Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

mhm zakon to zakon :) in kok km si mel ti ko ti je ribnilo ? :)

in kok mas koncno zej ?

kr fora je v tem da ti lahko v motorju nardis se dve stvari pr katirih pridobis ti se 20km/h vec ... fora je v tem da nardis tko kokr so mele stare aprilie frend je tko naredu in mu gre 180 ... auspuh pa ma originalnega od 94letnika, pa rave ventil in to je postimal .... druzga ni nic stavu kita gor al pa kej ... uglavnm s tistim dobis tud apr konjev vec ... zej pa kej tocn je naredu ne znam povedat mogoce bo kdo s foruma vedu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni vem da je to zdj čist mim sam povem vam da mam za prodat levi bok, zic, sprednji vizir, in zadek za aprilio rs125 od 1999-2005.za informacije call 051-231-981.ajdi uzivite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 fast for you lej posluši mito letnik 98 je že tovarniško predelan mikuni 35, odprt izpuh in take zadeve. Moja rsa je bla pa original zablokirana tko da valda je treba mal predelat. Res da mam polini 160, sam ma pa denji mikuni 35 fergazer kar pa dost pomen. Pa še včasih so bli motorji tko narejeni da so šli bl daljši prenosi. Drugač končna pr men je bla največ do zdj k sm vozu denjiju v zavetrju takrat je pokazal 180 pa mogoče milimetr več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 fast for you lej posluši mito letnik 98 je že tovarniško predelan mikuni 35, odprt izpuh in take zadeve. Moja rsa je bla pa original zablokirana tko da valda je treba mal predelat. Res da mam polini 160, sam ma pa denji mikuni 35 fergazer kar pa dost pomen. Pa še včasih so bli motorji tko narejeni da so šli bl daljši prenosi. Drugač končna pr men je bla največ do zdj k sm vozu denjiju v zavetrju takrat je pokazal 180 pa mogoče milimetr več :D

je res, uni so malo bolj naviti letniki (tko k moj hahhaha :> )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fergazer ogormno pripomore, tej 28 so pripravni za recimo 75ccm :devil: , za 125 je pa 35mm zakon (krose majo nekatere 45mm :devil: ), za predelavo oz. menjavo fergazerja je pa pizdarija ker so ponavadi zamenjali cele cilindre ki so imeli pač manjšo luknjo, recimo dalo bi se nardit nek adapter, sam to ni to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jaz sem mel na skuteru KOSO 28 + dome made koleno za fergija :D :afro1: :D

rezultati:

http://www2.arnes.si/~rcernc/tilci%20tuning%20xxx.wmv

hehe :D sej malo mi ga je zal ne samo pač 125ccm me mika že kr nekaj casa :P

aja pa honda NSR od 0-100km/h padla za šalo :)

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm zakon to zakon :) in kok km si mel ti ko ti je ribnilo ? :)

in kok mas koncno zej ?

kr fora je v tem da ti lahko v motorju nardis se dve stvari pr katirih pridobis ti se 20km/h vec ... fora je v tem da nardis tko kokr so mele stare aprilie frend je tko naredu in mu gre 180 ... auspuh pa ma originalnega od 94letnika, pa rave ventil in to je postimal .... druzga ni nic stavu kita gor al pa kej ... uglavnm s tistim dobis tud apr konjev vec ... zej pa kej tocn je naredu ne znam povedat mogoce bo kdo s foruma vedu ?

jst sem podobn naredu; sem kupu novo RS l.99' zaprto na 15KM

pol sem dokupu vse v čemer se je razlivala od odprtih verzij

(rave ventil,elektronko in dell'orto 34) in orig. auspuh od l.98' in je letel

dobrih 180km/h ,če sm dal pa še airbox dol je šla pa k burja ,čez 190

pa še drla se je k svinja, sam to ni lih pamtn k lahk hitr ribne B)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motoristi.

Zanima me ali pride kakšna nova oblika RS 125 v letu 2006? Ali pa vsaj tip barve, bodo spremenili?

Drugače, skoraj, da je vsem vsec RS Aprilia, a mene pa nekaj moti, njen povešen zadek ( recimo, da je to zaradi aerodinamike, ampak vseeno), izgleda bolj zalostno in ni tako agresivna. Sprasujem zdaj, je mogoce ze kdo poskusal spremeniti zadnji del, zakitati, zbrusiti etc.? Bi se dalo izpuh pod zadnji sedež spelati, kot pri Derbiju? - Povem vam, da GPR Derbi ni nič kaj prida in lep motor v zivo, zato vsem tukaj mocno priporocam Aprilijo.

Zahvaljujem se za odgovore.

aaaaaaaaaaaajde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede zadka mas cist prav!Teoreticno se bi dalo spremenit zadni del(z malo volje-jst sem jo ze skor mel),das npr od stariga modela gor!Prakticno pa more en sprobat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi pa ritka prov fletna :004 ,na začetku mi je bla čudna pol se mi je pa prikupla :love1: ,sploh ne vem kva se obremenjujete pač taka je; Replika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motoristi.

Zanima me ali pride kakšna nova oblika RS 125 v letu 2006? Ali pa vsaj tip barve, bodo spremenili?

Drugače, skoraj, da je vsem vsec RS Aprilia, a mene pa nekaj moti, njen povešen zadek ( recimo, da je to zaradi aerodinamike, ampak vseeno), izgleda bolj zalostno in ni tako agresivna. Sprasujem zdaj, je mogoce ze kdo poskusal spremeniti zadnji del, zakitati, zbrusiti etc.? Bi se dalo izpuh pod zadnji sedež spelati, kot pri Derbiju? - Povem vam, da GPR Derbi ni nič kaj prida in lep motor v zivo, zato vsem tukaj mocno priporocam Aprilijo.

Zahvaljujem se za odgovore.

aaaaaaaaaaaajde.

Kako lohk sodiš ostale? Men je Derbi 1000× lepši kot RSa, now bite me!

Da se narest vse, poliestre si sam naredi, menjaj sedež in luč pa imaš čist drugačno rito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lohk sodiš ostale? Men je Derbi 1000× lepši kot RSa, now bite me!

Da se narest vse, poliestre si sam naredi, menjaj sedež in luč pa imaš čist drugačno rito

Samo derbi GPR 125 Racing ima 22km original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo derbi GPR 125 Racing ima 22km original.

ja IN? Kaj ma to veze pr lepoti? Al kaj si hotu povedat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti starejši modeli so 100x lepši od teh sedanjih rs-k. ti novejši modeli so preveč okrogli in to ni ravno lepo.sicer pa vsak ma svoj okus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepota kot lepota, funkcionalnost kot funkcionalnost .) en je bolj grd pa ma boljšo aerodinamiko, drugi je lepši itd... drugač pa stvar okusa .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!