Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Prosim vas, malce vec pozornosti na Aprilio RS125. Niste mi se odgovorili glede barve Aprilije 2006, bo kaj novega, mogoce kdo ve?

Mislim da je to to .)

meni osebno tista mavrica color :BUA: :BUA: :BUA:

post-2048-1130682876_thumb.jpg

post-2048-1130682895_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je pa mogoče letnik 2007 :kva2: :OK: :yea1: :OK: :kva2:

post-2048-1130683544_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeče felne ji zelo pašejo :OK: Meni tudi ni všeč "mavrica" :) Bi bilo lepše če bi bila rdeča črta :) Drugo kolko vidim pa je vse isto kot pri prejšnem modelu, samo barvne kombinacije so spremenili, tak kot jih že od 99 leta spreminjajo :)

Lp SiMoN`

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo pomote tele slike so od l.02' al pa 03'

feltne je pa model sam pobarvu pa še arrow ror je gor namonteru

pa še ene čudne žmigavce ma

ps; za letnik nism čist ziher sam bo tm nekje

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista mavrica je kar neki ..... :D prow no comment ...

mhm po moje je tista mavrica misljena kao zaradi manj onesnazenja .... :)

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF mate? manj onesnazenja :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: bwahahahahahahahahahahahahaha, meni se je pa zdelo, da je mavrica zaradi punc,da zgleda cute and cudely. bwahahahahaha dont mess with ma bitches bitch.

LAhko bi pa motor "strihnl" tako kot od Ali G- ja avto, zadi, kjer je za sopotnika ( v tem primeru sopotnico ), bi ob straneh pisal MA´BITCH, spredej pa RIDER with a bitch behind bwahahahahahahaha kr´nekej. :D :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :D :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :D :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF mate? manj onesnazenja :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1: bwahahahahahahahahahahahahaha, meni se je pa zdelo, da je mavrica zaradi punc,da zgleda cute and cudely. bwahahahahaha dont mess with ma bitches bitch.

LAhko bi pa motor "strihnl" tako kot od Ali G- ja avto, zadi, kjer je za sopotnika ( v tem primeru sopotnico ), bi ob straneh pisal MA´BITCH, spredej pa RIDER with a bitch behind bwahahahahahahaha kr´nekej. :D  :kva2:  :lol1:  :kva2:  :lol1:  :kva2:  :lol1:  :D  :kva2:  :lol1:  :kva2:  :lol1:  :kva2:  :lol1:  :D  :kva2:  :lol1:  :kva2:  :lol1:  :kva2:  :lol1:  :D

??? a si ti mal u lukno padu ??? ce se ne ves ... bodo moral bit vsi motorji 4t (tisti ko jih mamo ze 2t pac jih lahko mamo) uglavnm proizvajalci pa bodo delali 4t po zakonu .... saj v evropi je tko ....... se pravi 4t --- manj onesnazevanja zraka a in manjsa poraba fosilnih goriv ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TiCkO

Brez zamere, ampak a ni šipa mišljena, da se skozi gleda? :slap: :slap:

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk kupite si Cagivo Mito pa nebo nobenih problemov glede barv. Tak sami veste da so Cagive ubitačne na pogled :D

ja tele barve so ubitačne v bl slabm smislu

Šipa je bla pobarvana ko sem dobil motor, sem jo pač zraven pobarval...

jao :slap:

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, qurc a sm js kriv da je uno tele pred mano barvu šajbo..

Itq jo kupujem če proda kdo rableno slučajn, ker nova je mal predraga, še za 1x..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak maš apriljo ki jo prodajaš, obenem pa kupuješ drugo?

/Burek confused :blink:

Al to sam šipco? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.bolha.com/oglas1342697

kaj mogoče gdo pozna ta motor naj bi bil podrsan pa me zanimam če je fejst al bol tak.

mhm mi je poslal slike od druge strani in je podrsana kar dost na drugi strani in tam pr vijaku je vsa pojebana in pocena tko da stransko masko novo kupit .... :)

mogu bi dobit tako ko jo mam jst ..... :) kupis ? :P kolk je sploh nova ?

aja pa kko sploh lahko gleds skoz ???? mislim kko upas sploh vozit po avtocesti ze tko te zabiva ce sam mal pogleds iz vetrobrana ne pa pol da se skoz ne bi vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, qurc a sm js kriv da je uno tele pred mano barvu šajbo..

