, to ti piše v knjižici, čeprav v menjalniku raje zamenjaj vse olje ker ni priporočljivo mešat različnih olj!), zavorno tekočino(DOT4), preglej še vodo v hladilnem sistemu(50/50 antifriz/voda), filter opucaj in ga namoči v olje(nevem točno katero, sam ti piše v knjižici) mal preglej motor in to je to

Če kej ne znaš vpraši pa ti bomo pomagali ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... ma ja saam vseen jst bom dal to na servis popravt kr je vseen dobr da mas to ce ne druzga da ves do kok segrevat ... :)

Ola jst sm se pa odlocu ruknit RAVE ventilck lepo v mojo LJUBICO :wub: . tko da zej ne vem kr sm gledu po forumu pa eni pravjo da stane 70 jurju edn pa sm zasledil je reku da za 40jurju ??? mhm ? kdo ve kiro je tocn kej ? al za 40jurju je rablen ?

ej enzo hudic je stari vreme jeba .... :D tisti dan bi mogu it z nami po krasu ves ku je blo lpo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr zej cez zimo morm tud jst narest eno generalko pa gume menjat pa vse pa se ta rave dam notr tko da bo za sezono brezhiben !!! :P

aja se neki bi prasu ? a vi tko cez zimo pustiste motor da je pac v garazi al ga vsake tolko cajta kej zalaufate ? kr pomoje ni glih dobr da stoji ..

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes ga dam na stojalo, pod spredno gumo dam neki bolj mehkega da guma tam ne otrdi , pa da ni skos direkt na tleh, pol uzamem vn akumulator, neesm ga nekam na toplo, pol motor pokrijem in toj to...zalaufam ga pa vsako sobot oce se mi da :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sam to .... no pol dobr .... jst ga tud zej vsake tolko mal vzgem ... pa gume bom itk spomladi menju tko da mi ni treba lih na stojalu met :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola jst sm se pa odlocu ruknit RAVE ventilck lepo v mojo LJUBICO  :wub: .  tko da zej ne vem kr sm gledu po forumu pa eni pravjo da stane 70 jurju edn pa sm zasledil je reku da za 40jurju ??? mhm ? kdo ve kiro je tocn kej ? al za 40jurju je rablen ?

če te zanima prodajam rave.za več na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm kko se pa kit 160 kej obnese na aprilii ?? a rado ribne in kej tazga kr vidm da vas ma kar neki folka gor to saj ko sm stare poste gledu ... in kok kej stane in tko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stane mal čez 100k. Bt je treba na 10.000 km menjat

Men je letos ribnu sam mi je reku serviser da je prejšn lastnik naredu precej kilometrov že tko da sm jst že zjeban bt dobu. Riba ne če je use tko kokr je treba. Še kej? Aja pa pol če maš še gianellija gor ma motor 39KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!