Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

mhm pol ne mors se vozit al kej ? oz ga mors peljat homologirat ? ce ma original 22km ???

se mi zdi da so vsi 125ccm motorji/skuterji za EU tržisče zaprti na 15KM

,tut Derbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja IN? Kaj ma to veze pr lepoti? Al kaj si hotu povedat?

Ja in samo 22km je več kot 11kw, se pravi, da ga ti ne smeš vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo ki ima neomejeno bo šel vozit 125??????

a ti si idiot ? a si že ču kdaj za 25kw izpit ?? sj ni sam a do 11kw pol pa neomejeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si idiot ? a si že ču kdaj za 25kw izpit ?? sj ni sam a do 11kw pol pa neomejeno :)

Lej če bi mel do 25kw, bi raje vozu rs250, ki ima če jo odpreš 40kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo pač zpreš na 25kw in je stvar rešena.

Sej to je res pametna naložba ja, zapirat, odpirat, stroški so 2× aprilia RS 125 kar je way too much

Brez veze, če tko gledaš kupiš Z750 pa ga zablokiraš za borih 100€, stroški pa so nič skorej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je res pametna naložba ja, zapirat, odpirat, stroški so 2× aprilia RS 125 kar je way too much

Brez veze, če tko gledaš kupiš Z750 pa ga zablokiraš za borih 100€, stroški pa so nič skorej

Kako boš Z750 zablokiral na 25kw, če ma:

110 KM (81 KW) @ 11000 v/min.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako boš Z750 zablokiral na 25kw, če ma:

110 KM (81 KW) @ 11000 v/min.

z blokado!!!

verjem, se da! to jst nameravam, mogoče že spomlad! drugač pa konc druzga leta!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z blokado!!!

verjem, se da! to jst nameravam, mogoče že spomlad! drugač pa konc druzga leta!!!

Samo kakšno blokado kam se jo vstavi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kakšno blokado kam se jo vstavi?

pelaš ga k kakemu serviserju in ti vstavi not blokado. pol pa ga sam u koper homologirat pelaš da maš v prometni 25kw in to je to. pol pa če češ vzameš nazaj ven blokado pa se furaš z odprtim v prometni pa maš 25 kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno prisegam na Kawasaki kr1 250 k je 2T al pa na RS 250

tole pa men bljehhhh. oblika je pa ze trideset let ista (pretiravam pri trideset no sam sj dojamete)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelaš ga k kakemu serviserju in ti vstavi not blokado. pol pa ga sam u koper homologirat pelaš da maš v prometni 25kw in to je to. pol pa če češ vzameš nazaj ven blokado pa se furaš z odprtim v prometni pa maš 25 kw

:topic: Nekajnardijo pri fergazerjih oz zalijejo neke lukne z eno maso(vsaj kawasaki er5 ma tak),ker to sem ze jaz sturdiral da bi naredo ko bom mel izpit za 25kW sam ne z750 ampak neko 600tko!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim vas, malce vec pozornosti na Aprilio RS125. Niste mi se odgovorili glede barve Aprilije 2006, bo kaj novega, mogoce kdo ve?

Derbi ma malce mehko vzmetje, prijatlej ga ima in na njem kar "plavas". Ko se nanj vsedes se vse posede, takrat dobi lepšo obliko, ko pa je v prostem stanju se pa kar napihne bwahahahaha.

Prisegam na Aprilio. VIVA LA RS 125! HASTA LA VICTORIA, SIEMPRE!

Drugace pa sem se malce poznaimal glede spreminjanja zadka in poznam nekega avtolicarja, ki sam izdeluje COSTUM CARS and BIKES etc. Naredi ti vse. Sam sem si dal skuter "prestrihat" na tro slojno barvo in je bilo samo 18 k, zelo lepo narejeno.

aaaaaaaaaaaajde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ja upam da se res malo posede kr drgac zgelda kokr da bi mel vilce od krosa kar neki dej .... dobr sej ne recem da je glih grd ma po videzu mi je leps aprilia .. :) drgac pa poglej si na apriliino uradno stran bos vidu ce kej pise :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!