Itq jo kupujem če proda kdo rableno slučajn, ker nova je mal predraga, še za 1x..

jest mam šipo pa masko tud pa še ketno pa zobnike pa ročaj za sopotnika z nosilcem wred ti sam powej kwa hoč :)

sam maska je mal bl u kurcu šipa pa tud ni lih nova :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm mi je poslal slike od druge strani in je podrsana kar dost na drugi strani in tam pr vijaku je vsa pojebana in pocena tko da stransko masko novo kupit .... :)

mogu bi dobit tako ko jo mam jst ..... :) kupis ? :P kolk je sploh nova ?

aja pa kko sploh lahko gleds skoz ???? mislim kko upas sploh vozit po avtocesti ze tko te zabiva ce sam mal pogleds iz vetrobrana ne pa pol da se skoz ne bi vidu :D

Ja in tip misl dobit kr 500 jurju za ta jajca :D

Drgac je pa stranska maska z nalepkami pa se kkim sranjem 100k (sam tok) d povem d se je ne splača kupvat pa naj bo v 1000 koščikih (use bi zlimu nazaj) :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in tip misl dobit kr 500 jurju za ta jajca :D

Drgac je pa stranska maska z nalepkami pa se kkim sranjem 100k (sam tok) d povem d se je ne splača kupvat pa naj bo v 1000 koščikih (use bi zlimu nazaj) :D :lol1:

ej žiga, kaj se ti je pa aprilija tok zamerla, da pravš da so jajca :lol1:

sej sm vedu, da te bo nekega dne srečala pamet :slap: joke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao :)kej bo z vami :D

sam matr ej ce gres neki flikt je vec moznosti da ti bo tam kdaj spet poclo :( jao jao :( za znoret .... kok je pa predna maska ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao :)kej bo z vami :D

sam matr ej ce gres neki flikt je vec moznosti da ti bo tam kdaj spet poclo :( jao jao :( za znoret .... kok je pa predna maska ?

Drgac Grcar aprilia se mi ni cist nc zamerla "jajca" pac en izraz (ne vem kdo si je zmislu d ima negativni pomen :? :P )

Eh no mal sm se ze navelicu teh jajc k ne grejo nikamor! (sam kaj k je moja mladost in ne €€€ problem)

: cry:

Ei ma use je neki isto te plastike mislm d je spredna (brez luči pa usega) 50k stranski sta 70 po kosu sam mors racunat 30 za nalepke...

100k sm reku ce hocs met use original nazaj .)

(no js se nism odloču za take podvige)

Kdo ve za kok se kj prodajajo podrsane, pa pol preštrihane aprilie 18k prevoženih 2001 letnik zaprta, pred 2k generani, nove gume...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh no mal sm se ze navelicu teh jajc k ne grejo nikamor! (sam kaj k je moja mladost in ne €€€ problem)

: cry:

Se popolnoma strinjam!

Ei ma use je neki isto te plastike mislm d je spredna (brez luči pa usega) 50k stranski sta 70 po kosu sam mors racunat 30 za nalepke...

100k sm reku ce hocs met use original nazaj .)

Kdo ve za kok se kj prodajajo podrsane, pa pol preštrihane aprilie 18k prevoženih 2001 letnik zaprta, pred 2k generani, nove gume...

V temi "oprema" pa pol pod "plastike in kevlar...." al nekaj takega bos na 6 al 7 strani najdo stevilko od enga ki se okvarja s poliestrom in podobnimi stvarmi,sem ga jst ze enkrat klico sam pol se nism odloco da bi kupo!Pride te 200 evrov vse plastike skup,s tem da mors pol dat lukne rezat pa barvat!Cakas pa en teden!Zrihtal bi mi jih pa iz hrvaske al srbije od enga kolega ko dela za une ko dirkajo!

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=6752&st=75

Mi je napisalo da nimam dovoljenja popravljat objave :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ...... ma tisto je dobr da koga poznas ko ti nalepke dela ..... jih lepo sam kakrsne koli nardis doma

na racunalniku jih pac zrises pa mu neses tja in uni ti nardi nalepke pa pomoje to za male pare ....

od mojga frenda brat dela te nalepke tko da za nalepke se ne lhi sekiram :) hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!